Уморих се да му се моля за дете

  • 2 437
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 298
Няма за какво да се извиняваш,така си го чувствала,така си го написала.Както е написала lilia_lili единия винаги е по-силен,но трябва да може да придаде от своята сила и на другия.
Пожелавам ти успех и споделена сила.Дано скоро се похвалиш.

# 16
  • Мнения: 3 675
 Hug с тази прегръдка благодаря на миминца, а на авторката пожелавам сбъдване на съкровената мечта за бебе.Аз съм такъв човек - пиша това, което мисля, малко не се замислям дали е правилно и тактично, но никога не го правя с цел обида на съфорумка или автор на темата. Hug

# 17
  • Мнения: 104
Мила, съжалявам за загубата ви! Пожелавам ви, скоро съдбата да се реваншира!  bouquet
А за мъжа ти момичетата правилно са те посъветвали. Само с разговори можете да постигнете разбирателство помежду си, но трябва да си много внимателна с него и по женски хитра. С кавги нищо няма да постигнеш. Знам, че ти е трудно, аз самата почти година уговарях половинката да започнем с опитите, но най-вероятно мъжът ти е много стресиран от ситуацията. Може би се обвинява за това, което се е случило. Те мъжете си имат своя собствена логика, която на нас ни е трудно да осъзнаем и дори да се страхуват от нещо, никога, за нищо на света не биха си го признали.

# 18
  • Мнения: 789
Четох и препрочитах . . .
Защо така нападате мъжа newsm78 той също е преживял случилото се, също предполагам страда . . . нас ни крюретират физически, а на мъжете ни кюретират душите .  . .
предполагам е много тежко за един мъж да е безсилен, да вижда как жената, която обича страда физически . . . в главите им предполагам се въртят обвинения, че не са могли да опазят нас и неродените ни деца . . .
много е тъжно . . .
не бъдете толкова крайни - и мъжете са хора и имат чувства Peace

Абсолютно съм съгласна. В повечето случаи, особено що се отнася за чувства, жените сме по-силните половинки. Помага ни и това, че можем да си го кажем на глас, а те милите, мълчат ли мълчат... Успокой се, прояви търпение, показвай колко го обичаш и всичко ще  се нареди.  Вярвам в добрия край...  Hug

# 19
  • Мнения: 37
Говорете-само това помага,изяснете си нещата със сигурност и него много го -е страх,но трябва да си изясните нещата-говорете

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 21
Благодаря ви ,момичета.Толкова ми е трудно да говоря с някой за това,мисля,че съм се вглъбила в себе си и съм приела някакъв вид отбранителна позиция,обидно ми е цялото това молене за нещо толкова хубаво.Но мен също ме е страх.Мислех,че съм преживяла първия опит,но явно стресът още е в мен,още повече,че ми правеха кюртажа без упойка и не само това...на никой не го пожелавам.Благодаря ви за подкрепата  Hug  и разбира се,че всеки е свободен да си изкаже мнението.А за това ,че съм още млада и няма да имам проблем със забременяването-всеки си мисли ,че точно на него няма да му се случи,но уви.Единственият начин да разбера дали е така - е да пробваме.Обичам го,знам че този път ще си имаме здраво бебе,искам да вярвам в това.Още веднъж-БЛАГОДАРЯ ВИ.

# 21
  • Мнения: 2 422
Мими Praynig ще има бебе ще видиш Praynig

Общи условия

Активация на акаунт