Посъветвайте ме!

  • 7 294
  • 141
  •   1
Отговори
# 135
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 255
Всъщност зависи - ако моя твърде много скача да направя аборт ще го родя и ще го кръстя на него  Laughing

 newsm62 newsm62 newsm62 Бравос! Само така!

Джуличка: да не ми се смееш, сигурна съм, че тогава Бог сложи тези думи в устата ми.
                   Обичайно текневалото(хрумването) ми идва късно
                   Аз и досега съвсем искрено вярвам в това.  Hug

# 136
  • Мнения: 6 274
Джуличка: да не ми се смееш, сигурна съм, че тогава Бог сложи тези думи в устата ми.
                   Обичайно текневалото(хрумването) ми идва късно
                   Аз и досега съвсем искрено вярвам в това.  Hug
Защо да ти се смея ?
Така си го почувствала, така си го казала...
Нищо чудно и Бог да ти е дал думите...  Hug

# 137
  • Мнения: 45
Много е лесно отстрани да се дават съвети да го напусне. И направо се чудя как може така с лека ръка да я съветвате да сложи край на всичко?! newsm78
Нормално е да се чувства несигурен съпругът й. Защо мислите, че това чувство е присъщо само на нас-жените? И мъжете са хора и те имат страхове. Според мен е въпрос на време човека да осмисли положението и да свикне с мисълта.

объркана, говори спокойно с мъжът си. Определено му трябва време, сигурна съм, че всичко ще се нареди.
Успех!  bouquet
Peace Напълно подкрепям мнението, нека не се забравя че има и едно детенце в цялата тази история, а между другото, времето за реакция (за аборта) е достатъчно  голямо, така че може  спокойно да се изчака и да се анализира ситуацията. Убедена съм, че второто дете е желано,  просто отговорностите, които ще дойдат с него може би не са премислени още. Разговаряйте открито  и не се притеснявайте, винаги има една празнота в семейството(когато няма второ дете), но с раждането на още едно дете всичко си идва на мястото. Успех!

# 138
  • Мнения: 562
Нали искахте детето, защо сега аборт? Не ти е лесно. Не може първо да иска, а след това да не е готов! Sad

# 139
 Това ,че двама заедно трябва да вземат това решение е вярно,но не при всички случаи.
 Аз скрих от мъжа си третата си бременност,защото знаех ,че ще иска да го махна.Нямаше да го послушам,но реших да избегна разправийте.Той разбра ,когато бях в четвъртия месец и се зарадва.Но съм сигурна,че ако знаеше, щеше да ми изтъкни хиляди причини да го махна,някак си да вземе решение за трето му беше много трудно.Месеци преди това направих аборт.

# 140
  • Мнения: 686
 Вярвам ,че ще размисли, сигурно му трябва малко повече време за да приеме ситуацията.

# 141
  • Мнения: 6 274
Какво стана, в крайна сметка ???
Ще има ли бебче или ???
  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт