На мама й иде да запее, ОКТОМВРИЙЧЕ гука и се смее.

  • 8 889
  • 235
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 1 476
Джиджи, колко е доставката до България от този немски сайт?

16 евро е, но засега работи един код, който сваля 10 евро и така излиза 6 евро и носят до врата доколкото разбрах, не ходиш по митници и пощи  Peace /незнам само с огромните поръчки как става  Rolling Eyes/

Честито на всички празнуващи днес пораснали дечица и специални пожелания за рождения ден на Госпойца Димитрова - Спокоен и послушен, но най вече здрав Момо с усмихната, щастлива и спокойна мама Тони Hug

# 136
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Честит имен ден на Андреа на Гери, честити месечинки на всички бебонки, а сега и едно резенче торта за моя РД

# 137
  • Мнения: 42
A така, мама Тони имала Ден Ден! Grinning

Специално за Госпойцата една пролетна торта и много целувки от нас с Евичка! Hug Hug Hug
Честити месечинки на бебчовците и имен ден на бебката на мама Гери!  bouquet baby_neutral

# 138
  • Мнения: 4 301
Честит Рожден Ден, Госпойце Димитрова! Много любов, щастие и успехи ти пожелавам! А също и здраво, усмихнато и посушно бебченце!  Grinning

# 139
  • Мнения: 206
Добро утро,
първо виртуално да ви почерпя за здравето на нашия тати - днес ни е именник!
Честито на всички именници, месечинки, питки и рожденници  bouquet Hug
Гласувах за Хъджис, както казах някак си не че имам оплаквания от другите памперси които сме пробвали, но тези най-ми допаднаха. За кремчетата и ние сме на бочко Peace
Момичета благодаря ви за съпричастнстта и предположенията, които изказахте. Днес ще го наблюдавам младежа как ще се държи, но май май отиваме на диагнозата на ортопеда - ЛИГАВЩИНА - иска на ръце, бързо се приучава, майка ми беше тук за два дни и това му разстрои дисциплината. През нощта както споделих си е спокоен събужда се, храни се и заспива САМ в леглото ако не е заспал на цицата(пу-пу да не го урочасам). За колики вече не се и замислям, мисля си че отминаха при нас newsm78, ако са колики няма да му минават мигновенно щом е взет на ръце. Сега опитвам тактика с говорене и пеене само и само да мълчи в шезлонга - а и това е другата му прищявка да го люлея в шезлонга, не беше толкова отворен преди Whistling Не зная какво ще е като си отидем за 20 дни в Хасково при бабите, съвсем после ще ме превърне в маймуна Whistling
Пуки много ме развсели с прическата на Дани и ние имаме такива повечко стърчащи кичури, но не смея да прибегна до такива мерки Hug
Сега как съм се справила с отворената уста на Алекс - слуша Майкъл Джексън - Heal the world! hahaha
Сякаш имаше и друго което исках да споделя, обаче и аз съм в отбора на загубилите мозъка си мами Joy Ще се явя на поправка!
Лек и усмихнат ден за сега от нас!

# 140
  • Мнения: 42
jijibiji тази играчка е просто невероятна и аз си я бях харесала, да разкажеш като дойде  Simple Smile  Party
Адинка, аз мога да ти разкажа за тази играчка Joy! Много е сладка и има приятни мелодийки както и шумове на вълни с напев на птички и нежни камбанки. Светлините малко ме разочароваха, не са така силни да стигнат до тавана, но се отразяват на стената отстрани, което може би е по-добре... Голямата екстра е дистанционното Mr. Green! Ако имаш телевизор в стаята на бебето ще имаш две екстри hahaha! Това е! Играчките са много сладки...летящи мечоци!
Elichka_mama, спокойно! Не забеляза ли, че в нашия форум мъжете са ни повече от девойките? Wink Ще се бият за нас ще видиш Sunglasses! А и къде ще намерят такива красиви принцеси!  bouquet

# 141
  • София
  • Мнения: 285
Еличка,
гласувам твоето бебе да бъде избрано за
бебе с най-модерна прическа!!!


Много кофти това с ваксините! Момичета информирайте се за вида ваксина преди да я слагат. Какви са страничните реакции и други подобни.

Инче, страшен костюм, ама то защото бебето е готинооо!

Бебочка, влизай по-често, при нас е весело Joy

Фийл, маани маани - тая циганка с баничката. То бива бива, ама чак толкова да са непросветени!
Мерси за линка!

Трикси, споко, скоро ще мине трудния период и калпазанка няма да е все така!

Днес дали ще се махне тази мъгла? Бяхме се наканили да ходим до зоопарка с бебчо, нали ни е на 10 метра от нас, ама нА, късмет!

Последна редакция: нд, 30 ное 2008, 11:56 от shivani

# 142
  • София
  • Мнения: 285
Честит Рожден Ден,
 Госпойце!




и бъди винаги толкова усмихната с твоето любимо Грахонче


# 143
  • Мнения: 899
Честит рожден ден, Госпойце, здраве, любов и късмет по много   bouquet!!!
Честит имен ден на Деа на Гери и на любимия на Сиси!
Честити месеци на бебчетата на Мая, didique и Сисилия  Hug!


Днес съм кисела, няма да имаме вода два дни  Cry

# 144
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Тони, много здраве, щастие и любов ти пожелавам.

# 145
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Във връзка с анкетата, мисля че се гласува не от коя марка сте доволни , а кой какво ползва. Да си признаят веднага тези,които гласуваха за Памперс, без да са ползвали Huggies например. Mr. Green

# 146
  • Бургас
  • Мнения: 723
Тони честит рожден ден мила  bdbaloni hbday lovekiss
и нека Момо да те радва и да слушка много мама поне днес.
Много добре ми дойде тортичката мерсииииии.


Честит имен ден на Деичка на Гери и на Андрей на Сиси! Hug

Честити месеци на бебчетата на Мая, didique и Сисилия   Hug

Алис душа съчуствам ти много. HugВ кой век живеем та цели 2 дни да нямаш вода.

Аз гласувах за Хъджис,но сега ползвам CANBEBE и съм много доволна.
Много сполучлива имитация на Хъджиса и са само по 0,28лв./далаверка Mr. Green/

# 147
  • Варна
  • Мнения: 340
Тони, честит рожден ден   bouquet. Бъди жива, здрава и много усмихната с малкия сладкишко  Heart Eyes

Честит имен ден и на двамата именници  Heart Eyes, да растат здрави и послушни.

И аз съм за Хъджис, пробвала съм и Памперс, и Либеро  Wink.

# 148
  • Мнения: 498
Пуки, веднага редактирах анкетата, че явно не съм се изразила правилно, и да веднага да кажат за Хъджиса  Mr. Green

Тони, бъди жива и здрава и малкия грахон да го слушкаш!!!

# 149
  • Мнения: 132
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ТОНИ  Hug
Набързо минавам всеки да се чувства почерпен за нашия празник.
Нели мерси за смс  Hug

Общи условия

Активация на акаунт