Седмичен фотошопски конкурс - 3

  • 3 626
  • 56
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 7 242
Момичета, защо ми се струва, че някой е махнал календара си от сайта?
Страхотни рамки има!
А, не. Само два са си. Нещо по-слабо участието там. А рамки има страхотни!

# 46
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Аз да попитам,как да вкарам календара от world в фотошопа, имам предвид таблицата с месеците?

# 47
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Аз да попитам,как да вкарам календара от world в фотошопа, имам предвид таблицата с месеците?

Точно това май беше обсъждано в другата тема. Останах с впечатлението, че няма начин. Има обаче друг файл с месеците и който се отваря във фотошоп. Може да го намериш в библиотеката!

# 48
  • Мнения: 2 818
Аз нямам word  ooooh!  и не знам дали може да записва .pdf  файлове. Ако може, то го записваш така и после го отваряш във фотошоп. Но това е само теория Simple Smile

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Аз го направих с Edit-Copy и после във фотошоп си правиш текстова кутия и даваш Edit-Paste. Дори не съм прехвърляла файла във Word. Още в програмата просто дадох на календара да е в една колона, за да мога да си маркирам месеците поотделно, с десния бутон ги маркирах и после във фотошоп си отворих текстова кутия, в която пейстнах месеците.
Но момичетата казват, че има и друг файл, който се отваря във фотошоп. Така че....

# 50
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Запис - ще участвам! Много красиви рамки има, много добри идеи! Heart Eyes Румка, пусни твоята моля те! СТРАХОТНА Е!  Hug Ники, поздравления за сладкия кит!   bouquet

# 51
  • Варна
  • Мнения: 443
Офф, време че нямам е ясно, ама и фантазията ми избяга....искам си музатаааа  #Cussing out

# 52
# 53
  • Мнения: 473
Календара като е с място за снимки но не са сложени снимки в какъв формат да го запаметяваме .png или .jpg @

# 54
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Календара като е с място за снимки но не са сложени снимки в какъв формат да го запаметяваме .png или .jpg @

във формат PNG, защото ако е JPG няма как да добавиш снимка после Peace

# 55
  • Мнения: 473
Календара като е с място за снимки но не са сложени снимки в какъв формат да го запаметяваме .png или .jpg @

във формат PNG, защото ако е JPG няма как да добавиш снимка после Peace

Това всъщност ми е ясно, мисълта ми беше дали има правило да ги качваме в PNG. Погледнах другите календари със снимка за добавяне са в JPG, и предполагам че тогава целта не е да се използва, а да се покаже идеята  newsm78

# 56
  • Мнения: 1 400
Календара като е с място за снимки но не са сложени снимки в какъв формат да го запаметяваме .png или .jpg @

във формат PNG, защото ако е JPG няма как да добавиш снимка после Peace

Това всъщност ми е ясно, мисълта ми беше дали има правило да ги качваме в PNG. Погледнах другите календари със снимка за добавяне са в JPG, и предполагам че тогава целта не е да се използва, а да се покаже идеята  newsm78
Според мен за конкурса можеш да си ги качиш и като JPG. Peace

Общи условия

Активация на акаунт