СЕДМОКЛАСНИЦИТЕ - да им е леко

  • 34 307
  • 438
  •   1
Отговори
# 405
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Моят ще е във Варна на състезанието по информатика и учителят им твърдял, че могат и там да се явят на олимпиада по химия. Аз силно се усъмних в достоверността на тезата, така че ще чакам потвърждение.

 

 newsm78 и на нас това ни споменаха, но е по едно и също време. А дори да е в един ден, аз съм против.
Нашите пътуват сутринта в 7 и нещо с влак в петък, може да се засечем.

# 406
  • София
  • Мнения: 4 867
Яни, делегирай на Виктория права да ни извести веднага за радостното събитие!

В болницата имало нет. Мисля да си взема лаптопа.

# 407
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141

В болницата имало нет. Мисля да си взема лаптопа.

Взимай и не му мисли, после ще кажеш коя болница.

# 408
 newsm78 Боже господи! Какви са тези безброй състезания бе хора? Химия, информатика?  #Crazy Чудно ми е, в математическа гимназия ли трябва да учиш за да имаш такива интереси?  newsm78
.... И учителката щяла да ги задължи да ходят?  Whistling .... Това значи ли, че на олимпиадите ходят цели класове?

# 409
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
 Mm Elei това са интересите на първото ми дете, второто не . Деца различни.

# 410
  • София
  • Мнения: 4 867
За химията и аз се изненадах. Обясни ми, че й станало интересно и затова се записала на олимпиада. Дали пък не се опитва да кръшка от домашните задължения в събота сутрин?  Mr. Green

# 411
  • Мнения: 659
И моят син ще ходи по химия, но той проявява желание. Засега госпожите не ги задължават.

# 412
  • София
  • Мнения: 6 743
Здравейте на всички  Hug
Попрехвърлих тази тема, гледах и списъците, но не намерих инфото което искам и ще се осмеля да попитам във вашето общество.
Някой може ли да ми даде малко повече информация за Софийска професионална гимназия по туризъм.
Разглеждахме сайта им, четохме, но все пак ми се ще да чуя някакви отзиви от някой който има познати там  или пък нечие дете учи там, примерно  Hug
Ще ви бъда безкрайно признателна   bouquet
Благодаря предварително  Hug

# 413
  • София
  • Мнения: 1 355
Защо си мисля, че във въпросната професионална гимназия по туризъм приемът е след 8 клас. Провери в сайта на МОН или Регионалния инспекторат.

http://rio-sofia-grad.com/

# 414
  • Мнения: 3 740
За химията и аз се изненадах. Обясни ми, че й станало интересно и затова се записала на олимпиада. Дали пък не се опитва да кръшка от домашните задължения в събота сутрин?  Mr. Green

Явно зависи от учителя, защото и Камен твърди, че химията му е любим предмет. Затова и искаше да отиде на олимпиадата, де.

# 415
  • Мнения: 258
  comp03В болницата имало нет. Мисля да си взема лаптопа.
comp03Браво Янита!!! Стискаме ти палци и да се обадиш веднага! Успех утре!:pray:

# 416
  • София
  • Мнения: 4 867
Дамаянти, това бившият ТОХ на Сливница ли е? В клуба на Габа има момиче, което сега е последна година там. От разговорите с нея останах с много добро мнение за училището.

Виктория утре ще пропусне часовете - баща й позволи да стои с него в коридора на болницата. Според мен можеше да си е на училище. Познайте кой е гадният родител в нашето семейство  Mr. Green Децата се радват, че няколко дни ще си починат от лошото ченге.

Иначе и днес водих фигуристката на тренировка - за последно.

# 417
Дамаянти, това бившият ТОХ на Сливница ли е? В клуба на Габа има момиче, което сега е последна година там. От разговорите с нея останах с много добро мнение за училището.

Виктория утре ще пропусне часовете - баща й позволи да стои с него в коридора на болницата. Според мен можеше да си е на училище. Познайте кой е гадният родител в нашето семейство  Mr. Green Децата се радват, че няколко дни ще си починат от лошото ченге.

Иначе и днес водих фигуристката на тренировка - за последно.


Уникална си !!!!!
Ден преди раждане да се занимаваш и със тренировки по фигурно пързаляне
Не че жената в семейството не е организатор и изпълнител на всички задължения ..................... но точно ден преди раждане .............  ЕВАЛА  smile3525
Пожелавам ти леко раждане и дано малкият човек бъде най-прекрасната сбъдната мечта за теб.
Желая ти много здраве и късмет.

# 418
  • В центъра на мръсотията
  • Мнения: 605
Янита, стискаме палци всичко да мине гладко днес и довечера да гушкаш едно сладко бебче!  Hug

# 419
И докато тръпнем от нетърпение да научим новината от Янита, дано всичко е минало като по "мед и масло", нека се пробвам с един въпрос:
Четат ли книги вашите седмокласници? Какво?- че нещо ми се изчерпаха идеите, а трябва да пазарувам книги за младежите.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт