СЕДМОКЛАСНИЦИТЕ - да им е леко

  • 34 322
  • 438
  •   1
Отговори
# 60
# 61
  • На село
  • Мнения: 873
На същите дати има пробни изпити и в "Регалия" - http://www.regalia6.com/.
Коя школа да избера  newsm78 ?

# 62
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
На същите дати има пробни изпити и в "Регалия" - http://www.regalia6.com/.
Коя школа да избера  newsm78 ?

Там където ходят децата ви, ако ходят, също има пробни изпити. Или самите учители си правят също.

# 63
  • Мнения: 2 829
да,..
сина ми посещава Веди,-бел
 реших и на математика там да го пратя на пробен изпит

# 64
  • На село
  • Мнения: 873
Моето ходи индивидуално при учители и по двата предмета и за пробни изпити досега не е ставало дума, може би към края на годината... Тестовете, които прави всеки път с учителя по български, а от две седмици и трансформиращият преразказ, който пак пише по време на урока, се оценяват като за изпит, но това е далеч от формата на пробен изпит, защото може да си позволи да се разсейва или да коментира текста и т.н. Изглежда ще избера школата по местонахождение.

# 65
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Моят син има най-високата оценка  на класното по математика(5.50).Това естествено ме зарадва до момента ,в който разбрах,че средния успех в класа бил около 3 и нещо.Това което се мъча да му втълпя,че не е най-добрият, защото на изпита няма да се състезава само със своите съученици  , а  и с такива ,които са родени математици.

# 66
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Ей, я не понижавай самочувствието на детето.

# 67
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Нашата учителка по математика още не е проверила класните,много е смотана Tired

За пробните изпити се чудя има ли смисъл сега или по нататък newsm78

# 68
  • Мнения: 2 829
и аз  доста се почудих за тези пробни изпити ,но
понеже е при частен учител по математика,по този начин ще свериме горе-долу как върви
и кое му куца
другият момент   е че ,самият той ще види на какво ниво е реално и се надявам да го амбицирам повече  Wink като си види оценките Mr. Green
Все пак има цял срок......

# 69
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 589
И аз се чудя за тези пробни изпити, но решихме да отиде. Колебанието ми е във връзка с това, че не са взели още целия материал, а задачите ще бъдат ли съобразени с това или ще има и непознати неща? От друга страна, ако е само на част от материала, то малко се обезсмисля изпита.

# 70
  • В центъра на мръсотията
  • Мнения: 605
За изпита във Веди (където ще ходи дъщеря ми) пише, че ще е съобразен с взетия материал.

# 71
  • Мнения: 2 440
Нашата учителка по математика още не е проверила класните,много е смотана Tired
Какви класни newsm78

# 72
  • Мнения: 2 829
Нашата учителка по математика още не е проверила класните,много е смотана Tired
Какви класни newsm78

е,как кви Laughing
тези ,които се правят в училище
нали всеки срок има класни работи по бел и матем Laughing

# 73
  • София
  • Мнения: 1 356
Синът ми е в Регалия и също ще ходи на пробен изпит. Смятам, че има смисъл от това.

# 74
  • Мнения: 3 740
Аз да си похваля гарджето - 4 място на Софийския математически турнир и второ на Коледното състезание (или обратното?  newsm78). Много го е яд за второто място - 74 от 75 точки, допуснал е абсолютно елементарна грешка. Аз пък му се радвам. Затова и го хваля тука, де. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт