РУСЕнска зимна...

  • 18 959
  • 289
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 946
Честито Рождество и приятно изпращане на 2008 година.

# 256
  • Мнения: 164
Момичета,събирам отзиви за детски градини,защото и за тях дойде времето да се подават документи!
И аз

# 257
  • Мнения: 1 207
Момичета,събирам отзиви за детски градини,защото и за тях дойде времето да се подават документи!
И аз
И аз така.
Аз мисля да го запиша в градината срещу у-ще Възраждане(незнам как се казва) Blush
Да ви попитам от колко часа мислите да ходите да чакате сутринта newsm78
А вярно ли е ,че били приели някакъв закон в който се казва,че детето се взема на градина като навърши 3г.,тъй като моя ще навърши октомври,а аз се надявам септемви да го вземат и той няма да ги има навършени???!!!!

# 258
  • София
  • Мнения: 416
Ами на мен ми обясниха че децата се приемат в градина в годината, в която навършват три години,но трябва да питаш директора на градината дали ще го вземат чак след трите години.Колкото до часа на чакане...не знам.Миналата година една позната е отишла чак на 10 януари и пак са и приели детето там където иска

# 259
  • Русе
  • Мнения: 244
Момичета,събирам отзиви за детски градини,защото и за тях дойде времето да се подават документи!
И аз
И аз чакам отзиви, но за две конкретни детски градини- "Звездица" в Дружба 1 и "Червената шапчица" на Печатни платки. Ако някой може да сподели впечатления за тях ще съм много благодарна.  Praynig Hug

# 260
  • Русе
  • Мнения: 278
А някой да има примерна молба за ДГ, то ясно,че свободен текст, но все пак....

# 261
  • Мнения: 1 523
                                                                                    До Директора
                                                                             на ЦДГ.....................
                                                                             гр.Русе
                                         


                                                           МОЛБА
         
                                         от ......Твоите имена...................
                                         живуща в .....................................
                                         тел№...............................................



                         Г-жо Директор,
                    Моля детето ми .......................................................
                    с ЕГН....................................................................
                    да бъде прието в поверената Ви детска градина.
                   Надявам се,молбата ми да бъде удовлетворена.

                   Прилагам копие на удостоверението за раждане.


            Гр.Русе                                                                                      с уважение:
            05.01.2009г.                                                                                             /                                     /

# 262
  • Мнения: 2 090
А някой да има примерна молба за ДГ, то ясно,че свободен текст, но все пак....
Аз дори не знаех че е свободен текст,мислех че е готов напечатан екземпляр и само трябва да го попълним... Rolling Eyes.

А,сега видях че Дидк@ се е отзовала.Благодаря ти и аз  bouquet

# 263
  • Русе
  • Мнения: 244
А някой да има примерна молба за ДГ, то ясно,че свободен текст, но все пак....
А аз ти пратих на лични

# 264
  • Русе
  • Мнения: 278
Благодаря момичета, страшни сте Wink

# 265
  • Русе
  • Мнения: 1 193
И аз чакам отзиви, но за две конкретни детски градини- "Звездица" в Дружба 1 и "Червената шапчица" на Печатни платки. Ако някой може да сподели впечатления за тях ще съм много благодарна.  Praynig Hug
Преди бях чувала страхотни неща за Червената Шапчица,дори бях 100% убедена,че искам да запиша Иси там,още повече,че ми е в района.Но един ден в двора на градината,бях на разузнаване и поведението на госпожите изобщо не ми допадна,вече не работят по така интерсните програми заложени за обучение на децата,поне не интензивно като преди години...Лоши отзиви имам и от приятелка,чието дете е там а също и от позната,работеща там....може да е субективно естествено,но  се разочаровах.
Звездица е съвсем до нас пък....ама нещо не ми допадна тази градина...Но имам познати,чиито деца са там и отзивите са повече добри,отколкото лоши.Дори на двете ми съседки децата са в клона,близо до международното.Доволни са майчетата.

# 266
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Djasta, моят Бобчо ходи в Червената шапчица, и като се махнахме от там, все едно се отървахме от някакъв кошмар, честноо ти казвам ooooh!
Сега в ''Иглика'' съм повече от доволна Peace, много добро отношение към децата на първо място, а и материалната база също е добра Peace

# 267
  • Мнения: 1 207
Ами на мен ми обясниха че децата се приемат в градина в годината, в която навършват три години,но трябва да питаш директора на градината дали ще го вземат чак след трите години.Колкото до часа на чакане...не знам.Миналата година една позната е отишла чак на 10 януари и пак са и приели детето там където иска
Ами това за коя градина става въпрос Thinking.Според мен зависи коя е детската градина  Rolling Eyes.

# 268
  • Мнения: 169
Освен молба и копие от акта за раждане, други документи трябва ли да се носят?

Аз се колебая между Радост (до Облеклото), Радост 2 (до Библиотеката) и Пинокио. За Пинокио чух много добри неща, но другите са ми по-удобни. Чудя се дали като са на центъра ще ни огрее там изобщо. Някой има ли отзиви за тези градини?

Има ли проблем да се подадат молби на няколко места?
 
За различните филиали само в единия ли се подава молба или трябва да чакаме и в двата? Благодаря предварително за отговорите!

# 269
  • Мнения: 3 376
ivaaa къде е "Иглика"?

За "Слънце"/срещу Възраждане/ не съм чувала хубави неща,имаше и теми из форума преди време.

А за частната детска градина някой знае ли нещо?

Общи условия

Активация на акаунт