РУСЕнска зимна...

  • 18 948
  • 289
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 758
jerry, дано бързо да се оправите. А покрай зъбките се оказа, че всичко е възможно. А и наистина може да е недоизлекувано.
Зината и Георги не го харесваше, а и той е май най-отвратителния от всички антибиотици (поне, от които сме пили)- горчи и бррр.
Пробвай на гладно да го даваши после веднага малко водичка да пие. По принцип не е прието лекарства да се пият на гладно, но на Георги всичко му давам преди да се нахрани за да няма неприятни изненади - хем храната, хем лекарството.

# 76
  • Мнения: 1 059
Това с увеличенито на таксите си е наистина безобразие. Да не би Русе да е най-богатият град в България? Другите общини също имат предложения за увеличение на таксите, но в ПРОЦЕНТИ от досегашната такса, а не както при нас - в пъти!!!! Добре, че вдигат семейните добавки от 2009 г Joy

Те добавките ги вдигат, но и доста хора ще бъдем лишени от тази "голяма" сума  #Cussing out. Аз също съм на мнение 4е такса от 4лв на ден ще обърка много семейни бюджети.

# 77
  • В море от любов
  • Мнения: 519
A aз да попитам, че не съм в час на колко се вдигат детските?

# 78
  • Мнения: 14 133
A aз да попитам, че не съм в час на колко се вдигат детските?
На 35лв., но не съм много сигурна.  newsm78

# 79
  • Мнения: 1 059
Да от 25 стават на 35 , а прага за доходите става от 300лв на 350 на член от семейството

# 80
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Да от 25 стават на 35 , а прага за доходите става от 300лв на 350 на член от семейството
Как 25 newsm78, те сега не са ли 18 за първо и 20 за второ?
Или аз пак нещо не съм разбрала Rolling Eyes

# 81
  • Мнения: 14 133
Как 25 newsm78, те сега не са ли 18 за първо и 20 за второ?
Или аз пак нещо не съм разбрала Rolling Eyes
25 лв са в момента.  Rolling Eyes

# 82
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Това за първо ли е или за второ, или за двете деца са по 25лв?
Т.к. на мен детските ми идват по картата и изобщо не съм обръщала внимание, трябва да отида до банката да направя едно извлечение Simple Smile
А това за 35 от догодина ли ще е  и сигурно ли е?

# 83
  • Мнения: 758
Мисля, че е сигурно, ама те са толкова много тези надбавки, че не можеш и таксата (сега) да платиш с тях

# 84
  • Мнения: 14 133
Мисля, че е сигурно, ама те са толкова много тези надбавки, че не можеш и таксата (сега) да платиш с тях
Да, по-скоро е като предложение, а че са смешни, без коментар.  hahaha

# 85
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Мисля, че е сигурно, ама те са толкова много тези надбавки, че не можеш и таксата (сега) да платиш с тях
Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Все още не стигат даже и за един пакет памперси ooooh!
Еее как тази сутрин като ги гледах по БТВ как се плюят един друг и най-накрая пак нищо. Става въпрос за удължаването на майчинството Peace
35лв Thinking, а като направят градините по 4лв - 22 посещения по 4лв= 88лв Shocked Shocked Shocked

# 86
  • Мнения: 5 391
атлантика, ЧРД!  bouquet

# 87
  • Мнения: 758
Мисля, че е сигурно, ама те са толкова много тези надбавки, че не можеш и таксата (сега) да платиш с тях
Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Все още не стигат даже и за един пакет памперси ooooh!
Еее как тази сутрин като ги гледах по БТВ как се плюят един друг и най-накрая пак нищо. Става въпрос за удължаването на майчинството Peace
35лв Thinking, а като направят градините по 4лв - 22 посещения по 4лв= 88лв Shocked Shocked Shocked
Ами то си е така, а иначе ще си гласуват да се пенсиониран на 55 години и да пролучават 1000 лв пенсии - нагли идиоти, които за съжаление сме си избрали, а за още по-голяма съжаление търпим
Нямам думи #Cussing out

Последна редакция: чт, 04 дек 2008, 14:26 от MagieA

# 88
  • Мнения: 343
Благодаря на всички за пожеланията. Много сте мили всички. Hug Добре,че е форумът, че днес независимо, че ми е празник, ми е доста криво. В 16ч съм при докторът, че нещо имам проблеми с бебчо. Дано не е нищо сериозно. Стискайте палци.

# 89
  • Мнения: 123
Атлантика честит празник и от мен   bouquet
Не си мисли лоши неща за бебчо , вс ще бъде ок , стискам палци  Peace

Общи условия

Активация на акаунт