Да благодарим за Коледните картички-2-ра тема

  • 24 446
  • 520
  •   1
Отговори
# 510
  • T"A
  • Мнения: 2 515
 hahaha По-добре две, отколкото нито една  Blush newsm56

ВалHug   bouquet  Hug

# 511
  • Мнения: 1 550
Clairette, радвам се, че дори късно все пак е пристигнала Hug И дано е пристигнала читава Crazy
Тази година май още октомври ще изпратя картичките за САЩ Grinning

# 512
  • Мнения: 1 959
С малко закъснение/поради независещи от мен обстоятелства /искам да благодаря на всички които ми пратиха картички тази година.Аз пратих на всички но оставам с впечатлението че не всички са ги получили за което много се извинявам/картичките бяха пуснати края на ноември/.Пускам списъка с имената на момичетата от които сам получила картички:
gaby_s,Abigail,-Vanilla Sky-,Agent Provocateur,Ева на Сцена,зени,**mimi**,Пепа Георгиева,Mystic,Val,звездичка,rkb,Doret,sierranevada1,Bec,silrai,Priyatelka,Milen@,zlatna tolumba,_ШоШи_,mcdirock,lennie,AKHYAL,Mentha,Rotsa,Mariposa,amei,Zora,cubbit,ра4ето,surfline,Ralfieta,Petyaii,Lolita007,Astrea,Kalina V,kemi,ivalex,Clairette,ANETT,MamaK,Nikoleta77

# 513
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Вал, а моята карти4ка не долетя ли до съседска Испания ?  newsm78 Confused

# 514
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Вал, а моята карти4ка не долетя ли до съседска Испания ?  newsm78 Confused
no  33uu  33uuНЕ newsm45.Може ОЩе да пьтува някьде Laughing.НиЩо.другата година пак Wink Hug  bouquet

# 515
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Вал, а моята карти4ка не долетя ли до съседска Испания ?  newsm78 Confused
no  33uu  33uuНЕ newsm45.Може ОЩе да пьтува някьде Laughing.НиЩо.другата година пак Wink Hug  bouquet

 Cry дано все пак да дойде,пък макар и със закъснение  Praynig

# 516
  • Мнения: 6 390
Дирокова и Астреа... вашите пощи ли са виновни не знам ... обаче и  на двете бях пращала в една партида  Rolling Eyes

# 517
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Дирокова и Астреа... вашите пощи ли са виновни не знам ... обаче и  на двете бях пращала в една партида  Rolling Eyes

Ели4, аз твоята я полу4их преди празниците и се бях похвалила оЩе тогава. Hug

# 518
  • Мнения: 6 390
ейййй поне 50% успеваемост имам в Италия значи  Mr. Green

# 519
  • Мнения: 7 914
получих картичка - Abigail мерси    bouquet

# 520
  • Мнения: 1 550
И аз, и аз  Party
Abigail, благодаря   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт