ПЛЕВЕН - 73

  • 25 483
  • 303
  •   1
Отговори
# 15
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Desi_tanova, не си пави труда да водиш детето. Снощи бяхме до Метро и не пуснаха Виктор, който е почти на пет години. Аз пък си измислих, че е на 6г.  Има напис на входа, на който пише - забранено за деца под 7 години. Измислих си даже, че водя детето, за да му меря ботуши, но жената ме отряза и каза, че единия родител може да донесе обувките и да ги мерим на входа, в противен случай ще я изгонят от работа. един родител след нас демонстративно искаше да си скъса Метро-картата, защото не пуснаха двете му деца. Наложи се да пазаруваме поотделно с мъжа ми, а детето стоеше с единия родител на кафенето.

# 16
  • Плевен
  • Мнения: 239
Те това е и моето мнение - лудницааа. Аз по неволя бях там,че имах малко време за убиване, иначе в никакъв случай не бих се набутала. Магазинът с дрехите и на мен ми хареса, мам ного скъпооо - за беба на сестра ми харесах рокличка за изписването, примерно-60 лв. беше, а в Бенетон няма дрехи като за Божидар.

Аз харесах един чорапогащник за Михаела - ми беше 15 лв. Shocked Подарили са и един дънков сукман и аз голям зор чорапогащник да и купя Simple Smile.Ще търся друг. Laughing

# 17
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Гледам зарята през прозореца - от МОЛА на центъра. И ми е топло. Mr. Green

# 18
  • Мнения: 498
Някой навит ли е утре следобед да отидем до детския кът?

# 19
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Кой кът? Детския кът и ресторанта в Мания-та на гарата не работеха тази вечер - имали технически проблем и слагаха новогодишни украси.

# 20
  • Мнения: 1 196
Кой, този в Мола ли?  Сигурно ще е лудница  Crazy

# 21
  • Мнения: 498
За мола имах в предвид

# 22
  • Мнения: 1 196
Аз не бих отишла, ще е пълно с хора и деца, след някой друг ден може   Peace

# 23
  • Мнения: 1 951
Хайде да ни е честит новия МОЛ  Laughing
Аз бях от нямащите работа и се набутахме с Митко от 17ч. там. Обиколихме почти всички магазини.  Детския, за който говорите - CycleBand, много ми хареса. На мен пък точно обратното ми се стори, че е  с поносими цени. Погледнах само няколко пуловерчета и жилетки за Митко, около 30-35лв. бяха. Мисля, че са добре в сравнение с магазина на Ростов наример. Но повече не съм и гледала.
Сефтосах и Тенденц. Хубавото там е, че има едно място където пускат на децата детски филмчета, седят на столче и имат слушалки на ушите. През това време майките мерят и пазаруват. Всеки трети носеше чанта от Тенденц. Crazy
И до детския център се качихме, но наистина беше лудница. Не исках да го пускам с толкова деца, току виж утре се разболее.
От ресторант "Магданоз" взех магданозени кюфтета за вкъщи  Grinning
Изгледахме и концерта до края.Фойерверките бяха забележителни.Сега се прибираме.
Рапорт даден  Mr. Green
С две думи - харесва ми.

# 24
  • Мнения: 220
А Хиполенд има ли ,момичета?

# 25
  • Мнения: 22 432
Хайде и аз да се изкажа за МОЛа, ходихме до там, после пихме кафе и сега се прибираме. )))
Лудницата пълна, магазините нищо особено, освен ако някой не го привличат такива със средна цена около 300лв. ))) Аз си харесах рокличка тип на баба ми пеньоара за 400лв. )))))  Grinning
В детските магазини цените са поносими, харесах и рокличка за 25лв, страхотна, за сравнение в Крейзито не можеш да купиш нещо под 45лв.
CycleBand също беше с нормални цени, но другата седмица смятам да разглеждам по-сериозно. )))

Детският кът, хахаха, ако не отиваш специално само там изобщо няма къде да оставиш количка, за да влезеш заедно с детето. До там се стига чрез 20стъпала. Така че мисията да обиколиш магазините, после да отидеш в детският кът с малко дете - невъзможна. Така че, както винаги все трябва да има нещо направено не както трябва. )
Освен ако не е около 2г и по-голямо и не ти трябва количка.
На час 4лв, всеки следващ по 2лв, 2часа - 7лв. Ако е с придружител - 3лв.


За МЕТРО, ако е бебе само с кенгуро, или евентуално столче за кола. Иначе не пускат, както и с деца до 7г, два пъти съм виждала как връщат хора поради тази причина. Няма смисъл да се разкарвате в противен случай.

Последна редакция: пт, 28 ное 2008, 21:11 от Mirama

# 26
  • Мнения: 50
Ние също ходихме до мола,хубаво ,цени има и скъпи и поносими и ниски(както в другите ).Хареса ми много,но беше страшна лудница и както бяхме с малкия със слинга изобщо не ми се мереше нищо.Но си набелязах 1-2 нещица и след няколко дни ще ходя с количката да меря и да си понапазарувам нещичко.Е харесах си една туника,но при цената 595.00 лв ,викам,айде ще е друг път...... Mr. Green
Не видях салона на Тони.В саита май пишеше ,че е на 4 етаж.Но какво ли можеше да се види изобщо.  Laughing
Ядохме пастички.Ммммм ...
Аз също съм за естествено раждане и според мен секциото е животоспасяваща операция и немога да приема секцио по желание.Незнам защо,може би защото родих много бързо и лесно и не съм се мъчила и шевовете ми бяха малко.

# 27
  • Мнения: 50
Още нещо да ви попитам,ще има ли възможност да се включа и аз в една от поръчките ви за ларедут.И да ви попитам за съвет от там.Само ще кажете какво се иска от мен.И кога ще пускате следваща.Дали ще дойде до Нова година?

# 28
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Добър вечер. bowuu
На мен лично МОЛ-а много ми харесва с кеф ще си пазарувам от там. Grinning
Ние пропуснахме лудницата,като отидохме малко по късно,да не кажа доста. Peace

Мирама  извинявай за въпроса,но ти живяла ли си накъде другаде преди?

# 29
  • Мнения: 5 618
Айде и аз в новата тема и да се разпиша за третата сливица. Ние имахме жесток проблем с Митака. Хъркаше и се давеше, трудно дишаше, правеше много чести пневмонии и бронхити. Установиха алергия, която се изразява в подуване на лигавицата на носа и гърлото. Искаха да му махат сливицата, но ме притесни упойката и отказах. А и реших, че ще започне да реагира и надолу от алергията и ще развие астма. Миналата година майка ми го води в Транспортна болница, където му измериха сливиците с някакъв специален апарат и се установи, че третата сливица е дори под нормата за възрастта, а уголемени са двете основни, вероятно заради алергията. Потвърдили са моите опасения и са препоръчали да не се махат. Да чукам на дърво, но Митака вече е на шест и сякаш отшумяват тези проблеми. Иначе дишаше с отворена уста, но сега си е ок и няма промени на физиономията.За умственото изоставане не знам, ама си е умничък /нали си е мое, как да не го похваля Wink/. Ако някой се интересува, мога да попитам майка ми при кого точно го е водила и да пиша подробности. Аз видях резултата - изглеждаше като крива и третата сливица наистина беше под кривата очертана като нормална.

Общи условия

Активация на акаунт