Писмо до Дядо Коледа / Дядо Мраз

  • 3 738
  • 64
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 478
Скъпи Дядо Коледа,
имам си всичко,затова си пожелавам само здраве за мен,детето ми и семейството ми.
И мили Дядо Коледа искам да има все по-малко захвърлени деца и нещастни родители(това си го пожелавах винаги като дете)

п.с.момичета,пожелавам ви дядо Коледа да изпълни всичките ви желания,особено тези съкровените,свързани с децата Hug

# 31
  • Мнения: 10 758
Скъпи Дядо Коледа,
знам че изпълняваш всички желания...
затова, моля те....подари един задвратник на мъжо, че да почне да ме слуша .........ски екип на щерката и валяк на сина.
Знам, че съм нахална, но искам и още...............искам цялото ми семейство да е здраво!
Искам и още..благодаря ти, че си толкова мил Flutter( може и аз да ти подаря нещо Flutter).........искам брат ми и снаха ми да си имат бебе Praynig....даже ако може първо това желание да ми изпълниш PraynigАко трябва само това изпълни, но го направи Praynig
Обещавам, че ще слушкам цяла година............няма да ходя по чуждо....................ще ощастливявам мъжа само когато той поиска, ще съм кротка и няма да поглеждам на страни Flutter
...

# 32
  • Мнения: 919
Да се разпиша и аз Party
        Мили Дядо Коледа,
  Както и миналата година,пожелавам си здраве за цялото ми семейство,всички приятели и роднини! Praynig
Другото се нарежда за сега,както съм си го планувала. GrinningИ ако можеш,донеси подаръците ,които си пожелаха щерките  ,в противен случай баща им ще трябва доста да си поизпразни джоба. Crazy Laughing
Ами това е!Обещавам да бъда послушна . Grinning

# 33
  • Мнения: 54
Мили Дядо Коледа,
въпреки, че не ми отговаряш на писмата, аз продължавам да ти пиша упорито. Май не бях сред най-добрите момиченца тази година, нервите и несполуките ми бяха в повече... Но все пак вярвам, че положителните ми проблясъци са повече и ти не ще ме оставиш без подарък... Искам единствено една по-добра година - за всички добри хора в България! Искам оптимизъм, и надежда, и плам за живот! Искам и здраве, и щастие, и късмет! За себе си искам просто да ми покажеш правилния път, защото не мога да реша кое е най-добро за мен...
Благодаря ти, Дядо Коледа! Пожелавам ти да си здрав, весел и вечен! Лека и безаварийна обиколка на милионите комини и добри деца по света! Grinning

 Peace

# 34
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Мили Дядо Коледа,
 за разлика от други години тази бях много послушно и добро момиче и затова се надявам да изпълниш желанията ми. Първо си пожелавам много здраве за малкото зло, че много ми боледува напоследък, след това много здраве и щастие и за цялото ми семейство и всичките ми близки. Освен това искам най-сетне да намеря време и средства за да изкарам една шофьорска книжка, искам и много голям конструктор от който да мога да си строя каквото си поискам заедно със сина ми. Искам и лятото поне 1 месец да изкараме на морето, а и поне 2 седмици зимата някъде на планина. Искам и още много други неща, но съм сигурна, че ти ги знаеш и ще ми ги изпълниш всичките, пък аз ще ти обещая и идващата година много да слушам.
   Предварително ти благодаря!  Hug

# 35
  • Мнения: 1 376
Мили Дядо Коледа  Hug (опитвам се да му се подмажа  Wink )
Бях послушна или поне аз така си мисля. Понаучих се да готвя, но какви сладкиши правя....   chef Ако наминеш ще те почерпя.
Моля те кажи на Дядо Боже (разбрах, че се познавате.... така каза една съфорумка) , че искам здраве за малката маймунка у дома ... и за нас де, ама тя е най-важна.
А от теб искам ... само да дойдеш да се видим, че до сега не сме се засичали. А и знаеш, че не съм ти писала преди (за което много съжалявам  Embarassed ). Така че се надявам да изпълниш желанието ми  Hug

# 36
  • Мнения: 2 768
Мили Дядо Коледа!

И тази година те моля да изкараш от чувала със здравето и за моето семейство и близки.
Също така, ако може, светни лампичката в края на тунела.... че нещо притъмня.

п.п. коледните сладки и млякото на масата са за теб

Последна редакция: сб, 29 ное 2008, 11:48 от eta

# 37
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Чудесна темичка, браво джулианка   bouquet

Въпросът е тези, които не са излизали от детството /като мен/ как да се върнат Laughing

Всяка година трепетно очаквам дядо Коледа. Подреждам, украсявам и пиша писма.
Вярно вече не са за мен, но пък много се вълнувам.
После ги оставяме на прозореца, пускаме ги по е-mail и в кутийте в мола /това от миналата година/.....

Все едно аз съм го писала. С трепет очаквам това време на годината. Само разликата е в писмата. Писмата на децата ги пиша/ем заедно, после рисуваме по една детска ръчичка на всяко и аз ги прибирам, за да ги пусна. Но не ги пускам, а им ги пазя. След време ще им ги подаря. Всяка Коледа детската ръчичка става все по-голяма на писмото. Ще им е интересно да се върнат в детството си след години, предполагам. Grinning

# 38
  • Мнения: 1 937
Писмата на децата ги пиша/ем заедно, после рисуваме по една детска ръчичка на всяко и аз ги прибирам, за да ги пусна. Но не ги пускам, а им ги пазя. След време ще им ги подаря. Всяка Коледа детската ръчичка става все по-голяма на писмото. Ще им е интересно да се върнат в детството си след години, предполагам. Grinning
Grinning Все още пазя едно такова от преди 30 и кусур години. Диктувано от мен, записано от мама, подпечатано с ръчичка.
Колело съм искала тогава.

Мили Дядо Коледа, тази година искам аз да раздам подаръците. Да се повозя с елените, да си сверя часовника с комините (все още ли съм във форма), да ме погъделичка вселенската любов... Мляко не обичам.
Е, и на договор с Кока Кола ще склоня, в случай, че ти се свиди шейната.

Ета, стоиш с гръб към ключа за лампата! Ама той е девиаторен Simple Smile

# 39
  • Мнения: 227
Мили Дядо Коледа донеси ми отново спокойните сънища,без кошмарите в тях.Изтрий от паметта ми последните дни на майка ми,премахни мъката и болката от сърцето ми така,както само ти можеш.

# 40
  • Мнения: 4 585
Дядо Коледа, донеси мир и покой за малкото Вълче. Останалите не желаем друго.

# 41
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Дядо Коледа,
Както си забелязал през годината слушах и ядох от всички манджи които сготви жената (дори и аз сготвих). Също така бях вежлив към всички около мен. Знам че се имате с баш шефа горе и моля по вътрешната линия да ти предаде какво го помолих. Обещавам, че ако съдействаш за тези дребни нещица аз да изпълня и моите обещания. А ако ти се видят трудно изпълни ще те замоля да ми преведеш неустойката по банковата ми сметка.

# 42
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Скъпи Дядо коледа,
моля донеси -ЗДРАВЕ за моето момиченце. И още нещо искам Embarassed сестриче или братче (може и двете) на моето момиченце Praynig
И да не кажеш, че не съм поръчала нищо за мъжа си- донеси му нова кола и ексурзия до екзотичен остров на която да заведе жена си - демек мен Praynig Praynig Praynig
Аз обещавам да слушкам цяла година Peace

# 43
  • Мнения: 2 590
Мили Дядо Коледа,
тази година бях много послушно момиче, за разлика от предните две, затова предполагам вече заслужавам- много здраве и късмет за цялото семейство и за всички които ценя и обичам. Искам също ползотворна година и дано да има работа в условията на тази криза, че от сега усещам как нещата се закучиха. А и ако може да получа романтично предложение най- накрая Crazy Crazy Crazy( после ще му мислим за вързопчето)

# 44
  • Мнения: 32
Аз искам Дядо Коледа 1-во да подариш здраве и сбъднати мечти на всички хора, 2-ро близнаците на мойто любимо братче да се родят живи и здрави, защото са много изстрадани,  и последно си пожелавам на мен Дядо Коледа да ми сбъднеш мечтата и ние да си имаме Бебенце.  Praynig
 

Общи условия

Активация на акаунт