Кой какво сервира снощи, Кой какво ще готви днес.

  • 56 210
  • 639
  •   1
Отговори
# 630
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
снощи имахме готвени от съпруга пилешки дробчета  с гъбки и доматки днес аз първих рибичка с царевично брашанце и салатка от пекинско зале   chef  chef

# 631
  • Мнения: 607
Паниран кашкавал и праз със свинско месо.

# 632
  • Мнения: 2 922
Нищо не съм сервирала от няколко дена, защото в кухнята ми цари преустройство, но днес вече, след финализиране на ремонтната дейност, мисля да забъркам една леща и за каквото друго ми дойде музата.

# 633
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Мисля едни пилешки дробчета по селски да направя за днес. Ще задуша пресни картофи, ще направя зелена салата с мнооооого репички и чери-доматчета!

# 634
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Вчера яйця по Панагюрски с пресен чесън
Днес хапки Кордоьн блю със зелена салата

# 635
  • Мнения: 1 493
Пържени червени чушки / печени и замръзени във фризера/ и салата "Снежанка" .
Днес сме на гости при наште - ураааааа ! 
Hug   bouquet  chef

# 636
  • Мнения: 2 922
Днес ще правя свинско с картофи и грах в гювеч. За салата - краставици, а може и таратор да направя. За десерт - плодове.

# 637
  • Мнения: 388

Та днес на обяд- пържена пъстърва с пържени картофки, лютеничка и зелена салата. .


А как я правиш пържената пъстърва? Досега съм я приготвяла само на скара, но нещо ми поомръзна, а имаме доста такава рибка във фризера. Така че помагайте с идейки за приготвянето й!
Любители сме на пъстървата.
Аз я пържа по най-обикновенния начин с брашно,сол и т.н.понякога слагам и царевично брашно.Другия начин е във фолио-овкусяваш с каквото искаш плюс масло, завиваш всяко парче риба по-отделно във фолио и печеш.Сервирам заедно с фолиото, лесно, вкусно,полезно. Grinning

# 638
  • все тук
  • Мнения: 1 716
Не може ли за по-лесно тази тема да е една. Моля, модераторите да заключат по-старите. Така ставам разногледа къде по-напред да пиша или чета.

# 639
  • Мнения: 5 500
Ами то нали си има нова тема, ама може някой да не е видял.
Както и да е, дано има някой буден мод да я ключне Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт