Споделете вашето мнение за преносимите кошари

  • 6 097
  • 107
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 494
Йоана си имаше дървено креватче, но като бебе все си удряше главата е решетките, милото, после купихме преносимата, на Бертони, уж за игра, но откакто един ден си спа в нея реших, че е мн по-удобно и безопасно  Peace Hug Естествено съм сложила допълнителен матрак, че тези, които са към кошарката не стават за спане постоянно, според мен. Освен това нашата има отдолу дупка с цип и може сама да влиза и излиза, което е голямо предимство  Peace
още спи в нея, но вече и идва къса и ще купуваме голямо легло  Grinning

# 61
  • Мнения: 331
Аз лично съм много доволна, малката още си спи в нея и не иска никъде другаде! Като я оставяме при някоя баба да спи си я мъкнем с кошарата - много по-лесно й е да си заспива така.

# 62
  • Мнения: 2 478
Синът ми доскоро спеше в преносима кошара.Доволна съм,защото я пренасях навсякъде из апартамента.Сега е сгъната и не ми пречи.
Нашата беше Chipolino като сивата от поста на oki4a

# 63
  • Мнения: 8 917
Гери бе с такава до 10 мес възраст. След това й купихме дървено легло, а кошарата ползваме за път. Върши страхотна работа.

# 64
  • Мнения: 1 763
Ние също сме със сгъваема кошара. Горното ниво се люлее, много е удобно за приспиване на малко бебе. Мрежата пък не позволява на по-голямо дете да се нарани. Това си зависи и от детето, моя син не го виждам в дървена кошара, ще се претрепе. А освен това излиза по-евтино, защото няма нужда да се купува отделно повивалник ( има си към кошарата) и обиколници.

# 65
  • Мнения: 5 940
Една от най-удобната вещи, ако детето по принцип обича да стои в затворено пространства. Синът ми спеше само първите няколко месеца там, после отказа на друго място, освен при нас. Не искаше и през деня да стои в нея. В момента приспива плюшените си играчки в кошарата. Но според мен е по-добро решение от дървено креватче. Имаме и такова, то е само паметник.

# 66
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 754
Аз съм за такава кошарка,въпреки че нямаме.Приятелки са споделяли,че са удобни,въпреки че не стават за по голямо дете(3-4годишно)

# 67
  • Мнения: 411
Ползваме преносима,но не я пренасяме.
Само на село при свекърите имаме дървена.
И двата вида са удобни,мисля.
Дребчо спи еднакво добре.

# 68
  • Мнения: 910
когато се роди Даниела имахме дървено легло и сгъваема кошара(бяха ни я дали),но след като няколко пъти щеше да падне от леглото започнах да я слагам в кошарата и бях много по спокойна,а  Цвети спа първите месеци в леглото и след това купихме от сгъваемите кошари на Бертони и сега си спи в нея,а и като не ти трябва може да си я сгънеш и прибереш

# 69
  • София
  • Мнения: 679
С две ръце съм за кошарата. Ние имаме и дървени креватчета, но като са по-малки ги слагам да спят в кошарата през деня  в хола, да са близо до мен. Отделно е много удобна когато пътуваме, а сега я използваме в лятната къща. Единствено е необходимо да се купи допълнителен матрак, ние имаме такъв който също се сгъва в калъф и го взимаме и на път.

# 70
  • Мнения: 2 090
С две ръце съм за кошарата. Ние имаме и дървени креватчета, но като са по-малки ги слагам да спят в кошарата през деня  в хола, да са близо до мен. Отделно е много удобна когато пътуваме, а сега я използваме в лятната къща.
Нямам какво повече да добавя newsm10

# 71
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 843
Имам на Бертони сгъваема кошара. Много съм доволно. Обиколила е почти цяла България. Винаги е с нас. И втората щерка я ползва. Сгъва се и се разгъва лесно, заема един сак място. Единствените поражения са от зъбките на Вики Wink

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Много съм доволна от преносимите кошари. Сина ми спи в такава, откакво се е родил  Peace
Почиства се лесно, лека е и най-важното е, че е преносима, което я прави незаменима при пътуване.

кошара ползвам за игра в нея и то рядко. кошарите, които съм разглеждала тук имат ограничение за килограмите, ако детето спи в нея, така че бебе над 3-4 месеца не би било редно да ги ползва за спане. за спане синът ми си има обширно дървено легло  Peace
Ограничението за килограмите се отнася за матрака, който е към кошарата и наистина е неподходящо да се използва самостоятелно след 3-4 месечна възраст. При поставянето на подходящ допълнителен матрак, няма проблем детето да спи в кошарата.

# 73
  • Мнения: 9 776
Аз пък се учудвам, че въобще някой използва така наречения матрак, който върви към кошарките. То е просто една подложка и нищо повече. Ние купихме нов матрак заедно с кошарата и бебето спи така от първия ден. Единственото ограничение според мен е за горното ниво, където бебето е разумно да спи до 5-6 месечна възраст, защото като започне да се изправя самичко и може да падне извън кошарката.

# 74
  • Мнения: 506
И аз съм много доволна от кошарата.И за спане,и за игра,и за пътуване...Много е удобна.Напоследък сме я занесли у майка ми и там малкия спи като ходи на гости Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт