Ако попаднете на собствената си дъщеря в сайт за запознанства...

  • 3 622
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 936
Oще не знам какво ще направя. Имам дъщеря на 8 г., която на моменти определено е с труден характер. Старая се засега да говоря с нея за всичко , което я интересува и да съм максимално близко до нея. Нещо, което майка ми не е правила с мен.
Идеята на Aisha не е лоша, и аз бих я пробвала така.

# 31
  • Мнения: 2 229
Сходно с горният пост ще постъпя.
Слава Богу, нямам дъщери.

А, спокойно, то с момчетата и по-лоши проблеми има. Wink

# 32
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Сходно с горният пост ще постъпя.
Слава Богу, нямам дъщери.

А, спокойно, то с момчетата и по-лоши проблеми има. Wink
Благодаря!
Да не дърпаме дявола за опашката.

# 33
  • Мнения: 17 546
Винаги съм била благодарна, че имам само синове!
Това не е гаранция, Балу...
Разбира се, че не е! Но аз не го написах, защото смятам, че гаранция за абсолютно благополучие е фактът, че имам само синове. А защото ако имах дъщеря, вероятно щях да я държа в клетка (образно казано). На 18 години, синът ми, който завършва 12 клас напролет, все още се обажда: Мамо, ще закъснея и ще се прибера в 23 часа. Аз съм майка-чудовище и искам да знам всичко за децата си. Слава на Бога, научих ги да говорят с мен още от малки.

# 34
  • Мнения: 163
От всичко прочетено до тук, аз ще допълня, пази боже да не ме срещне мечка.
Аз съм с две дъщери и то с голяма разлика. Въобще не си мислете, че се успява винаги да се направи така както сме си го мислили.
Също и майките с момчета мисля, че имат за какво да се притесняват в подобен вид сайтове.

Аз също от време на време надавам по някой поглед тук и там и се моля да не попадна на нищо.
Не виждам нищо шпиониращо в това, а само контрол и заинтересованост. Естествено, че тинейджърка, която решила да се прави на интересна и да подражава на някой ще дойде и ще ти сподели или ще ти покаже, каква снимка къде си си е сложила. Не съм от тези които имат много доверие ( е на нея й показвам обратното ) имам си и едно на ум, но гледам да е нормално и ненатрапчиво.
А по въпроса конкретно....... охххх моля се да не ми се случва

# 35
  • Мнения: 1 447
Да ви кажа честно не знам как бих постъпила.Сега мога да напиша много неща,но ,ако се случи дали ще направя това което съм мислила да напиша.

# 36
# 37
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
На моя позната дъщерята сама се откри в сайт и нямаше нищо общо с това - е що зор докато модераторите я махнат. При това някаква снимка от семейно парти, на задна линия родителите. Бяха потресени.

# 38
  • Мнения: 95
мдааа...викам си,че още нямам деца и на мен такива неща няма как да ми се случат...ама ей го на открих брат си....дълбоко съм изумена как 14 годишни девойки му пишат неща,от които аз се изчервявам само като си ги помисля...а аз не правех така..  Shocked

# 39
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Не четох всичко, но информирай администратора на сайта, би трябвало да свалят профил, който не отговаря на над 18 год, изискването им.

# 40
  • Мнения: 54
Сетих  се за един, който поподнал на собствената си жена. Но не в сайт, а директно: очи в очи. ooooh! ooooh! ooooh!

# 41
  • София
  • Мнения: 38 504
Ако верно снимката е много разголена - ще пиша или ще се обадя на администраторите.
Ако е нормален профил - може и аз да се регна като млада девойка да видя какво вълнува младежта.
Между другото, наскоро някакъв младеж се заяде с мен по скайпа и въобще не можа да повярва на колко съм години, щото и аз не му останах длъжна! Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт