Ела при нас с кълбо и кука - плетаческия клуб е тука - 27

  • 58 147
  • 298
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 523
Lily ,присъединявам се към комплиментите!  bouquet
Снежното поло на tane e невероятно!И на мен ми е любопитно гърба как изплете?

# 226
  • Мнения: 402
Много са готини палячовците на Lily. Бях ги разглеждала и преди в снимки за базарите и много ме впечатлиха. И полото на tane е много изпипано. Приятна и спорна вечер!

# 227
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
На 13-та страница писах едно нещо на немски, някой може ли да ми го преведе, моля Praynig

1 Stb, dabei in die feM der 1. Rd einstechen und die feM der 2.+3. Rd mit umfassen
първа бримка с наметка, като се бодва в нисъкия пълнеж на първият кръг  и се захващат и 2рата и 3тата бримка от ниския пълнеж...

схвана ли? аз не, ама сигурно имаш схема... newsm78

снимки след малко, че съм много уморена и още неща ми висят на главата Tired
мъжът ми видя едно амигуруми (плетена мини играчка) и сега се е тръшнал и го иска Shocked
ще падна, пък и сложно животинче си хареса ooooh!

# 228
  • Мнения: 1 523
asyalein , дай да го видим,стана ми любопитно кое е заинтригувало един мъж,защото моят не се впечатлява изобщо.

# 229
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Момичета оплетох най-накрая шапката. За един ред рачешка стъпка не ми стигна преждата, но добре че имах бяла подобна та се получи добре. Ръкавите също оплетох, но утре ще ги шия и тогава ще снимам. Че и малкия тия дни спи до късно сутрин и съответно следобед неще. Нямам време много. Heart Eyes

# 230
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
asyalein , дай да го видим,стана ми любопитно кое е заинтригувало един мъж,защото моят не се впечатлява изобщо.

 hahaha

ето го

# 231
  • Мнения: 1 523
Ами симпатичен си е рошльото."Ти знаеш ли ,че  имаш страшни очи"- тази реплика от "Дами канят " ми изплува веднага. Laughing

# 232
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
това е сурикат.
гледахме на кино филм на ББС за тях Wink
и сега искал едно да си имал в нас ooooh!

като знам колко ще ми вземат за мохер и лошо ми става Mr. Green
май очите ще са най-евтини Crazy

Доци, покажи шапето Crazy

# 233
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Имай търпение - утре ще снимам. Mr. Green

# 234
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
снимките от списанието... не очаквайте много Wink

дано схемите да ви помогнат...
за съжаление не мога да превеждам, нямам време Tired

# 235
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Този сурикат, не е никак лесен. Някога се надявам да мога. Проправяй пътя, тка да се каже! Simple Smile

# 236
  • Мнения: 1 523
Каня всички плетачки от Русе и региона да посетят Коледния ни благотворителен базар на площада.Заповядайте и ни подкрепете!

# 237
  • в баира
  • Мнения: 861
Lily: Страхотни сладури, много им се зарадвах на палячовците.
asyalein: Свалих си снимките, две неща ми допаднаха. За жалост само схемите ще ми вършат работа, немски не разбирам.
doci : И аз чакам.  Mr. Green

За иглите и т.н. - веднъж си купих от Ebay китайски куки, доста размери и съм много доволна. Сега чакам пак от Китай къси 40 см обръчи от втори до шести номер, бамбукови. Китайските магазини в Ибей предлагат доста неща на достъпни цени, не съм се ровила за маркери и държачи, но съм убедена, че има. Всъщност, отивам да видя . bowuu

# 238
  • Мнения: 1 172
Да, Фифи,провери, и аз точно за тях се сетих,но ми беше неудобно да те врънкам.
За колежките да кажа,че и аз имам този комплект куки,благодарение на Фифи!И обръчите ги гледах още тогава,но снимката не ми вдъхна доверие за качеството ,а и после намерих в София тези по 2,50,немски, Перле или нещо такова е марката и съм доволна,че ги взех.

Защо ги няма майсторките на снежното поло да ми пишат подробни указания как се плете! Sad Майка ми все още не успява да го направи Cry Cry Cry

# 239
  • Мнения: 1 400
Хелп. Blush
Момичета, извинявайте, че така нахълвам, но имам спешна питанка - къде мога да изровя  схема за терлици? Из темите намерих основно бебешки модели, а аз ще плета 37 номер Crazy. Щерката реши, че ги предпочита пред чорапа и чехъла та...
Много ще съм благодарна за оказаната братска помощ   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт