Ела при нас с кълбо и кука - плетаческия клуб е тука - 27

  • 58 100
  • 298
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 523
Вейдър ,на това му се вика творчество. Wink

# 271
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Забравих да кажа за преждата, че е остатъци разпродавани от една фирма за плетива. Имах шал и ръкавички от нея и сега се реших да си изплета и шапка. Иначе е една мекичка такава, но май има вълна в нея - поне на мен ми се струва че има.

# 272
  • в баира
  • Мнения: 861
арт мама: Да, от Ибей поръчвам. Куките ми дойдоха бързо - десетина дена. Сега чакам едни къси обръчи, които спечелих  миналата седмица.
doci: Готина шапка!

# 273
  • Мнения: 425
Фифундрела, много се запалих по Ибей.БЛАГОДАРЯ!!!   bouquet Искам само да те попитам относно разходите по доставка. Харесах си едни куки и пише, че са free shipping. Обаче в по-подробната информация пише Postage: To British Virgin Islands -- FREE P&P
Sellers Standard International Rate.
Това означава ли, че до България не е безплатно  newsm78
Поръчвала ли си неща с плащане на доставката и ако да, колко ти е струвало?
Предварително много ти благодаря за отговора.  Hug
Успешен край на седмицата!
 

# 274
  • в баира
  • Мнения: 861
Кармелитке, има опция да си настроиш да ти показва шипинга до БГ. Ако продавачът не е указал, можеш да го питаш. Дай линк да видя какво си харесала, ще видя за шипинга. Но според това, коети си писала, май за БГ не е фрий.

# 275
  • Мнения: 425
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=2203250 … =p1742.m153.l1262

Фифи, това е. А къде е опцията за изчисляване на транспортните разходи?  Embarassed

# 276
  • в баира
  • Мнения: 861
И за БГ е безплатна доставката. Опцията е срещу Postage. има (more services). Там избираш България.

# 277
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
аз да се оплача Rolling Eyes
свеки е изхвърлила чисто нови куки и игли за плетене, че не й трябвали Shocked
все едно заемат много място, само 2-3 спасих ooooh!

# 278
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Ето какво сътворих за една вечер:



бебешка шапка от прежда Bravo Baby и Yarn Art - baby. Кука 1.5 мм - любимата ми кука - все с нея плета.
...
asyalein чак мен ме доядя. Close

# 279
  • Мнения: 197
Доци,мила, сподели как я направи бебешката шапка, моляяяя  bouquet Heart Eyes

# 280
  • Мнения: 4 406
моля някой да ми пусне инфо как се плете качулка- линковете в началото на темата с обяснението на Тити не ми се отваря  Sad

# 281
  • в баира
  • Мнения: 861
моля някой да ми пусне инфо как се плете качулка- линковете в началото на темата с обяснението на Тити не ми се отваря  Sad
Как ме барна само. Вчера изплетох моята. Правя си това. Значи аз извадих бримки от предниците и гърба и плетох до нужната височина, около 30 см за мен. След това намираш средата, слагаш маркер. На следващия лицев ред 3 бримки преди маркера, свиваш лицево две бримки и изплиташ останалата до маркера. Прехвърляш маркера, изплиташ една лицева и свиваш две пак, но с наклон на ляво. Така повтаряш този лицев ред 4-5 пъти. После можеш да свършиш целия ред и да зашиеш качулката или да свържеш двете страни на качулката с игла по този начин. Аз моята така я свързах.

doci: Това бебе ще доста кипро с тази шапка. Страхотна е.

# 282
  • Мнения: 3 550
Доци, много хубави шапки измайстори за нула време! А какво стана с оранжевите ръкави? Нали ти ги плетеше?
Аз довършвам една рокличка. Май накуп ще ви показвам снимки после, че нямам време да се обърна.

# 283
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Ми аз ги плетох ръкавите, ма мойто диваненце не ще да спи следобед и не мога да извадя машината да ги зашия, а не ми се шие на ръка. Днес стана рано, надявам се да заспи и ще шия и снимам. А за шапките, тя само бебешката я барнах за нула време, мойта колко я разплитах, че нямаше да ми стигне преждата.
Nightwish ползвала съм тази схема:
http://picasaweb.google.com/dops01/wulikF#5278845361875895570 , но си я намествах според размера.

# 284
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Ето ми ръкавите, но имам питанка.



Искам да си кажете, ама много честно отиват ли си със сукмана. newsm78

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт