Нека люта зима вън да вее - АВГУСТинчето и вкъщи може да вилнее!

  • 13 506
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 926
Бобче, на това джудженце ще му изям хубавите сини оченца.  Hug Много ти е хубава дъщеричката, да знаеш.  Peace Радвам се, че сте вече добре.  Hug
Лелка, добри новини. Хайде, по-бързо да се оправя Мони.  Peace

Хм, на мен пък Теди за вече 4 години и осем месеца е боледувала всичко на всичко само два пъти - миналата есен за сефте от детско-градински вирус и сега варицелата. И само един път е пила лекарства. Дори сополи не е имала. А педито ни не е хомеопат. Както казваше преди време Фетица по един друг повод - баси и случайността.  Thinking

Последна редакция: сб, 29 ное 2008, 20:17 от lulumba

# 16
  • Мнения: 1 380
Айде и ние в новата темичка.
 От 01.2009г. майчинството вече ще е до 3 год възраст на детето, което мен ме устройва, защото искам да завърша и тогава да почна хубава работа. Дано да съм зарадвала още някой  bouquet
Ния това официално ли е? А дали нас ни "хваща" този закон? newsm78
bob4enka, много  е сладко джуджето....

# 17
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 926
И мен ме интересува удължаването на майчинството. Не че аз ще се възползвам де. Но понеже смятам да го прехвърля на майка ми, че тъй и тъй тя сега основно гледа Сашко.  Thinking Ама като ги знам, че сите са маскари, хич им нямам вяра нещо.  Thinking

# 18
  • Мнения: 3 595
Lulu, ако си на работа, можеш да и прехвърлиш гледането до навършването на 3 г, по програмата за детегледачките

# 19
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 926
Lulu, ако си на работа, можеш да и прехвърлиш гледането до навършването на 3 г, по програмата за детегледачките

Точно по този въпрос работя в момента. Просто си нямаш представа бюрократите какви глупости са измислили. От мен се искат сигурно десетина документа, а от нея два пъти по толкова. Включително автобиография, удостоверение от областния психодиспансер, че не се води на отчет там, някакъв си документ от хеи и прочее, и прочее. Измислили са го така, че да откажат хората от тази програма или в най-добрия случай да ги затруднят максимално.  Twisted Evil Аз обаче нали съм си упорита успях да събера повечето документи, остават ми само 2-3 още. Иначе програмата е вече влязла в сила и се надявам следващата седмица да успеем да подадем документите.  ooooh! А можеха далеч по-лесно да го направят, но неее.  Naughty

Уф, забравих да ви се оплача. Тази вечер като слагам Саши да спи и видях, че пъпчиците са се увеличили доста. Най-гадното е, че са предимно по главата и в слабините. Само по пишето сигурно има над 40.  ooooh! Колко ли го сърбят, милото... Sad Пудрих, мазар с фенистил, дано има полза. ooooh!

# 20
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Мерси момичета за комплиментите   bouquet
В петък другата седмица, ги искат в градината облечени като джуджета и и купих днес костюмчето.

Лелка, добре, че не е сериозно и аз не ги харесвам антибиотиците.
Сашето- горкото, да спи спокойно и да завяхват по- бързо пъпките.

Нещо, много ми е скучно тази вечер, чак немога да се понасям  Confused

# 21
  • Мнения: 3 595
Lulu и за мен има доста абсурдни неща по програмата  Rolling Eyes. Елито изкара също със страшно много пъпки, точно на 1.3 беше. Обличах я в едни пижамки, които бяха цели и имаха нещо като ръкавички, които слагах нощем, за да не се чеше. Като цяло само водата успокояваше, нищо друго. А те бяха много от самото начало и не се разпространиха от водата...

Бобче, много сладки снимки, а и гаджето ви е върха Simple Smile

# 22
  • Мнения: 1 380
Lulu и Сашко ли е с варицела??? ooooh! ooooh! ooooh!

# 23
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 926
Иви, аз снощи го къпах само с водичка и му беше много хубаво. Но пък снощи нямаше толкова много пъпки. Днес не го къпах, защото мнооого му се спеше. Следобяд се събуди от някакви гадни клаксони отвън и е спал сигурно 30 минути. Утре ще му сваря смрадлика, дано облекчи малко сърбежа. Иначе фенистила засега върши много добра работа.  Peace Гадна работа е тая варицела, но по-добре сега да я изкара. Макар че в интерес на истината Теди хич не я кара леко.  Thinking Абе каквото е станало, вече е станало, сега остава по-бързо и леко да минава.  Praynig Той, за щастие, като заспи има много дълбок сън и не се чеше. Та поне това му е спестено. През деня пък е заинтригуван постоянно от разни дразнители, които просто плачат за разрушаване, спучване или в най-добрия случай разглобяване, че почти не се сеща да се разчесва. А и е с пампа, така че до слабините поне няма достъп. Оф, неприятно. ooooh!

# 24
  • Мнения: 222
Здравейте!

Лулу-милото Сашенце, душичка! Дано мине наистина с по-малко пъпки! А на теб бързо въздействие от АБ и в понеделник да си като нов човек, за да имаш силички за работата!  Hug
Бобченка-радвам , се че Йована вече е о.к. А какво малко Коледно джудженце е, просто нямам думи, истинско сладкишче! И Перси много и се кефи!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Лелка-бързо оздравяване и на твоето сладурче!  Hug Praynig Praynig
Димяни-и на вас бързо ставане на крака и беж по разходки! Ей, много е кофти с тези вируси, човек просто не знае как да се предпази!

На всички болни други душички-скорошно оздравяване!

На мен днес ми беше първото по-голямо отсъствие от Персиян-Матей. Реших да отида до Търново малко на разходка, да видя мои приятели там, и разбира се майка ми се грижи за Перси целия ден. Съответно почти през цялото време Персито е ревал, не е искал да седне изобщо на гърнето, едвам му е дала няколко залчета хляб, чак в 15ч. е заспал разбира се в количката, изцяло се изнервил, травмирал, изобщо страшна работа. Като се прибрах, беше едно гушкане, смях, не може да повярва, че мама си е дошла. Съответно се хапна в мое присъствие, използва си гърнето, беше си МОЕТО ДЕТЕНЦЕ. Майка ми съответно в чудо се видяля жената, казва: "Детето е много добро, но толкова е свикнало с теб, че просто не те зная какво ще правиш!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" С две думи, аз да му мисля!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Та такива работи се случват тук при нас...............................................

Хайде спокойна нощ на всички!

# 25
  • Мнения: 530
ЛулуиИцко миналата зима като кара варицела имаше много пъпки по пишето пудрата много го успокояваше.Малкия я изкара много по леко от каката .
Бобче много яка мадама бе .
А за майчинство 3год.за пръв път чувам .То не е прието още 1год. да е 90% от запл.а камоли това .Честно не вярвам да стане.

Лулупъпките по тялото ги мажех с микстура алба много бързо прегаряха.

Последна редакция: сб, 29 ное 2008, 21:40 от yanakr

# 26
  • Мнения: 467
Бобче, голям е сладкиш Йована  Heart Eyes Видях сутринта и снимката от градината, наистина е много хубав спомен.
И мойте двамата заспаха, сега настъпи моят час. Ще се плесна на канапето и ще падне мързел пред някое глупаво предаване Sunglasses
Лека нощ булки и който е болничък, бързо да оздравява  Hug

# 27
  • Мнения: 3 595
Ели сега имат варицела в градината и доста се чудих дали да го пазя или не, ама сърце не ми даде умишлено да го заразя Tired Все си мисля, че като са по-малки поне не разбират  Rolling Eyes

Пиванова, ако му е за първи път е обяснимо, ще посвикне. Може би в началото гледах да оставам с майка ми и с нея за по час, после за по малко повече, преди да я оставя за цял ден. С него ми е далеч по-лесно, той по-лесно приема промените от нея Whistling

# 28
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 926
Пиванова, направо ми стана мъчно за Перси, така както го описваш.  Sad Сигурно много е страдало, горкото. Незнам какъв съвет да ти дам. Ние нали сме с майка ми, така че и двамата са свикнали с нея от бебета, и като се случи да ме няма за по-дълго не настава драма.
yanakr, 90% платеното майчинство си е 9 месеца. Евентуално може да го направят една година, но не ми се вярва. Става дума за продължението, при което сега от НОИ дават всеки месец по 220 лева - за отглеждане на дете. То беше до 2 години и искат него да удължат до 3 години. Ама да видим. Thinking

А на мен как ми се спииии  Tired, но трябва да чакам 12 часа, че тогава си пия АБ-то. От първото хапченце се усеща вече лек ефект - отокът на лимфните възли понамаля и са по-малко болезнени.
Хайде, лека вечер на всички и утре, с нови сили и оздравели деца.  Hug

# 29
  • Видин
  • Мнения: 685
И аз не съм чула нищо по новините, но майка ми е психиатър и вчера е дошла една жена за удостоверение и тя й е казала че ще го използва да взема майчинство за внучето си, което март ще направи 3 години. Ще го ползва от януари до март, което значи че и нас ще хване. Дано сте ме разбрали Blush

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт