Клуб на многодетните родители - Пълна къща

  • 14 512
  • 271
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 346
Леле, 44 парчета Hug

сори за спама, ама не се сдържах Mr. Green

# 196
  • Мнения: 2 433
 Mr. Green Mr. Green 44  Hug

ако ги разделим на 3 възрастови групи са по 15 бр. грубо.

Ако поръчам от 3 артикула по 20 бр. - как ви се струва???

примерно - детска топка, футболна /жълта/ и игра????

Каквото хартиса си го прибирам! Това са едровите цени -
куриера ще е поне 15лв щото са обемни

# 197
  • Мнения: 346
Mr. Green Mr. Green 44  Hug

ако ги разделим на 3 възрастови групи са по 15 бр. грубо.

Ако поръчам от 3 артикула по 20 бр. - как ви се струва???

примерно - детска топка, футболна /жълта/ и игра????

Каквото хартиса си го прибирам! Това са едровите цени -
куриера ще е поне 15лв щото са обемни



съгласна съм

сега ви оставям, че бързам за вилата...

# 198
  • Мнения: 2 433
последно - жълта или бяла футболна - разликата в цената е 1лв

КРАЙ - ПОРЪЧАХ!!!!! КОЙТО КАЗАЛ -КАЗАЛ -

Последно ще дойдат ненадути , че нямат време да ги надуват. Това ще ни спести и куриера като разход
Дядо поп ще го молим за компресор Mr. Green Mr. Greenако не - ще минем час-два по рано през някоя бензиностанция!!!! Joy Joyда ги побъркаме

Последно -


ще има аниматори и диджей които ще забавляват децата ни + караоке - 4-5 часа

ОСТАНА:
/това до утре можем да го уточним/

барбекютата, храната, салатите, пиенето и безалкохолните. То там барче ще има...но ако всички вземем - ще стане май най добре.
От нас барбекю 1бр.

Последна редакция: ср, 29 апр 2009, 15:12 от JuliS

# 199
  • Мнения: 2 433
Последно от Дидка - че няма нет Mr. Green Пък аз вече ме е срам да пиша Mr. Greenто днес пръстите ме заболяха от приказки Joy

Дневен ред:/ 2 май 2009/

11.00ч - пристигане
12.00ч - започване на шоуто
паралелно с това:
мъжете да пекат на скарите
ние ще правим салатите

клоуните са - 2часа
диджея до 17.00часа

17.00 - "официална част" приключва и се започва оценяване по достойнство на мъжете и техните произведения на скарите.
Поливане за тяхно и наше здраве, както и сладки приказки "на корем" и без пръсти Mr. Green

вечерен час - няма
разходката в Търново - оставете за 3ти
носете задължително - слънце в джоба и добро настроение в багажника!

# 200
  • Мнения: 803
Простете ме,но аз защо нищо не знам за членски внос? Mr. Green
Не съм в клуба,не съм разбрала или... newsm78
Най-вероятно пак съм проспала нещо,но бих желала някой да ме информира,щото така ми става тъпо.
И още нещо-ние нямаме джи пи ес-система и тъй като аз ще карам,а половинката ще ми се кара,че не карам хубаво,ще ми е нужно някой тамошен да ме информира как точно да стигнем до мястото на събитието.
Тъй че,някой,ако обича да се осмели и да ми пише на лични и да ми даде телефон,за да успея да се свържа,когато ще имам нужда от дистанционна навигация.Това не е каприз,да уточня.По този край хич не сме се размотавали и съм сигурна,че ще ми е зверски трудно да ви открия...
Засега се сещам само за това. Mr. Green

# 201
  • Мнения: 3 326
Еми закъснях да препоръчвам, но за сметка на това - напълно одобрявам избора!

Салатите ще правим на място, но продуктите? Това първи въпрос. Втори - какво се разбрахме за хапката и пийката - всеки да донесе нещо (еднакво или кой каквото реши) или се купува общо и си плащаме дял? Моля до утре сутрин да отговорите щото заминавам ! Наистина!

# 202
  • Мнения: 2 433
зачезнах ама имаме злополука, свекър ми си срязал ръката с ъглошлайфа, ...сега вече го шият а аз се прибрах.
Пеши - мисля че най-добре е всеки да купи - не наедно. Неможе да се прецени количество, нито трябва да ангажирваме някой да извади толкова пари на куп.
Според мен - всеки да купи по списък. като обсъдим списъка.

примерно...
1. Безалкохолно - 2 бут
2. вода - 2бут
3. краставици - 1кг
4. домати 1кг
5. кренвирши/ кебапчета/кюфтета илидр. по избор
ит.н. и т.н.

така към количество ще го оцелим! Mr. Green
Нямам време наистина -  после ще ви нагледам
не четете - а пишете!!!!

Последна редакция: ср, 29 апр 2009, 22:30 от JuliS

# 203
  • Мнения: 370
Ех, мами, страхотни сте!
Цялата организация сте направили!
Ние идваме!
Подаръците са супер, мястото също, надявам се да стане супер празник!
Остава само да уточните маршрута, ако пък не - ще ни посрещате отдалече!

# 204
  • Мнения: 1 035
Страхотни сте  bouquet
Ние в 11 00 сме там
За официалната част не знам  newsm78

# 205
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Днес от ТВ2 потвърдиха, че ще дойдат на мястото , но след 13ч, купона да е в разгара си. Ще знам и за другите медии утре! С репортерката ни на в-к Труд се разбрахме да и напиша за празника и да и го пратя , че щее в чужбина този ден.!
Закъсняхме тая вечер да се видим с шефа на на парти агенцията, но сутринта ще го хвана преди да тръгне за Търново. Аз да взема да осигуря от тука салатата и лука,краставиците, че да невлачите и таквиз нещица ,а?Иначе за скарата...тука има производители на кебапчета и кюфтета, може и от фирменият магазин....за всички, но как да уцелим бройката, общо ли да е и това или всеки да си носи 1-2 тарелки...кажете-аз съм ЗА..всички вариянти.

Рисунки ще носите ли?

Картофобелачките за белене на краставиците да носите....

Сладки за всички ще има!!! Ще ги осигуря!

Може докато си тече партито с децата, може да се хапва на вън.

Да си носите експонатите за кулинарният   chef конкурс .... почвам да мисля какво да спретна

телефоните ми за връзка .....0889 83 50 26     0894 606 177     0878 75 20 82

 Идващите от към Арбанаси веднага влизайки в града завиват на ляво по пътя за Русе...карат, карат, минава един плац, стадион от лява страна и се стига до сградата с надпис ПОЛЕТ от снимките, има и табела че се завива покрай нея в ляво  и нагоре...пише на табелите....х.Божур. Та нагоре и първата в дясно ...пак си има табелка х.Божур и все нагоре към високото.

Някой с влак ще идва ли за да го прибираме от гарата? Можете да си използвате безплатните билети! Емко..може би ти?!

Апаратите заредете, настроението го имате....просто нямаме търпение да се видим.

Юле, как е свекъра, днес доста ме стресна с написаното  ooooh!

# 206
  • Мнения: 2 433
Зашиха го! Срязал си е вената и е засегнал сухожилие. на 82 години а се не спира. С ъглошлайфа се е срязал ooooh! Утре пак е на преглед - ще кажат. Засега уж наред звъняхме в 21 часа - ама заспали са - не вдигнаха
Бе...все да е нещо


Аз съм за носенето. Така е най добре- никой никого не натоварва. Храна ще има за всички

С комрпресора какво стана. Ако е неудобно - ще спрем на бензиностанцията и ще ги надуем. детската топка е изчерпана - казаха че ще я заменят с друга. Отделно поръчах и други неща . Каквото хартиса - прибирам за Кламерчето - АМА да има! за всеки случай Hug

# 207
  • Мнения: 293
направо сте супер=и аз съм за да носим продуктите. като има игри спортно ли се обли4аме?утре тръгжаме,та 6те се жидим там.ако не6то не носим или сме объркали......нали ниама да ни биете  Joy Joy Joy   newsm62

# 208
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
По-добре облеклото да е удобно и спортно, според мене!

# 209
  • Мнения: 104
Здравейте,момичета Hug
Юле,благодаря,че си ни почервенила  bouquetСъжалявам,за свекъра ти,дано бързо се възстанови ръката Praynig
Страхотни сте  bouquet  bouquet  bouquet Мястото е много хубаво,подаръците,всичко Peace
Аз като новобранец само ви чета и ви се възхищавам и съответно съм съгласна със всичко,което решите Mr. Green
Мен също маршрута малко ме притеснява,ако може на лични телефон за връзка,ако се загубя случайно Joy
Вики вече тренира за рисунка,засега ни рисува всички пробно и още мисли каква да е темата на рисунката Joy
Момчетата разпитват постоянно и направо онемяха като им казах общата бройка на децата и че всички семейства са с по минимум три деца #Crazy(всички покрай нас са с по 1 или 2 деца)
Да питам,прогнозата е за леко облачно с кратки превалявания,ако времето ни изненада и се влоши как ще се процедира newsm78
Юле,аз ли не чета,но си писала твоя и на Дидка членски внос-60лв,което прави по 30лв,а аз доколкото си спомням съм платила 20лв,кажете на място или по сметката на клуба трябва да до внеса?
Аз също съм за носенето на храната,пластмасови прибори,чаши,спортно облекло като за пикник Laughing
Само за кулинарния конкурс Embarassed отсега казвам,че няма да се включа,не ме бива признавам си без бой Mr. Green
Дидка,записах си телефоните,ама с това подробно обяснение срамота ще е да се объркам,но...да се застраховам за всеки случай hahaha

Общи условия

Активация на акаунт