Клуб на многодетните родители - Пълна къща

  • 14 507
  • 271
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 2 433
не беее.... Дидка просто не плащала 2 години - затова е 60лв общо Joy по 20 си е

ето и моя тел. : 0887 578146 - ако съм полезна някуму - на драго сърце
Лека ви нощ - отивам си Hug

# 211
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Членският внос си е по 20лв! Ако има такива дето искат да си ги дадат, ще ги събереме,опишеме и този,който е от София и ще се види с председателките....ако недойде никоя от тях, ще им ги занесе + документите по разходите и т.н.
Това облачното с прогнозата  Mr. Green не се отнася за центъра на България  Thinking пу пу
Тези , които искат да нощуват в по-добри условия, в смисъл в хотел, ще мина утре да питам за цените тука, но по принцип места има навсякъде,дори  и на Арбанаси.

# 212
  • Пловдив
  • Мнения: 87
Хоп, тук съм  Hug
Аз съм за всичко, което решите, ако  всеки да си носи, така да е, няма да се караме я. Примерния списък на Юлето ми харесва, само че по кило от зеленчуците ми се вижда малко, а за т.5 каквото кажете. Моите хора папат общо взето всичко, а знам че има мами, който не дават кренвирши на децата си. Пък може и да комбинираме, едни да вземат кюфтенца, други кренверши, че то на такъв хубав въздух, апетита е на 6. 
Най-добре да заложим на спортната колекция, щом ще играем и  cook ще има.
Ние облаците с нас няма да ги взимаме  Naughty Слагаме настроението по джобовете и усмивките на лицата, впрягаме конете и бием къмшика към Търново  newsm01. Кога ще пристигнем не казвам, но до обед ще се постараем да сме там.
Каишче, ще ви бием ... с кифтета и кибапчиатъ в устите.
Благодаря за напомнянето, за  photo, аз както обикновено щях да го забравя  Embarassed
Отивам да разгръщам и аз рецептурника, та да видя какво да спретна. Не съм много добра кулинарка, та да не ме критикувате много. От Мама Цоцоланка опит лично ще черпя, съвети всякакви приемам
Записвам си телефоните ви за всеки случай, защото мацката от GPS-а на мъжа нещо не ме кефи.
Лека нощ на всички  Hug
 

# 213
  • Мнения: 1 744
Така ми се искаше и ние да дойдем, щото и аз се бях наточила, но няма как. Мъжът ми отмени Белгията засега, но въпреки това не можем да дойдем. Ще ни остави при свекърва ми в Кърджали, пък той ще се върне да работи, щото да не ви обяснявам....
Желая ви весело изкарване и Времето да е с вас! Ще чакам снимки да ви се нарадвам така от разстояние! Hug

# 214
  • Мнения: 331
Здравейте, момичета! С две семейства имам уговорка за среща в Търново. Ако има и други, на които ще им бъде по-спокойно да се присъединят към нас и да отидем заедно на празника, нека ми пишат. А ако искат направо да ми звъннат, тел. ми е 0887473945.

# 215
  • Мнения: 331
Аз съм ЗА списъка на Юлето. За количеството-всеки ще си прецени колко му е необходимо. Като знам моите мъже колко ядат...добре, че имаме голям багажник! А и за кулинарния конкурс ще носим храна за омитане, така че гладен никой няма да си тръгне. Simple Smile Засега времето при нас се задържа слънчево, напук на прогнозите. Дано да си остане такова!

# 216
  • Мнения: 3 323

примерно...
1. Безалкохолно - 2 бут
2. вода - 2бут
3. краставици - 1кг
4. домати 1кг
5. кренвирши/ кебапчета/кюфтета илидр. по избор
ит.н. и т.н.



Начи е по този списък ще се придържам и моля да е последно и окончателно тази уговорка, щото не знам дали пак ще влизам, макар че ще пътуваме утре. По тази причина не знам дали ще се включа в кулинарния конкурс, щото утре ще ми иде половината ден и не знам дали ще имам време да приготвя нещо. Но пък не пречи да се възползвам от приготвеното от други... Mr. Green Всъщност не изяснихме за чиниите и чаши и пр. ... има ли някой дето ще пазарува в Метро? Или да търся тука по нашия квартал? След обяд ще мина на проверка - казвайте бързо! Значи чинийки за еднократна употреба, чаши, вилици... Салфетки вервам всички ще си носим - мокри, сухи, кой каквито обича!

# 217
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Аз ще нося в по-вече чинии и прибори, а и там сигурно има ...така , че който не носи,няма да го оставим в беда Hug
Всеки да си носи ядене и пиене каквото си иска
Платих преди малко на парти агенцията
до тука ....240 лв за агенцията
                   70 лв за залата

# 218
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Днес открих, че точно на центъра на Горна зад пощата има един етаж като хотел с три стаи и кухня-9 легла,стаите със самостоятелен санитарен възел, леглото по 15лв.Взех визитката и обясних за какви хора иде реч, та ако има желаещи ...да знаете.

# 219
  • Мнения: 11 607
За нас ако обичате да запазите места където е по-евтиничко Embarassed Embarassed Embarassed.........

И друго...дано е хубаво времето.......но.....викам като се направят скари на открито, да има едназа мен - отделно.........Беза да се маже с нищо.....Имам идея.....

А тя е - да си печем хляб на жар. Ако сте съгласни - казвайте. Аз ще направя тестото - то е без мая и ще го донеса. За целта - мъжете трябвада напарвят шишове от пръчки - само че по-дебели, накрая да бъдат обвити с алуминиево фолио, на фолиото се навива тестото и се пече...Разкош е! Та кажете дали да правя тестото.......

За ей такова нещо - http://i120.photobucket.com/albums/o195/rdjvl/PIC_0587.jpg и http://i120.photobucket.com/albums/o195/rdjvl/PIC_0598-1.jpg и http://i120.photobucket.com/albums/o195/rdjvl/PIC_0716.jpg


И също.... - картофи на жар, сирене на жар - ставало за 10 мин и било трепач......Гладни няма да умрем де.......

# 220
  • Мнения: 2 433
Цоци АЗ съм съгласна...
проблема е обаче колко барбекюта ще има????
Освен нас ще има ли друг дето ще мъкне бярбекю?? Че ако е само едно...дълго гладни ще седим


П.П. носещите - въглища да не забравите

# 221
  • Мнения: 11 607
Дидка тук може да каже......Няма ли евентуално огнище около хижата.......Да се използва то......

Да, и това за въглищата е добре да се напомни......

# 222
  • Мнения: 3 740
Мъка ми е, но не успях да преборя съпружеското тяло... До тази сутрин все още имах надежда, но вече категорично отсече. Уф-ф.  Tired Децата и без това нямаше да дойдат, защото Камен е на състезание, а големите вече не проявяват интерес, ама се надявах поне ние двамата да се присламчим, макар и бездетни... Но не би! Остава само да ви завиждам. И да ви стискам палци за хубаво време! Hug

# 223
  • Мнения: 3 323
Предателка! Той помниш ли как те отмъкна чак на .... си! А, ти не можеш го довлЕче до Търново!

Фолио имам, ще го взема. За барбекюто също.

Моля преброителите (Валя, ти ли отговаряш?)- приблизително колко семейства ще бъдем, трябва ми спешно! Имам нещо предвид!

# 224
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
огнища многооооо, дърва също Цоци, ти си на ход..меси тестото

Общи условия

Активация на акаунт