Клуб на многодетните родители - Пълна къща

  • 14 497
  • 271
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 3 323
Е, да взимам ли скарата или не? Може би по скоро само решетката newsm78, пък камъни ще намерим все някъде из планината Joy да подпрем.

# 226
  • Мнения: 1 470
Ех майчета как ви завиждам...Ние го закъсахме от всякъде...За това този път ще минете без мен...Но ако висе разлива бирата,и ви падат кебапчетата от вилиците да знаете че съм с вас... Wink Hug

# 227
  • Мнения: 2 433
Пеши, виж по червеният списък. Той за ориентир. Но добави още 3-4 семейства за всеки служай Hug

# 228
  • Мнения: 3 323
Мдаааа... видях. Юле викам въглища да не носим... гора много.... Но ще си взема щипката и там другото ...как му се вика...

# 229
  • Мнения: 2 433
бе чакай от мокра гора - хубава жарава...
По добре по чувалче въглища за зор-заман Mr. Green

# 230
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Татянка бърборанка  newsm78 няма да идва сякъш  Crossing Arms ....ще празнува без нас, а  Rolling Eyes
Юле, пу пу ...да не е мокра гората Mr. Green

# 231
  • Мнения: 3 323
Бе, Юле, вие гражданките много се изкилиферчихте! Въглища, мъглища.... баба ти на припек да ти кажа...не знаеш моя мъж какъв майстор на жаравата е - почти нестинар! Не е чудно, нали е женен за мен Embarassed и давамата сме огнени зодии, нищо че не се хилим като некои... Та, вие дето не ги разбирате тия неща (демек не сте огнени) да си траете! То ако са мокри дървата, скара ще видим, ама друг път!
Та, в тоя ред на мисли щях да казвам на Дидка - ще отида утре (днес търчах по други задачи, ще разберете като се видим...) да купя чинийки чаши и вилички! Само дано работят утре, че нали празници мазници... Далеч по лесно се чисти с еднократни прибори, освен ако не планирате, като си тръгна да има конкурс за най работна домакиня! Като си тръгна обаче, моля!

а, да и смятаме да си облечем Тениските, дано е хубаво времето...

Последна редакция: пт, 01 май 2009, 01:01 от Дива ирландска пешеходка (LSD)

# 232
  • Мнения: 2 433
....: и давамата сме огнени зодии, нищо че не се хилим като некои... Та, вие дето не ги разбирате тия неща (демек не сте огнени) да си траете! То ако са мокри дървата, скара ще видим, ама друг път!


ми такива като мен въздушни зодии Joy Joyзатова ли се хилим - щото сме въздух под налягане!!! Joy това ли искаш да кажеш???? Mr. Green
отивам да поръботя - че е ден на труда! Да ви е честит!!!!

Последна редакция: пт, 01 май 2009, 10:05 от JuliS

# 233
  • Мнения: 331
А ние като си нямаме все още тениск Cry

# 234
  • Мнения: 803
Ние пък вече стягаме куфарите.Решихме още днес да тръгнем,за да пътуваме по-спокойно и без да бързаме.
Като стигнем в Търново ще се обадя да кажа... Hug

# 235
  • Мнения: 3 323
Ми тва е, край! Тръгваме! Записах си телефоните на Дидка... Който рекъл - рекъл!

# 236
  • Мнения: 11 607
Само искам да кажа на всички пътуващи - карайте бавно, стигнете живи, не сте на състезание, все пак срещата е утре, не днес!

Свате, тръпна в очакване да видя Дивна Хубавица!

# 237
  • Мнения: 1 035
Нали не сте ни забравили...ние вече сме в Априлци. Утре рано тръгваме за Божура
Нямаме търпение  Hug
Цоци, знаех си че Лъчо е пич....специално ще  му стисна ръката утре
Кабо ,и за теб си мислех...хем исках да те гушна , хем да говоря нещо с теб....но след празниците
 

Последна редакция: пт, 01 май 2009, 15:13 от Тъщичка 3

# 238
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Лили тръгна, намерихме им местенце на Арбанаси.Рачето чакам да ми призвънка-тука в Горна има места за спане, че горе на хижата знам , че ще е заето за тая вечер.Пешеходка славна ...и с нея се чухме  Hug Носи еднократни вилички,чинийки и чашки, и аз приготвих та ще ги взема за всеки случай.
Времето си е хубаво ...става за тениски.Който си няма тениска, ще му дадем...приятел в нужда се познава.
Следобяда ще идем да вземе сладките-абсолютно пресни от производител директно!
Зареждам батериите на телефоните , че да не стане издънка и съм в готовност.
Как нямам търпение да се видим  ooooh!
Краставицо-картофобелачки да си носите ей!!!
Цоци, ще пием ли кафенце на Арбанаси?

# 239
  • Мнения: 11 607
Хайде, аз съм готова за утрешния празник - наготвих! А да смее някой да ми вземе първото място, а го набих Hug.....Диде, моля те, вземи малко брашно - около половин кг.,че нямам сили вече и до магазин да ходя, а ако пратя Лъчо до там - току-виж ме изселил........

Започваме да чистим из нас, после багажа и лягаме рано,че утре рано тръгваме.....

Общи условия

Активация на акаунт