Клуб на многодетните родители - Пълна къща

  • 14 495
  • 271
  •   1
Отговори
# 240
  • Не съм от тук и съм за малко
  • Мнения: 717
Момичета, аз съм от "предателките", дето няма да дойдат, но да знаете, че духом съм с вас и много ви обичам.  Hug
Пожелавам ви слънце на небето, а знам че си имате и по едно голямо слънце в сърцата, така че хубава среща  Hug

# 241
  • Мнения: 11 607
Албенка, знаеш....ще ни липсваш! Hug

# 242
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
"предателките" ще си ги обичаме пак  Heart Eyes важното е, че с положителните си мисли ще ни донесат по-вече слънце   Nature Sunny
 smile3518 Цоци...ми ние да не приготвяме   chef нищо тогава  newsm66 след такава люта закана
Брашно ще ти взема, само дето няма да опитам от произведението...че съм на Дюкан  badscale който дава резултати обаче  goodscale
Ако знаете дедо ви поп колко е ангажиран за утре , просто не е истина  Tired Face Ще му зърнете за малко очите евентуално, пък него колко го е яд...ама ...съдба..професия

# 243
  • Пазарджик
  • Мнения: 307
еееееее и аз искам да пия кафе на Арбанаси с вас Hug
много ме е яд,че няма да съм с вас

# 244
  • Мнения: 1 410
Цитат
Момичета, аз съм от "предателките", дето няма да дойдат, но да знаете, че духом съм с вас и много ви обичам.
ПОдкрепям.Аз съм от най-големите предателки .И затова съм депресирана от сутринта .... Confusedнещо ми е много кофти.... Tired

# 245
  • Мнения: 331
Танче, ти да не си депресирана, защото имаш рожден ден? Да си ни жива и здрава! Да ти се случват само хубави неща! И да ги споделяш с нас, че и ние да се радваме заедно с теб!
А не знам кои са по-депресирани-тези, които ще идват или тези, които няма да идват. След като няколко дена напук на прогнозите грееше слънце, тази нощ валя и в момента е студено. Ние пак ще си занесем настроението, но слънцето...

# 246
  • Мнения: 331
Аз написах и в другата тема, но да напиша и тук. Пожеланията на всички момичета, които по една или друга причина не успяха да дойдат на срещата, се сбъднаха. Времето беше чудесно! Празникът беше супер!

# 247
  • Не съм от тук и съм за малко
  • Мнения: 717
Времето беше чудесно! Празникът беше супер!

Супер!   Peace 
Чакаме снимковия материал.  Simple Smile

# 248
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=370653&pid=11945491
 топли топли...обаче не съм ги надписвала,утре ще ги дооформя,сега героите са уморени ....децата заспаха щастливи ...мисля, че всички останаха доволни от днешният празник!

# 249
  • Мнения: 803
 bowuu Прибрахме се,живи и здрави,а това е най-важното след такъв дълъг и уморителен път.
Сигурна съм,че след няколко дни ще забравя мъничките облаци,които се опитаха да помрачат слънчевото ми настроение и ще запомня само хубавите моменти,а те бяха в пъти повече...
Сега малко ще го ударя на благодарности,все едно съм на наградите "Оскар" и току що съм грабнала статуетката,но ми се иска... Embarassed
Дидка-ако не беше ти,май изобщо нямаше да се навием да тръгнем...Близо един час разглеждахме оферти,обадихме се поне в 30 хотела и никъде нямаше места. Mr. GreenА тук валеше като за последно,чудех се дали да тръгваме в това лошо време,при това без да сме си осигурили подслон.Та...благодаря ти,Диденце,че ни намери хотел,за подаръчето,което вече краси секцията ми.Денис пък много хареса кутията и си събира в нея дребни играчки.
Валенце,мило,ако не беше ти пък нямаше да можем да се приберем,щото ние сме малко маркототевци,както вече разбра. Tired
Извинявай за притесненията и за това,че ти взехме мъжа,за да се занимава с нашата тъпа таратайка,дето реши да ни прави номера в най-неподходящия момент и на най-неподходящото място.То Търново,че е хубаво е хубаво,но хич нямаше да съм доволна да останем принудително там през всички почивни дни,които не са почивни за мъж ми,който утре е на работа.Като стана въпрос за мъже-стисни ръката от мое име на твоя съпруг и пак му благодари.
Рут,благодаря за твоя топъл и остър жест Mr. Green.Много мило,наистина.Трогна ме много,ноооо си забравих подаръка и сега се срамувам. EmbarassedЗа да те успокоя,ще си призная също,че на тръгване си забравих якето,забравих да си платя членския внос,а парите си ги бях приготвила Mr. Green,тресе си ме склерозата,спор няма,щото си забравих и някои дребни нещица тук там,но ще ги прежаля,важното е,че се прибрахме в пълен състав-пълна кола...
Цоци,какво да ти кажа на теб?Много се радвам,че се запознахме и опитах твоите кулинарни творения.Неверероятна си,благодаря ти,че си вложила толкова много труд и старание,аз вече съвсем се отчайвам и ме избиват комплекси,Дани и Дени ядоха само от твоите солети на празника,дори дребосъчето по път искаше солети,но не зайо байо,а от онези хубавите. Mr. Green
Раде,големият ми син ми наду главата,че се е запознал с друг Митко от Пловдив,за вас ли става дума или нещо се е объркал,или аз не съм разбрала,че има и други от там. newsm78 Аз май от всичките мъже само твоя познавах от снимки и вече не мисля онези работи за него,промених си мнението,голям сладур е,но да не вземеш сега да му кажеш и на следващата среща да ме е срам да го погледна. Mr. Green 
Ларива,ла бамба,това е за теб- newsm51,видяхте ли сега защо толкова се подмазвам на мамите с моми,щото моите ергени и хабер си нямат,хич не ги бива в ухажването.Такъв бонбон сладък имаш,жалко че Денис не се държа като джентълмен и не й обръщаше внимание,дано да му дойде акъла де... Mr. Green
ДИП,вече се убедих,че си дива и разбрах защо Цоци така си пази снахата като орлица и не дава на никой дума да продума за сватосване,хм...ще видим ние таз работа...има време...ще има и други срещички...ще ти се подмазвам аз,пък ако ще и да си отнеса боя от някого. Twisted Evil
Каишката пък е много работлива и не се спря нито за миг,аз пак се извинявам на нея и другите момичета,че не успях да се включа,защото бучалото не ме остави на мира.Една усмихната каишка,с много сладък смях и невероятен позитивизъм май беше една от причините слънцето също да не се изложи,да грее многодетните ни семейства и да допринесе празника ни да стане още по-хубав.
Тъщичката,добре че попитах кое е това момиченце,защото вече бях започнала да се заглеждам за по-възрастничка мама.За теб,детенце времето е спряло май. #CrazyИ твоите куклички сладки ми влязоха в полезрението,аз като таласъм дебна моми,нищо че се правя на ударена. Twisted Evil
Юлето пък,за него какво да кажа,много говори това Юле бе,жалко че не й остава време с кламерчето и всичките й други ангажименти,иначе тук няма да можем да й вземем думата от пръстите... Mr. Green
Сиванова е много красива дама,с три прекрасни дребосъчета,едно бебче,дето мъж й не го даваше на никой друг  да го нагушка.Много сладко семейство,с нея не можах да се видя за по-дълго време,но пък ще имаме и други възможности,надявам се.
Но като стана въпрос за бебета,Валенцето също има едно бебе Марти,което е сладичко,мъничко и много любвеобвилно.Тая Радето си мисля,че има някакви мераци,не го остави на мира горкото и не спря да го разнася. Mr. GreenАз едвам се докопах до него...
Супертеди и Канима,прекрасни момичета,приказливки,мъж ми докато ни е гледал как си бъбрим на поляната,си е помислил,че се познаваме отдавна.Той горкият по едно време беше готов да умре от скука,но нали си е добричък,дори се включи в мача на големите и татковците...
Но пък ще го цитирам,защото каза едни много хубави неща за празника.
-Вие май ми се струва,че се познавате,сигурна ли си,че се виждаш с тях за пръв път?Човек би си помислил като ви гледа отстрани,че сте служили войнишка служба поне две години заедно...
-Многодетните родители са широко скроени хора,не им пречи хаоса и дори успяват да го организират.Не им пречи шума,глъчката от многото деца,които реват,викат,тичат,скачат.
Аз пък от цялата тази работа се убедих,че всички многодетни са сърцати,и не съм разочарована от никой,точно обратното,на живо сте още по-мили.Много целувки и гуш на всички...
Отивам да намера началото на края или края на началото на лудницата вкъщи... Mr. Green
 

# 250
  • Мнения: 331
Никой да не помага на Лилито! На нея като й помогне човек, и тя не спира да му благодари. Hug-това е за теб, Лили! Радвам се, че все пак се прибрахте, макар и с много премеждия. А ние снощи се чудихме кой си е забравил подаръка. Важното е, че децата са налице. Надявам се скоро и останалите мами да пишат, че са се прибрали благополучно. И да доопишат отминалия весел празник. Сега моят мъж навива майка си и баща си да ходим за Гергьовден на същата тази поляна. За съжаление не виждам как ще стане-те не са нито многодетно семейство, нито имат тази енергия, която притежават всички, които допринесоха за това изживяване на хижа "Божур".
На Марти вчерашното гушкане добре му се е отразило. Днес е много весел и приказлив. И сигурно иска да нацелува всички мами, които му дадоха от своята обич. Малко ме е срам да си призная, но по едно време не знаех къде се намира малкото човече. Embarassed

# 251
  • Пазарджик
  • Мнения: 307
момичета,снимките са страхотни.Но аз не ви познавам всички и не знам,кои сте на снимките Thinking
личи си,че сте си прекарали супер Hug

# 252
  • Мнения: 370
Надявам се, Мама Цоцолана да направи една нова темичка на Клуба  и да сложи за начало Празника и вече написаните постове за него!
Аз драснах някой ред и  в другата тема, но и тук да кажа, че беше страхотно!
Радвам се, че се запознах лично с мами, които познавах задочно: с Радеток само се бяхме виждали, но сега наваксахме, като останахме да спим на хижата. Каишка също не бях виждала, но и аз останах с това усмихнато впечатление от нея, с което е останала Пепел от рози. А нея само я бях мернала из форума, но много и се радвах! И твърдението на мъжа й, че все едно се познаваме от години си е вярно за всички многодетни мами! Като се видим, се оказва, че все едно се познаваме от години!
Тъщата я бях объркала с Маминка и седя и се чудя, това ли е Тъщата или не е ?!
Радвам се и на търновската мама Валя, на Сиванова, Канима, Ларива и другите!
Както и на ветеранките - ние от Горчиво май пак се причислихме към най-сериозните - ние, Юлето и Мама Цоцоланка останахме и на вечерния купон. Като поръчвахме, колко легла ни трябват, обясних на мъжа на Радеток да не пита никого от нас, защото никой от нас не може да сметне на колко години са му децата, камо ли колко легла трябват за всички  Joy
Още веднъж благодарности на Дидка за организацията и за страхотното място! И на Юлето - за подаръците и за страхотната компания!
Очаквам още снимки и да ми кажете, дали може да си сваля за мен от Снимка или да ми ги пратите!
Целувки

# 253
  • Пловдив
  • Мнения: 616
При мене, бе Валя, при мене -  Joy - къде другаде да е малкото човече! Поне се нагушках на бебче  bowuu

http://picasaweb.google.bg/rkaynarova/02052009#5332006099285494290
http://picasaweb.google.bg/rkaynarova/02052009#5332006096004202882

Последна редакция: пн, 04 май 2009, 21:12 от radetok

# 254
  • Не съм от тук и съм за малко
  • Мнения: 717
Дидка, момичета, зарадвахте ми очите с тия хубави моменти дето сте ги запечатали на снимките.  Peace
Колко хубав празник сте имали!   Hug
Да си призная, точно за такъв си мечтаех,  Sunglasses  на поляна, с вечерно продължение и преспиване, с много разговори и игри... Надявам се някога пак да се случи и ние също да сме там.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт