ИЗРАЕЛ 16 - Ханукия извадете, от прах я забършете!

  • 36 176
  • 295
  •   1
Отговори
# 255
4то място за Михаел Малул на 50м.бруст.
Ядосана съм,сърбина го победи с половин загребване. Cry

Миши,а пък по време на казармата Mr. Green
С униформите Embarassed
Много поздрави на Мади!

Жаки,благодаря ти!
Аз съм много зле с точните науки изобщо,дали математика или физика.
Няколко пъти ревах от яд заради тях.

 Hug

# 256
  • Мнения: 13
  Здравейте Wink
Плувците а  Grinning Както има в една реклама "знам за какво говориш "  Laughing  Гаджето м ие плувец !  Wink
Петенце 22 ра снимка е мн. мн. мн. сладкааа  Hug
Сега гледам предаването " Цветя  на злото"  !
И докато тийн обществото пали Гърция и си търси правата !
То в България тийновете могат да палнат само коза си !
Е за тва говора  младите хора в Бг предпочитат дискотеките заедно с бонусите - пиянство наркотици и страхотни групови оргии ( даже на сред дансинга в някой дискотеки на които съм ставала свидетел )  и естествено не може да се мине без побоища в които тря се направят на мъже ! И най лошото е ,че всичко това е продукт на средата и  никой не го касае !
Полицаите тотално изпушиха групово ! А шествията - протест срещу насилието са провокирани от срам , след като медиите няколко пъти натякнаха  колко българското общество е бездействено и някак е нормално да спукат от бой едно 20 годишни момче , и да загине от шутове в главата !
Не стига , че  ни удържаха 220 млн . евро , глобиха ни с още 200 млн евро за тва ,че ни наложиха санкции , стават разни неща и на никой не му пука , всички сектори в страната са под всякаква критика ! А управляващите казват - ние сме доволни от мандата си , увеличаваме си заплатите и си даваме за награда доживотни пенсии хиляда и нз си колко !
Е*ах я в държавата , е*ах я в чудото !
СЪжалявам , че се включвам с такъв пост , който е малко далече от Израел , но вие сте оставили близки тук , на които тази реалност се отразява не на последно място и финансово ! Аз съм безумно разочарована  и не мога да си обясня как една държава като Израел може да е хиляди нива над България при положение ,че  воюва доста години , а и има и своите проблеми !  А България върви все по на зле !
 ooooh!
  bouquet 

# 257
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Пете, разгледах и аз снимките, големи сладури са малките  Hug Накрая си се навила да ходиш, нали първоначално мислеше да изпратиш половинката си... Wink



Една хубава снимка, заснета по това време, вечер, от Тел Авив към Рамат Ган: http://www.taufilmfest.com/imgs/uploads/Gallery/48584847_4a2958694d.jpg



В мен се прокрадна съмнение, че линковете ми към детските снимки не се отварят  Thinking Само Криси ли е успяла да влезе? Да не е проблем със сървъра ни, че нашият сайт е на домашен сървър, т.е. в нашия компютър  newsm78 Както и да е, ще сложа пак линкче, пък ако не се отваря, свиркайте, за да търсим проблема при нас: Confused
линкче - клик - към моя преобразен до неузнаваемост мъж

# 258
  • Мнения: 2 952
 hahaha  Хареди ...сладурче , бе ! Аз виждам  снимките.

Хайде с хубаво настроение да почнем тая  сутрин .В БГ е почивен ден - неделя е ...лека - полека , леат -леат ...  Simple Smile. Тук започна седмицата ....шавуа тов на работещите!


http://www.top-indian-recipes.com/blog/wp-content/uploads/2008/0 … ocolate-cake2.jpg   Flutter

плюшено мече , снимки ли искаш на момците ?  Flutter ....  Flutter Единия  го гледам всеки път по-голямО ставА товА чудо ...като дойдох ми беше до никъде ...сега нагоре го гледам , станало голЕЕмо бе ! И още  расте ...Мъж направо!  Whistling Simple Smile А след казармата  ще са неузнаваеми.Ще си хванат квартира , кой ще учи , кой ще работи, а кой и двете ... излизат от  дома , това е.... 

Мента ,  изчисти кутията за ЛС ..пълна ти е ....

# 259
Пете,няма да ти откажа  Embarassed Crazy

Ментичка,видях ги и аз снимките.  Grinning
Онази от плажа,където сте двете със сестричката ти ми е любима. Flutter

# 260
  • Мнения: 2 952
Аз  съм на вълна  снимки и качих тук 4  снимки  :

http://www.kodakgallery.com/ViewSlideshow.action?&collidpara … 814.1229247468332

(трябва да ги има сигурно из  старите ми албуми някъде ... )

Мече ....тия тийнейджъри не искат да се снимат май  , сега търсих, търсих  из  албумите - няма .....ще да направя нови снимки аз  Whistling ....

После има да пълня албуми със снимки от Париж ....Боже , луд умора няма ! Музи, бе ...всичко е на музи ....  Rolling Eyes Whistling

# 261
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Честита ви нова седмица!   bouquet Как не ми се започва с работните дни, и бързо ми минава шабата  Crossing Arms

Успокоихте ме, иначе си мислих, че при нас "предаването" пропада  ooooh!

Пете, точно тези май не ги си ги качвала преди, аз помня подобни, пак от парка и с тракторонче, но по-други пози  Peace
Двамата мъже се забавляват по мъжки  Laughing


Нашите момчета след казарма пътуват на пътешествие, обикновено за цяла година. Но ще видим, де, всеки с неговите си предпочитания. Мече, аз имам снимка на един от нашите войници ((от сватбата Wink), обаче знам, че ти с униформа ги предпочиташ, но може и да си го издирала във Фейсбук, щото те там се подвизават  Laughing Ти там как точно ги намираш? Аз и името му като пиша, не ми излиза  Confused А съм последният мохикан сред близките ни, който отказва да си отвори профил във фейсбук  Crossing Arms

По-късно пак ще намина  Peace


Плюшено мече
, слагам три статии за това как е прието да се пътува след службата (и не само за това Wink):

http://www.jewishpost.com/culture/Former-Israeli-Soldiers-Flippi … Out-in-India.html - малко са преувеличили за наркотиците  Stop
http://www.boston.com/news/world/middleeast/articles/2008/12/04/ … in_world_travels/
http://www.roadjunky.com/cultureguide/1407/israelis-and-the-army

На английски са, но зная, че ти се справяш с чуждите езици  Hug Друга популярна дестинация е Южна Америка  Peace

Последна редакция: нд, 14 дек 2008, 13:00 от Mentha

# 262
  • Мнения: 2 952
  Моят мъж  скицата на  едно такова пътуване за сефте в Тайланд влязъл в една Гей Улица ...Незнае  човекът , к'во  Whistling ..Чак по средата се усетил , че  го гледат някак така ...., а  един от едно магазинче му викнал : "Ей, секси !" И нашият -   #Crazy  ooooh! ...Ама по средата на улицата ....разклонения няма ...или напред, или назад ...трябва да се излезе от пресечката ....Извървял си мъжката гей уличката до край , страх не страх - минал  hahaha Joy

  Ходят, да ....Ходят из Индия , Тайланд  след казармата , че  е за по-дълго , атам е по-евтино, екзотика , момичета , трева .... Къде ще  ходиш по джапанки и шалвари и няма да си гледаш часовника освен на такова место ....Да ..... Свобода .... Аз като една  видна моралистка съм против и ще ходя с моя син  един ден да го пазя от каки   с  дръпнати очи и други опасности  hahaha Joy

  Мента , и аз съм мохикан  Joy ....

# 263
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Намерих още една подобна статия, тя е с фокус към Гоа:
http://www.nowpublic.com/travel/israeli-jews-goa-india-search-sp … aving-its-effects

Пете, и им е по-евтино, в Европа цяла година е непосилно да прекараш на своя разноска, те са млади хора все пак  Peace
На мен ми оказват страхотен натиск - всеки ме пита "А теб защо те няма във Фейсбук?", заканват ми се "Ще видим до кога ще издържиш!", обаче аз не ща още една Интернет мания  Mr. Green Обаче половинката ми не издържа, той си е направил профил. Laughing

В Индия израелците са толкова много, че има цели магазини с надписи на иврит, дори стоки с етикетчета на иврит... Но това, че са все на групи не е съвсем вярно, повечето ми познати умишлено са избягвали такива групи от израелци  Peace Тези, които ходят на групи в Индия са по-друг тип туристи (не организирани групи, а, че там се събират така). В Индия няма жени, както в Тайланд, с които може да се завърже връзка, индийките са много консервативни. Бяхме качвали снимки и от Индия, ама нещо не мога да намеря стария сайт, в който бяха...

# 264
  • Мнения: 5
Здравейте , шавуа  тов !

Петя , много рано са правили  хануката в градината -много сте сладки !!!

Мента,  и аз  много обичам гледката  от  моста Алаха към  високите  згради на Рамат ган , особено  вечер........

Хард- Д , аз  се  чудя,  хората в  Бгповечето  не  усещат  ли  какво става, или просто не  могат  да  се  видят от  страни  и да  се  сравнят  с  другите.....

Карол, а  помниш  ли  каква  беше опаковката  на  мацата ... ,

Тали , Хариет видях  хубавите  ви дечица  -  да  са здрави !!!
              bouquet     bouquet      bouquet

# 265
  • T"A
  • Мнения: 2 515

Нали? Тогава и мърсотията не се вижда  Joy Шегувам се, Рамат Ган не е толкова мръсен, аз съм си по-критична към по-скъпите ми неща  Mr. Green

Момичета, качих няколко снимки от екскурзията на Ментов в Индия. Той ми е казвал, че индийците си мислят, че Израел е огроооооооомна държава, щом толкова много израелци пътуват там  Mr. Green
Все пак е било преди десетина години и снимките са на хартия, той е сканирал няколко  Peace Голяма екзотика е, аз направо онемявам пред тези снимки, обаче не ми се ходи там, където има мърсотия и беднота  Blush

Албумът е личен (все пак не са мои снимки Wink, да не ми се сърди нещо), но паролата е optalgin: http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=9389998

И една, която намерих в Интернет: http://lh3.ggpht.com/_krWV4nmYQSA/RaCKFEZmMPI/AAAAAAAAApc/2jyqXb … JRVE/DSC01306.JPG. Снимана е в Индия, обаче има огромно платно с надпис на иврит "Интернет, обмяна на валута, поща" (синьото с белите букви)

# 266
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Вики, аз на другите съм показвала по-старите си снимки, но тази я пускам специално за теб     bouquet
Наше село: http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=5462992

Тук се вижда само един красив залез, но се надявам да те зарадва и тя: http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=5463548

За сега - толкова снимки от мен  Mr. Green като снимам още, ще показвам  Peace

# 267
  • Мнения: 2 952
 Страшни снимки от Индия !  Хенната  , почистването ... реалисично изглежда  , а не напудрено по филмите ... Браво! Аз пък имам дискове  със снимки на моя от Тайланд , Лаос  ...натам .... Красиви  храмове , градини, монаси .... дива природа ...Боже каква  екзотика , така искаме да отидем .... Живот и здраве  и аз да видя тия места ! Може да накача   снимки в някой албум след  като се  върнем от Париж....Някога , но не сега ...  Simple Smile

 Госпожа Мента изнамери това в интернет за моя  милост , с което ме върна назад ....приятно ме изненада ....От списание  "9 Месеца " , в  самото списание имаше повече снимки.После когато Саги се роди спечелихме "бебе на ноември"  Simple Smile ...Ето за какво говоря :

http://www.9m-bg.com/?p=otherb_inner&sub=24

И аз :     Heart Eyes  Ех ....   Simple Smile

Боже , музи, снимки ....вълна е това ...  Simple Smile .

# 268
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Първа кипра пред компютъра  Flutter да си кажа, че аз много харесах разказа  Hug Случайно бях попаднала на него из архивите на "9 месеца" и си помислих веднага, че трябва да се сложи и тук, даже на рождения ден на Саги намекнах за това, ама бегло - да не би Петя да не иска да го публикува и да сгафя нещо  Blush Ако беше на друг човек, не твоя, Пете, не бих се колебала да пусна линк, ама така не посмях  Crazy Хайде, насладете се и вие  Hug


Пете, пусни по-нататък и от Тайланд - толкова туристическа нация са израелците, че наистина ще е интересно, то е част от живота им  Hug И аз при повече време ще кача няколко от Япония, ще си помисля и още от къде би било интересно  Grinning Проблемът е, че моят мъж снима все цветенца и пеперудки, той като види трева, дървета, птици, забравя, че има и други неща в чужбина. От Тайланд са му малко снимките, и те пак са на хартия предимно ooooh!

Последна редакция: нд, 14 дек 2008, 16:54 от Mentha

# 269
  • Мнения: 2 952
Още пъпчето не ми е изхвръкнало като копче ....какво чудо бях накрая ....това нищо не е ... Crazy

Иначе - страх му е майката ..ник'ви такива ...аз  съм зла .....  Joy Шега , но не съм схванала на РД на Саги , че  е за това ...бих го сложила ...ама вятър ме е вял на бял кон сигурно  Whistling ..... Мерси , че ми го напомни  Simple Smile , наистина мерси ...  Wink .

Общи условия

Активация на акаунт