LaRedoute.fr - 91 - Всичко за поръчката!

  • 39 179
  • 780
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 196
Затвори, отвори на ново, пробвай през друг браузър, щом си пуснала поръчка с тази карта и си сигурна, че има пари в нея пак ще стане, явно нещо се е бъгнало.

Благодаря, сто пъти пробвах и от друг акаунт не иска също. дали да не ида утре до банката, за да проверя?

А, да не е наближил срока на валидност на картата   newsm78

# 46
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
хоп тук  Peace

# 47
  • Мнения: 451
Ей докато приспя децата и сте изписали 4 страници ooooh!

НЯкой може ли да ми даде линк на дънки - ама да са по-дълбоки, не искам плитки!

Последна редакция: пн, 01 дек 2008, 00:40 от zajka

# 48
  • Мнения: 482
И аз не обичам плитки дънки и тези ми харесват , плътни са, не са тънки, моите са 44, ако искаш, може да премеря колко са дълбоки.

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 332
И аз не обичам плитки дънки и тези ми харесват , плътни са, не са тънки, моите са 44, ако искаш, може да премеря колко са дълбоки.
Peace

# 50
  • Мнения: 12
Здравейте момичета!
Моля ви за помощ-разяснение Praynig
За пръв път вчера направих поръчка в Ларедут.Въпросът ми е - не са ми изтегли ли парите(четох,че може да не го направят веднага),не съм получила имейл потвърждение и всъщност като начинаеща въобще не знам дали изобщо поръчах нещо и как да разбера приета ли ми е поръчката .
И друго когато пристигне в митницата ще ме уведомят ли от там?
Благодаря ви! Hug
Извинявам се ако сте го обсъждали вече.  bouquet

# 51
  • Мнения: 1 666
Здравейте момичета!
Моля ви за помощ-разяснение Praynig
За пръв път вчера направих поръчка в Ларедут.Въпросът ми е - не са ми изтегли ли парите(четох,че може да не го направят веднага),не съм получила имейл потвърждение и всъщност като начинаеща въобще не знам дали изобщо поръчах нещо и как да разбера приета ли ми е поръчката .
И друго когато пристигне в митницата ще ме уведомят ли от там?
Благодаря ви! Hug
Извинявам се ако сте го обсъждали вече.  bouquet

Да, всеки от въпросите е обсъждан многократно, а отговорите са в първия пост!
За да видиш дали си направила поръчка виж в Suivre mes commandes.

# 52
  • Мнения: 904
vok, те са различни, но ето:
http://www.laredoute.fr/vente-soutien-gorge-ampliforme-prix-mini … tegoryid=22936609
http://www.laredoute.fr/vente-soutien-gorge-ampliforme-prix-mini … tegoryid=22936609
ElEm, ако си направила поръчка тя трябва да е отразена в suivre mes commandes  във вид на таблица. Ако не си я направила, трябва да ти се усмихва една негърка.

# 53
  • София-Младост
  • Мнения: 23 351
Цитат
Реални снимки на якето: от тук нататьк.
Може ли линк за якето.  Simple Smile

# 54
  • Мнения: 2 336
 Peace
да следя  Laughing

# 55
  • Враца
  • Мнения: 79
Момичета,вчера обещах да дам размери на тези мъжки дънки 44р-р....в сгънато положение талия-47см и ханш под ципа-58см.Надявам се,че помогнах  Hug
http://www.laredoute.fr/vente-jean-wyoming.aspx?productid=324086 … tegoryid=48238778

# 56
  • Мнения: 12
Много ви  благодаря Hug
Наистина имаше негърка усмихната,но повторих поръчката и вече всичко е наред.  bouquet

# 57
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 731
За всички Ла редутки от квартал Павлово - при магазинчетата на ул. Генерал Суворов, в домашните потреби на гърба на ТСМ-а зареждат Ла редутски дрехи - повечето бяха размер 40-42.

# 58
  • Мнения: 5 597
И аз не обичам плитки дънки и тези ми харесват , плътни са, не са тънки, моите са 44, ако искаш, може да премеря колко са дълбоки.
МОля те,премери дълбочина,талия и ханш.Благодаря предварително   bouquet

# 59
  • Мнения: 389
Айде аз пак с едно питане този път за блуза за мъжа ми -177 е висок ,към 74 кила
гр обиколка -95 ,рамене-43
4е как сме се оляли с тоя панталон 2 номера по-голям не знам какво 6те го правим.
 
  bouquet

За М е според мен.

Hug  мерси

Общи условия

Активация на акаунт