1/4 ни остана само, за да се гушнем с теб през ФЕВРУАРИ, мамо!

  • 14 442
  • 289
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 226
Добро утро, момичета!
Относно съня и аз не правя изключение.
 А за килограмите ми малкото се погрижи в началото, като ми свали 6 кг. и сега още не съм ги наваксала  Mr. Green

# 106
  • Мнения: 0
Малко коледно настроение от мен    http://vbox7.com/play:d203a330

# 107
  • Мнения: 242
Добро утро,сладурки Hug
Малко нездравословна закуска от мен...Хапвайте,хапвайте,моите деца  Mr. Green
          айде и по едно кафенце-мафенце


То беше будуване тази нощ,то беше чудо ooooh! Сега обаче съм свежа като краставичка Mr. Green Вече няма нищо необичайно в това да не спим,а? 
С някои от вас днес ще се видим Hug Много се радвам и ще започна да се пооправям вече...Айде,до по-късно Stop

P.S. За килограмите-не се косете-аз съм +13.5 досега,ама вече не ми пука,защото само като гледам ядене дебелея,не че ям толкова...Само се моля да задържим положението със стрийките... Praynig

# 108
  • Мнения: 806
Фокси с тази закусчица ме разяде.  Ммммм благодаря!

Килограмите  ooooh!  Crossing Arms още съм си +10.  Но има още 9 седмици - ох леле не ми се мисли.

Хубава среща ви желая момичета.  Хапнете си и за мен.  Hug

# 109
  • Мнения: 46
Фокси,мерси за закуската,ама да си ми надничала в кухнята,а ?Тъкмо си направих бутерки с айрянче и кафенце  Joy
Какво ми се хвалите с вашите мъже-джуджета,нашия тати е 200см  smile3534
За  срещата съм заредила батерията на фотото

# 110
  • Мнения: 242
Фокси,мерси за закуската,ама да си ми надничала в кухнята,а ?Тъкмо си направих бутерки с айрянче и кафенце  Joy
Какво ми се хвалите с вашите мъже-джуджета,нашия тати е 200см  smile3534
За  срещата съм заредила батерията на фотото
Раде,ами нали досега те гледах,бе,душа? На мен врата ми е дълъг,та надникнах чааак до кухнята...мммм,вкусноооооо!

# 111
  • Мнения: 24
Здравейте на всички! Фокси благодаря за закусчицата и кафенцето, но аз искам да помоля и за друго ПОМАГАЙТЕ ИМАМ НУЖДА ОТ СИРОП ЗА КАШЛИЦА - СУХА. Започвам да се разболявам а хич не ми се иска а и трябва да работя до края на декември жива -умряла. Лек ден на всички и никоя да не е посмяла да последва примера ми  Hug

# 112
  • Мнения: 95
Добро утро  сладки бъдещи мами....
Фокси,ама страшна закусчица Grinning  а после ..мрънкаме че сме станали дебелички ..а то на Фокси от баничките... Joy
За сънищата, направо не знам..сънувам толкова страни неща че понякога се плаша как ги измислям....
Килограмите....ами вече +8,като 1 кг последната седмица..и ако така я карам  направо....се  #2gunfire
Момичета не ме плашете моля ви..... с татковците..моят мъж е 198 см..... има две деца и двете са се родили над 4 кг.и над 54 см,ама аз не искам...... Laughing 4кг бебе..как ще го раждам newsm78 newsm78 newsm78
На пловдивчанки една хубава срещичка..и много снимки.
k.penkovaбързо да се маха  тази тази настинка от теб.... Hug

# 113
  • София
  • Мнения: 66
Здравейте!!!
Дочетох последната тема, но тази още не съм я почнала -  Praynig дано има само добри новини
Искам да  Hug всички с поводи за празнуване, които съм пропуснала и да им пожелая безброй усмивки!!!

Как мина в неделя? Аз мислех да идвам, ама мъглата ме отказа... т.е. домързя ме и слава Богу, че имаше мъгла, та да я обвиня нея Simple Smile
Надявам се януари да има нова лекция и този път да съм по-сериозна...

За 9-ти обаче сме на линия Simple Smile А да ви кажа - записала съм се за 16-ти за Св. София, някоя от вас ще идва ли? Също ако искате да попитам нещо-пишете ми!!!

Аз от вчера вече съм в болнични  newsm18 макар, че повече от половината ден го прекарах на работното място..
Важното е, че сега с милото ще имаме врем да се отдадем на  романтика  1dating преди да сме се разможили  kyllmg и да са ни налегнали родителските неволи и да забравим как да се обичаме

Иначе всичко при мен е наред - даже ми казаха, че хемоглобина при последните изследвания ми бил 127..
Бебо много рита, но само вечер го усещам. Бях решила че милото не проявява интерес, но вече няколко сутрини ми се хвали как през нощта докато аз му хъркам на ухото и той съответно не може да спи, си "играе" с шутовете и юмруците по корема ми... и че това си било тяхното време - на него и на детенцето /без аз да им се пречкам Simple Smile/
Купихме си телевизор - много як, но нямаме антена и гледаме всичко на снежинки Simple Smile А доакто избирахме аз осъзнах че всъщност имам контракции... това дето съм си мислела, че е завъртане на бебето или протягане, е било де факто стягане на корема, но безболезнено... Странно усещане Simple Smile
Купих си и помпа на Авент, както и матраче... Леглото го нямаха в наличност  ooooh! но ни записаха в листа на чакащите  Thinking
В голяма дилема сме за количката  newsm78... харесвам много Куини-то, но е прекалено скъпо - излиза към 1300, от друга страна Чиполиното е 600лв, но ме дразнят цветовете, а и това е най-масовата количка... Имаше една /не си спомням марката/ за 400лв, която обаче пък беше без кош за кола...

Сега ще се отдам на мързел и гледане на всякакви филми Simple Smile
да ви кажа - вкъщи си нямаме интернет за сега, така че не се чудете че липсвам - винаги когато съм при наш'те ще се отчитам!

ооо, виждам че вече съм в 8-то квадратче - съвсем реално става всичко  baby

Отивам да чета, после ако искам да взема позиция по някоя тема, пак ще ви пиша  Party
Много много  Hug и  bouquet за всички!!!

# 114
  • Мнения: 649
Добро утро и т мен момичета,

аз днес имах премеждия сутринта и сега настроението ми е никакво.
Днес в тролея една жена полетя върху мен и ме удари доста силно в корема. В момента, в който слязох и започнах да се придвижвам пеша корема започна да ме боли ужасно много. Долу в ниско прорязваща болка, която се увеличаваше с всяка крачка. Направо се панирах в този момент и се почудих какво да правя. Реших да ида до офиса, все пак бях на 3 мин от него и да поседна малко. Но болката си седеше. И като му ревнах, много се бях притеснила. През цялото това време се опитвамд а се свържа с моята лекарка, след 10 прозвънянване , успях. Обясних и аз какво ми се е случило и тя ми каза да ида да си взема Магнерот и Но-Шпа и да започна да пия 3*2 за около 3-4 дни. Предположи, че от удара са се предизвикали някакви слаби контракции, но ми каза, че увеличи ли се болката или стане ли постоянно веднага трябва да ида , за да ме прегледа.

Момичета стискайте палци нищо да му няма на бебо. Толкова съм притеснена, че сълзите направо ми напират.
И ме е яд, колата ми седи пред блока, за да се возя по-безопасно в градски транспорт -да не рискувам с движението по Софийските улици.
Сега нямам търпение бебко да се разрита по-силничко, за да се успокоя поне малко. Аз знам, че околоплодните води го предпазват от такива неща, но ми е едно много свито на душичката.

Carbo
честито ти 8-м квадратче  Hug

k.penkova
за кашлицата на мен ми предписаха Стодал и доста ми помагаше и ме облекчаваше / хомеопатичен е/

Последна редакция: вт, 02 дек 2008, 10:27 от ^desika^

# 115
  • Мнения: 24
Добро утро мацки   bouquet

Фокси се е погрижила прекрасно за закуската и мафенцето  smile3521
А аз ще ви предложа малко витаминки  newsm47


^desika^ не се притеснявай всичко ще бъде наред  Praynig и другия път по добре с колата така ще избегнеш разни несъобразителни лелки.
Момичета според мен е по-добре да изчакате малко на спирката за да можете да седнете отколкото да рискувате да се возите прави.Аз поне когато пътувам с автобус предпочитам така да правя защото на хората въобще не им пука и дори не забелязват коремчетата ни  smile3516

Пловдивчанки приятно изкарване на срещичката и после веднага да качите снимчици  newsm53

# 116
  • Мнения: 24
^desika^ Всичко с бебе ще е наред не се тревожи. А тъпата лелка поне извини ли се? малии аз сигурно щях да я направя луда като се знам каква съм  Embarassed Благодаря за съвета май ще го пробвам и аз.

# 117
  • Мнения: 1 796
Здравейте и от мен!!

Десика, ти още ли ходиш на работа, поспри се малко и не се притеснявай, всичко ще е наред Hug

И моя сън хич го няма, последните 2 нощи почти не съм спала, а в малкото часове, които подремвах, сънувах само откачени работи Flutter
Покрай мен и татито не може да спи, ама да свиква отсега Mr. Green

Днес рано сутринта бях на ЖК. Килограмите са доста вече, след 2 месеца сигурно мъжо ще ме търкаля, че няма да мога да ходя, ама здраве да е hahaha
Следващата консултация ми е чак на Ивановден, когато ще излизам в майчинство, много далеч ми се вижда, а след празниците може и да откажа да се кача на кантара  Naughty
Фокси, с тия двама момчетии не мисля, че килограмите са ти много, още повече, че ти си слабичка и все пак някакси трябва да ги носиш.

На пловдивските мами пожелавам весела среща и ще чакаме снимки  bouquet

# 118
  • София
  • Мнения: 23
Привет и от мене!
Desika, дано всичко да е наред и ти да можеш да се успокоиш. А тази жена направо е за  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
wondertedy7, за съжаление в София, колкото и да чакаш, няма да дочакаш празно превозно средство в адския транспорт.  #Cussing out просто придвижването е ад, независимо от начина.

Фоски, мерси за закуската! Аз ще съм без свеки 3 седмици и няма да има, кой да ми прави банички  Wink

Пловдивчанки, приятно изкарване на срещата ви.

Carbo честито ти 8-м квадратче.

# 119
  • Мнения: 0
Добро утро и от мен мами

Темичката е страхотна, отново браво на Фокси и Сие за хубавата тема

Мислех да напиша по-дълъг пост, но после че мъжът ми ми се обади да отида да го взема да го закарам до болницата, че от час и половина му е схванат крака

дано всичко е ок .. после че ви кажа
хайде чао от мен за сега

Общи условия

Активация на акаунт