ДЕКЕМВРИ - Подаръци ще има за всички от сърце!

  • 19 145
  • 563
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 540
A в обедните новини на тв.Европа,така оплюха Българската Коледа и Г-н Първанов ,че да ти настръхне косата!
До сега от кампанията са събрани към 11 мил.лв.,но няма нищо отчетено във сметната палата,защото  БГ Коледа не била регистрирана ,като юридическо лице.Как можело да събират от народа левчета ,като таз годишния бюджетен излишък бил 5 милиарда лв.! newsm78

# 46
  • София
  • Мнения: 2 262
Чудех се на кой адрес да си пратя искането до дядо Коледа, а ето той къде събирал желанията си!

# 47
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Иги, той ги събира, ама нищо за изпълнение на желанията не е споменал до сега. Само на Освен да обещаем, че в следващите три седмици ще слушкаме, папкаме и спинкаме  Mr. Green


A в обедните новини на тв.Европа,така оплюха Българската Коледа и Г-н Първанов ,че да ти настръхне косата!


Нали знаеш кой е собственикът на ТВ Европа?
При тях нищо не би ме учудило като позиция, още повече преди избори  Tired

# 48
  • Мнения: 3 540
Нали знаеш кой е собственикът на ТВ Европа?
При тях нищо не би ме учудило като позиция, още повече преди избори  Tired
И без да зная кой е собственика ми прозвуча точно като предизборна провокация!
Не,че нямаше истина в казаното!
 

 

# 49
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
 



A в обедните новини на тв.Европа,така оплюха Българската Коледа и Г-н Първанов ,че да ти настръхне косата!


Нали знаеш кой е собственикът на ТВ Европа?
При тях нищо не би ме учудило като позиция, още повече преди избори  Tired


Аз не знам кой е собственик, но доста хора се обадиха, че са получили помощ, дори съм срещала такива.

Това с неизползуваните фондове, защо така е станало и на мен не ми е ясно.

За българската Коледа пак ще участвувам, просто там вярвам, както и на Великолепната шесторка.

# 50
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Аз също участвам в "Българската Коледа"!  Peace
Познавам хора, на които кампанията е помогнала лично. В някои от детските отделения в Пловдив, също реално виждам апаратура, която лечебните заведения не могат да си позволят.

# 51
  • Мнения: 434
И аз участвам и вярвам в Българската коледа,
в детската клиника на Александровска болница имат нов рентген (и то съвсем съвременен) който е закупен с пари от бълг. коледа.

# 52
  • Мнения: 474
Вярвам в Българската Коледа и участвам всяка година ,ако е вярно това за документите някой просто не си е свършил работата,това обаче не бива да я опорочава.

# 53
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Вчера в Дансинг старс видяхте ли двойката глухи, които танцуваха, радвах им се и друг път дори на живо съм гледала да танцуват, обаче като видях Нети да плаче и като му ревнах и аз. Оказа се, че тя напълно не чувала с едното си ухо след някакво боледуване, а временно по това време и с двете е била глуха.

# 54
  • в полите на Балкана
  • Мнения: 3 462
Аз също вярвам в "Българската Коледа" и участвам . Познавам дете на което са помогнали. А доколкото знам  тази година в кампанията е  включена и една наша съфорумка.
Успех на кампанията  и на всички нас.  Peace
Да изпратим старата година с вдигнати глави и да си пожелаем по- здрава и успешна идваща година.

 Липсвате мииииииии     Hug Hug Hug

# 55
  • Мнения: 3 504
На Коледна тема с пролетни температури Wink

И аз вярвам в Българската Коледа и съм участвала, как плаках, като гледах децата, на които е помогнала Praynig

Народът ще помогне, но БГ излишъкът Outta Joint неее, много сме пестеливи, щом сме с такъв излишък...., а да се оплюваме, просто нямаме грешка Peace

Да знаете нещо за това, че 15.12. бил ден на децата с увреждания..?

# 56
  • Мнения: 1 001
... някой просто не си е свършил работата, това обаче не бива да я опорочава.
За съжаление, в България все ще се намери "тарикат" ... затова просто загубих Вяра (в "БГ инициативите") ... само с Надежда не се живее ... затова пазя Любов в сърцето си ...

# 57
  • Мнения: 4 585
Здравей, Клисуров! Радвам се, че ни намери.

# 58
  • Мнения: 1 001
Здравей, Клисуров! Радвам се, че ни намери.
Човек за дамери нещо или някого, трябва да го е загубил ... а аз никога не съм ви губил ... просто " 'ранъта стру'а паре"

# 59
  • Мнения: 919
Я ,Клисуров!
Как сте ?Как е наборчето на Анелия?Каката? Hug
Надявам се че сте добре! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт