ДЕКЕМВРИ - Подаръци ще има за всички от сърце!

  • 19 147
  • 563
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 001
Я ,Клисуров!
Как сте ?Как е наборчето на Анелия?Каката? Hug
Надявам се че сте добре! Grinning

Каката написала писмо до Дядо Коледа ... вписала и малкия ... и за да пести от транспортни разходи, го сложила в чорапчето, където джуджето оставя всяка нощ (от 00:00 часа на 01 Декември) подаръчета от името на благия старец ... та сега търсим "медалиона на Рики от Н2О" ... иначе сме добре ... мама днес приключи семестриално ВСУ "Любен Каравелов" - София ...

# 61
  • Мнения: 919
Браво на мама!  bouquet
Анелия вече "написа" три писма до добрия старец. LaughingСамо с буквичките,които може да пише. Grinning
Радвам се ,че се отби да се "видим"и че сте добре! Hug

# 62
  • Мнения: 1 234
Аз също вярвам в "Българската Коледа" и участвам .
И аз вярвам, че ще помогне на деца в нужда и участвам.  Peace
Марти е с варицела, ще си вардим дома десетина дни, просто нямаше как да я пропусне, имаме си я в групата от известно време...

# 63
  • Мнения: 919
Марти е с варицела, ще си вардим дома десетина дни, просто нямаше как да я пропусне, имаме си я в групата от известно време...
И понеже снаха ти вече изкара варицела,можеш да ни поканиш спокойно на гости. Mr. Green Joy Joy Joy
Като е при него,ще я кара по-леко. Flutter hahaha

# 64
  • Мнения: 4 585
Да знаете нещо за това, че 15.12. бил ден на децата с увреждания..?
Знам за 15.12, че е РД на мама Кали.

# 65
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Гледам, че и днес си имаме рожденничка.

АГНЕШКА, ЧРД, да си жива и здрава!
Много, много да те радват дечурлигата!
Бъди все така силна и невероятна мама!
   bouquet



... та сега търсим "медалиона на Рики от Н2О" ...

 Laughing И вкъщи русалките са голяма мания. Заради тях писахме допълнение към писмото на дядо Коледа.

# 66
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Та като заговорихме за РД, да ни е жива и здрава Агнешка, да я слушат всички в къщи.


 
 Тук буря - мъжът ми по бурята беше по улиците - слава богу е оцелял, но видял по Христо Ботев да гърмят хладилници и машини за кафе ( той си е от тия дето може един хладилник и една машина да е видял да гърми, ама ще разкаже поне за три).

Утре ще гледаме дали ще можем да се движим, като гледам тук не виждам паднали дървета, но реките били огромни. На нашия етаж (трети) няма.

Клисуров със сърцето си винаги чувствувам твоето присъствие. Честито на твоята съпруга. А за играчки - доста е разнообразно в Джъмбо има.

# 67
  • София
  • Мнения: 9 864
Агнешка,да си жива и здрава и много щастлива!
 
Бим бам,сподели моля те какви са тия русалки,какви са тия Н2О,че аз не зная..Мими също EmbarassedА все за тях слушам майките да коментират..По коя тв ги дават?

# 68
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Агнешка,да си жива и здрава и много щастлива!
 
Бим бам,сподели моля те какви са тия русалки,какви са тия Н2О,че аз не зная..Мими също EmbarassedА все за тях слушам майките да коментират..По коя тв ги дават?

Джетикс, а и по други - и на мен ми е интересно игрален филм, не рисуван, обаче Клисуров като написа формулата и аз  newsm78 не мога да включа, добре че Бим-Бам уточни

# 69
  • София
  • Мнения: 9 864
Е,ясно защо не го знам.Тази тв Джетикс никога не я пускам вкъщи,то не че пускам някоя детска,де.

Аз продължавам с въпросите си относно нашето евентуално завръщане в столицата.Благодаря на всички,които и писаха на лични.Интересува ме дали имате представа от някой логопедичен център или нещо подобно на Пумпелина в този район?Мами софиянки,помагайте! Hug

Дороти,исках да те поразпитам на кюто,но все не те сварвам.

# 70
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Джетикс и ние нямаме, гледаше само при майка ми в София, но си нямах друга работа и взех, че ги записах всички серии. В две ДВД-та тъкмо се побират. И аз се заглеждам в тях, направени са интересно.

# 71
  • Мнения: 1 234
Марти е с варицела, ще си вардим дома десетина дни, просто нямаше как да я пропусне, имаме си я в групата от известно време...
И понеже снаха ти вече изкара варицела,можеш да ни поканиш спокойно на гости. Mr. Green Joy Joy Joy
Като е при него,ще я кара по-леко. Flutter hahaha
Краси, заповядайте  Hug Убедена съм, че от това ще му стане по-добре  Heart Eyes Направо идвайте отсега...за Коледните празници вече ще сме във форма за празнуване !

# 72
  • Мнения: 434
Агнешка, честит рожден ден! Да си жива, здрава и щастлива жена и майка!

# 73
  • Мнения: 4 585

Честит рожден ден, Агнешка!
Бъди жива, здрава и много обичана!
  bouquet

# 74
  • Мнения: 384
Агнешка, честит празник и от мен!Бъди здрава, много щастлива и обичана жена!  bouquet
За пловдивчанки- в Тон Бонбон правят прекрасни рождени дни с различна тематика- русалките са едната тема.Моите щерки празнуваха миналата седмица и още са въодушевени от преживяното! Те и в София откриват център...
Това не беше реклама, сори.

Общи условия

Активация на акаунт