Какво си поръчаха децата Ви на Дядо Коледа?

  • 14 884
  • 206
  •   1
Отговори
# 195
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 99
  Bifana,Angel_Dust  благодаря за информацията. bouquet

# 196
  • Мнения: 497
Баткото си поръча 5 железни бейблейда , ама Дядо Коледа ще му донесе само един  Mr. Green и писта на Power Rangers. Ама всяка година все писти му носи този Дядо, пък и той май вече се лута между това дали има или няма Дядо Коледа. А на мен ми се иска пак да му взема някоя интелектуална игра  от типа на Скрабъл.
Дребната за сега ще се зарадва на всичко Heart Eyes

# 197
  • Мнения: 11 607
Компютър - доставката на желанието им бе септември месец.

# 198
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 861
Вики "искаше" камион, джип, замък - направих компромис между всичко - каляска с кон. Много е доволна и сега дори заспа с каляската Laughing

# 199
  • Мнения: 6 443
Алекс си поръча влак(това,когато писахме писмото до Дядо Коледа),а в яслата-конче,кола,камион,мечка.. Crazy

# 200
  • Мнения: 1 364
Алекс само написа писмото до Дядо Коледа. Пералня, кухненски комплекг, плюшена сървичка,
кукла Барби и СНЯГ.

# 201
  • Мнения: 2 471
Ния си поръча ИсТиНсКо БеБе. newsm32 Не мисля, че ще и се уреди желанието   

# 202
# 203
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Георги си поръча конструктура на Маккуин, пистата на Маккуин, булдозер (или багер) с дистанционно и полицейска кола с дистанционно още и детски лаптоп (който няма да го огрее щото иска тоя на костенурките "минджи", но е още малък за него). За градината поръча и получи камион (пожарна).

# 204
  • Мнения: 11 607
Ния си поръча ИсТиНсКо БеБе. newsm32 Не мисля, че ще и се уреди желанието   

Ще закъснее само с 9 месеца, но си заслужава. За мен това е най-стойностния подарък, който може да се подари на дете - братче или сестриче! Дерзайте и не се плашете!Изпълнете желанието!

Последна редакция: пт, 19 дек 2008, 17:28 от Мама Цоцоланка

# 205
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Ния си поръча ИсТиНсКо БеБе. newsm32 Не мисля, че ще и се уреди желанието   

Ще закъснее само с 9 месеца, но си заслужава. За мен това е най-стойностния подарък, който може да се подари на дете - бпаче или сестриче! Дерзайте и не се плашете!Изпълнете желанието!
Това беше основното и желание и предната Коледа и тази Коледа на моята дъщеря. Но за следващата Коледа съм и обещала , че Дядо Коледа непременно ще изпълни това желание Joy.

# 206
  • Мнения: 4 406
поради малкото дни, останали до Коледа, добрият старец няма дя успее да изпълни поредното желание на Коцето. в телефонен разговор с Лапландия ми беше препоръчано да не чакам, а да отида до магазина и да закупя един господин Симпсън за детето  Laughing Laughing Laughing
та- отидохме и купихме.

Общи условия

Активация на акаунт