www.Promod.fr-27

  • 17 880
  • 366
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 861
Мина, не че не искам да ти помогна, но не обичам да се снимам.Според мен тези дънки на 100% стоят както на манекенката и цвета е 1:1!

# 31
  • Мнения: 402
Цитат
Така и така ги коментирате ботушките,според вас стават ли за зимен курорт ,че се очертава да ходим ,а нямам ,пък и не съм запалена много по зимните курорти ,че да инвестирам във по-скъпи?

Не мога да изтрия,в същност то още не е дошла зимата,че да се прецени.
Ами не знам, какво да ти кажа, аз лично бих ходила с тях само в хотела Laughing. Ако снегът е абсолютно сух и не се налага да газиш преспи, сигурно ще стават. Да не забравяме, че все пак става дума за велур и не особено плътен промазан плат. Така че можеш да прецениш. Peace

# 32
  • Мнения: 1 303
Прави сте,дънките не са слим Simple Smile Макар че за мен прави дънки са по-широки като цяло(права аналогия с едни Левис),ама както и да е,ще пусна снимки,сега позирах пред огледалото Grinning

http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=9188750
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=9188762
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=9188771

# 33
  • Мнения: 197
Благодаря за снимките Гущерица, много са хубави! Да си ги носиш със здраве!
Като гледам номерацията обаче е поизчерпана вече.

# 34
  • Мнения: 1 303
Благодаря за снимките Гущерица, много са хубави! Да си ги носиш със здраве!
Като гледам номерацията обаче е поизчерпана вече.
Благодаря  bouquet Верно,че се е поизчерпало,а исках да поръчам още едни за сестра ми Rolling Eyes Оставих е-мейл,дано се появят

Тези ми се струват подобен модел:

http://www.promod.eu/trousers/straight-leg-blue-jeans-faded-trou … 0107986N59P3.html

Последна редакция: вт, 02 дек 2008, 15:55 от Гущерица

# 35
  • Мнения: 416
     steli-ssd, тънък е панталона, за по-студено време само с кола  Wink, но е много хубав и стои много добре - заслужава си.

    Гущерица, страхотно ти стоят дънките, и аз им бях хвърлила око, сега съвсем се навих  Simple Smile

# 36
  • Русе
  • Мнения: 659
Хайде и аз се записвам в новата темичка Hug

# 37
  • Мнения: 9 095
а моите поръчки от миналата седмица още не са  тръгнали #Cussing out

# 38
  • Мнения: 378
Веселка е нашия фотомодел и е отслабнала! Аз май пак ще си поръчам от тези дънки, че моите 42 са ми големи и ги подарих вече.

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
lorena , а цвета им в тъмносивата гама ли е?! newsm78

Запалихте ме и мен с тези дънки....Въпреки че зимата не си падам по толкова светли десени! Rolling Eyes

# 40
  • Мнения: 1 303
Веселка е нашия фотомодел и е отслабнала! Аз май пак ще си поръчам от тези дънки, че моите 42 са ми големи и ги подарих вече.
Хехе Embarassed,не съм бе Grinning Или много малко напоследък,ама не помня да съм се показвала в дънки друг път..май   newsm78

# 41
  • Мнения: 115
Все се каня да ви пиша какво става с моето яке от ярешка кожа, онова с асиметричното закопчаване, дето уж беше черно на цвят.  Rolling Eyes Обличала съм го не повече от 4 или 5 пъти, а вече изглежда така, все едно съм го носила 5 години нон стоп! #Crazy Още не му се е оправила кожата на ръкавите, има чупки дето е стояло сгънато, а кожата вече се лющи. Изглежда наистина като старо. Не знам другите кожени якета от Промод и те ли са така, и се чудя дали въобще да рискувам с друго. Много съм разочарована от моето, нали уж в Промод се водели по-качествени стоките. newsm78

# 42
  • Мнения: 378
моето си изглежда каквото си го получих, не го свалям от гърба си, въпреки че умирам от студ с него

# 43
  • Мнения: 9 095
Все се каня да ви пиша какво става с моето яке от ярешка кожа, онова с асиметричното закопчаване, дето уж беше черно на цвят.  Rolling Eyes Обличала съм го не повече от 4 или 5 пъти, а вече изглежда така, все едно съм го носила 5 години нон стоп! #Crazy Още не му се е оправила кожата на ръкавите, има чупки дето е стояло сгънато, а кожата вече се лющи. Изглежда наистина като старо. Не знам другите кожени якета от Промод и те ли са така, и се чудя дали въобще да рискувам с друго. Много съм разочарована от моето, нали уж в Промод се водели по-качествени стоките. newsm78

аз не успях да те разбера, чупките се изправят на влага- аз поне на терасата го държа на закачалка, то тъкмо е сезона и така... и къде се лющи кожата, дай снимки да видим Wink
моето си изглежда каквото си го получих, не го свалям от гърба си, въпреки че умирам от студ с него


ти не за друго, ми само то ти е- сигурна съм hahaha


# 44
  • Мнения: 378
гола и боса съм, като гледам и без дънки ще си ходя  #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт