www.Promod.fr-27

  • 17 867
  • 366
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 095
гола и боса съм, като гледам и без дънки ще си ходя  #2gunfire
smile3534 smile3532 утре на скайп на бавен огън ще те пека, че оспамих темата smile3508

# 46
  • Мнения: 115
Теди, лющи се основно по шевовете, също и по местата където се сгъва самата кожа, като около лакътя например. Нали прави чупки при свиването на лакътя, е точно тези чупки също се белят. Ще пробвам утре да снимам на двевна светлина.

# 47
  • Мнения: 104
Днес  получих този панталон      http://www.promod.co.uk/trousers/lightweight-knit-trousers-grey- … 6N8STA19C084.html  .Благодаря на шушоната за което.А панталончето е страхотно,от много мека материя и плътна,пада тежко и определено ако се поръчва по добре е с един номер по-малък.Цвета му е малко по светъл от този в сайта.

# 48
  • Мнения: 416
lorena , а цвета им в тъмносивата гама ли е?! newsm78

Запалихте ме и мен с тези дънки....Въпреки че зимата не си падам по толкова светли десени! Rolling Eyes


   Тъмносив е, не се чуди, че току виж свършил.. Wink Simple Smile

   Velinka, ти кой номер си взе?

# 49
  • Мнения: 104
lorena,взех си XS.

# 50
  • Мнения: 1 303
Някой наясно ли е с размерите на коланите-предполагам дължините,които са дадени не са целите дължини на колана newsm78

# 51
  • Мнения: X
Някой наясно ли е с размерите на коланите-предполагам дължините,които са дадени не са целите дължини на колана newsm78

Имам колан размер 75/85 и е дълъг общо 100 см с катарамата.

# 52
  • Мнения: X
Размера на колана би трябвало да отговаря на обиколката на талията.

# 53
  • Мнения: 9 095
момичета, измерете си от панталони с колан които сте купували колко е коланчето и ако така отговаря...и аз не съм поръчвала асмостоятелно, но пък имам 4-5 колана от панталони Crazy

# 54
  • Мнения: 378
според мен 70,80,90 е дължината на самия колан

Теди    Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 9 095
според мен 70,80,90 е дължината на самия колан

Теди    Heart Eyes

да де, ама мина каза не е така newsm78


и без намеци моля Naughty

# 56
  • Мнения: 378
от редута си поръчах колан 110, и самия колан е 110, ама това беше като бях дебелка  Embarassed

Теди   bouquet

# 57
  • Мнения: 302
http://www.promod.fr/accessoires/sacs/sac-oversize-en-cuir-de-bu … 5290018080N2.html - кажете , моля , за тази чанта - не ли лелски тип?

# 58
  • Мнения: 9 095


тази временно неможв да се поръча Peace

# 59
  • Мнения: 402
Теди, лющи се основно по шевовете, също и по местата където се сгъва самата кожа, като около лакътя например. Нали прави чупки при свиването на лакътя, е точно тези чупки също се белят. Ще пробвам утре да снимам на двевна светлина.
Здрасти, вкючвам се в темата за коженото яке, без да съм видяла за какво става дума и без да съм си взимала яке от Промод, но да ти кажа за моето от миналата година, което си го взех от една българска фирма, мнооого скъпо, в сравнение с Промодските. Да не ти казвам как ме боля главата после, като видях колко ги намалиха на разпродажбите тука, но както да е де Simple Smile. Значи то е от малко по-твърда кожа, както това, за което говориш, която е нещо като лачена, нали така?
Та това яке точно по същия начин много бързо започна да изглежда като старо, защото се олющва лака. Но само това му е проблема. Щом кожата е естествена, няма какво да те тревожи. Просто този тип кожа става така, защото не е мека и еластична.

Общи условия

Активация на акаунт