Предколедно...

  • 2 251
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 700
arrows, скоро даваха един репортаж zа подобен случай. Хората от целия блок се бяха надигнали и след няколко дни свалиха рекламата поне. И точно zаЩото тя беШе пред проzорците им и в апартаментите не влиzаШе дневна светлина. Проучи къде може да се оплачеШ.

# 16
  • Мнения: 1 190
Щом не ти е светло жилището го смени!
Човек жилища да иска ..  майтапче Laughing

# 17
  • Мнения: 3 880
Или вземи някой по-дълъг нож и си резни едно прозорче в рекламата Wink Щом е толкова голяма няма да си проличи дупката Mr. Green

# 18
  • Мнения: 11 315
Ароус, имаш ли рехтшуц? Ако имаш, можеш спокойно да разпиташ в мийтерферайн какво ти се полага като отстъпка в такива случаи (представи и медицинско, че си депресивна и тн) и можеш да действаш чрез адвокат. Немците много треперят като получат писмо от адвокат и гледат да уредят бързо нещата.
Не провесвай нос, ами ходи по разходки из "моловете" - хем светло, хем тока ти е безплатен там.

# 19
  • Мнения: 3 611
Големи сладурани сте  Hug Раzвеселих се  Mr. Green

ПлатниЩето оЩе не са го опьнали, днес доиzкараха догоре скЕлето. Сигурно от утре Ще ни zатьмнят.  ooooh! Ще сме като в опаковка. А с раzхождаЩите се на проzореца ми пиЧове май zапоЧвам и да свиквам... днес например им свирих*  Whistling

@Vjara, явно натурата ми такава... дьлбоко драматиЧна  Crazy Шегувам се. Ама мраzя да ми е гадно  Crossing Arms

Щом не ти е светло жилището го смени!
Човек жилища да иска ..  майтапче Laughing


В това се нанесох преди 4 месеца  Confused То и беz платниЩето е едно.... остави се. Секс Шоп на партера... на пьрвия етаж пьк публиЧен дом... то да се Чуди как да се прибере Човек беz да го оглеждат от глава до пети...   ooooh!


@Вечерница, и светло по моловете, и топло... ама много ми се иzпраzва джоба, та гледам да ги zаобикалям  Mr. Green

Бтв преди 2 седмици полуЧих Честитка от хаусфервалтунга ми zа докарването и доставянето на новата ми пеЧка (наЧ. на август) _всиЧко на всиЧко 83 евро и някакви стотинки. ЧудниЧко. ОтнаЧало се опитваха да ми минат с номера, ае било поправка на уред, а това го пиШело в договора... При споменаването на адвокат веднага се обьрнаха _ поЧнаха да се иzвиняват, ама греШка станала, ама не zнам си кво... А тогава бях в правото си, а сега...



 * Флейтистка сьм  Wink

# 20
  • Мнения: 2 959
...май zапоЧвам и да свиквам... днес например им свирих...
Ето Ароус, ще започнеш да откриваш и хубавата страна, а не само мелодраматичната на тоз момент. Сега остава да им пуснеш една мелодийка на Найтуиш и току виж и приятелства да завъртиш. Дано по- бързо да завърши това външно обновяване на сградата Ви та да Ти дойде доброто настроение и просветлението.

# 21
  • Мнения: 3 611
...май zапоЧвам и да свиквам... днес например им свирих...
Ето Ароус, ще започнеш да откриваш и хубавата страна...

Ами то и кво друго ми остава... все пак можеШе и да е по_ лоШо, примерно лятото...  newsm78 таман се иzльгало сльнцето да се покаже и да ми метнат платниЩето...
Добра идея с НайтуиШ... ама на пьрво време Ще им свиря, Че таман се готвя zа концерт... няма само аz да им тьрпя Шума, я  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт