Нови пюрета "Бебо" на Ганчев

  • 8 052
  • 56
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 308
не искам да взимам страна в спора, само искам да кажа че работя в детски магазин и наистина Ганчев са най-купуваните пюрета, но само заради ниската цена. Смятам, че ако клиентите имаха по-голями финансови възможности не биха погледнали тези пюрета. Относно качеството не ми се коментира. За 2г. сме бракували само 3 пюрета на Хип а на Ганчев всеки ден по 1-2 , но щом се търси на пазара ние го предлагаме.

# 46
  • Мнения: 4 028
Блонди, с подобни пюрета с над 90% месо си спомням, че беше захранвала Симплиавен по препоръка на нейния канадски педиатър. Не знам дали ще прочете този пост, за да се включи, но се беше обосновала защо и как е направила този избор.

С това пркилючвам участието си във форума за 2008. Наздраве  Hug

Последна редакция: ср, 31 дек 2008, 20:31 от blueeyes

# 47
  • Мнения: 19 309
В момента имам пюре на Хип "Кайсия" и "Праскова" за 4-ти месец. В това с праскова няма захар, но в кайсията има.

Кайсия и праскова от 4-ти месец  ooooh!
Бях тия дни в Германия, уж страна с нормални възгледи за захранването. Ами, пазарът е залят с пюренца на Хип, съдържащи 90 процента месо - телешко, пуйка, патица и пиле. За 4 месечни  #Crazy
Тук поне такива извращения няма   Tired
Има едни пюрета, които са само месо и лук май имаше.
В малки бурканчета. Те бяха много удобни, защото можеше да се смесват със зеленчуци. Ако става въпрос за тях, те не се дават чисти и то си пише на самия буркан.

Последна редакция: ср, 31 дек 2008, 23:46 от В_и_В_и

# 48
  • Мнения: 15 379
Оттук купувам телешко на Хипп от 12-тия месец, на опаковката пише, че 2 супени лъжици са достатъчни като се прибавят към паста, варени картофи, задушени зеленчуци. Бурканчето е от малките - 125гр.

# 49
  • София
  • Мнения: 570
Аз скоро ще започвам да захранвам. Баткото съм го хранила с Ганчев. По финансови причини ми се иска и сега да купувам Ганчев. Но като чета съдържанието, се питам точно за захранване дали са подходящи? newsm78 В повечето има краве масло и сухо мляко. #Crazy  В новите "Бебо" кравето масло е заменено със слънчогледово, но сухото мляко си остава. Какво е това сухо мляко всъщност? Предполагам не е АМ. Дали е подходящо за бебенца, които тепърва започват да се хранят с нещо, различно кърма или АМ?

# 50
  • Мнения: 15 379
Аз скоро ще започвам да захранвам. Баткото съм го хранила с Ганчев. По финансови причини ми се иска и сега да купувам Ганчев. Но като чета съдържанието, се питам точно за захранване дали са подходящи? newsm78 В повечето има краве масло и сухо мляко. #Crazy  В новите "Бебо" кравето масло е заменено със слънчогледово, но сухото мляко си остава. Какво е това сухо мляко всъщност? Предполагам не е АМ. Дали е подходящо за бебенца, които тепърва започват да се хранят с нещо, различно кърма или АМ?
Ако нямаш възможност да купуваш вносни пюрета за захранване, по-добре приготвяй пюретата вкъщи. Поне ще знаеш какво има в тях. Но Ганчев за захранване - категорично НЕ! Naughty

# 51
  • Мнения: 64
Здравейте,днес дадох за 1-ви път на бебо зеленчуци асорти на Ганчев.Изяде го с охота (мойе би защото има захар)а по принцип сме на ХИП.От тях тои яде единствено тиква,морков.Другите зеленчукови на хип не ще и да ги помирише.Като му дам започва да му се гади и ги изплюва newsm78.Веднъж аз опитах плодово на ганчев но то беше по сладко и от баклава.ЯВНО на тази фирма захарта е в излишък щом я слагат на всякакъв вид пюре.Аз ще продължавам на ХИП пък бебо колкото хапне файда е

# 52
  • София
  • Мнения: 448
Аз така и не мога да ги намеря тези пюрета.Само от старите виждам.Къде в София ги купувате?Вчера питах и в Щъркел,но те Ганчев не предлагали.

# 53
  • България
  • Мнения: 457
Давала съм от плодовите,хубави са,ама и моят син е вече голям и яде почти всичко Peace

# 54
  • Мнения: 4 028
Верче, пробвай за начало да даваш поне нещо, различно от Ганчев.
Гербер например са малко по-скъпи от Ганчев, но са по-евтини от ХИП. На съвсем приемлива цена са и немските Сънвал. Поогледай се из детските магазини, попрочети етикетите и прецени как да действаш.  Hug

# 55
  • София
  • Мнения: 570
Верче, пробвай за начало да даваш поне нещо, различно от Ганчев.
Гербер например са малко по-скъпи от Ганчев, но са по-евтини от ХИП. На съвсем приемлива цена са и немските Сънвал. Поогледай се из детските магазини, попрочети етикетите и прецени как да действаш.  Hug
Определено поне в началото няма да давам Ганчев. Даже и на по-късен етап едва ли ще давам от тях. Колкото повече чета състава им и го сравнявам с другите пюрета, толкова повече се отказвам от тях.

# 56
  • Мнения: 1 197
Новите стари пюрета с нов етикет и повечко модифицирано нишесте и може би вместо 3,4 Е-та.Давала съм само един път на Ганчев пюре и не бих повторила.

Глупости говорите. Е, все са на Ганчев и какво. Ама, като започнете неподготвени да се изказвате. Всичко що е българско е боклук  Tired
То въпроса не е в това,че е българско,а че дори месните им пюрета са сладки.Адски много захар слагат в тези пюрета.

Общи условия

Активация на акаунт