Бандата на таз година е Дюканската дружина - 136

  • 20 539
  • 466
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 141
Гилбенур, трябва да е магьосническо това кантарче. Я как бързо, бързо сваляш. Ухажвай го повече, момичетата стриптийз му правят всяка сутрин...

Люси, как си? Как са котетата и кучето? Взе ли си екологични кокошки?  Joy

Айнур, а хареса ли ти Ескуизата? На мен лично ми е доста тръпчив вкусът й.  newsm78

Благодаря на Вещи за новата тема, дано е стимул за всички за нови минуси.  Peace

Боби, това е отбиване на номер от тяхна страна, за съжаление.  #2gunfire

 п.с. Днес си нашарих поста с емотикони, защото настроението ми е приповдигнато нещо. Явно от приближаващите празници...

# 61
  • Мнения: 332
Добро утро банда на годината  wavey

Честит рожден ден на  Baby_doll   newsm38

Padme честити ти достигнати килограми и   newsm20 пред волята ти!

Искам да споделя нещо което много добре ми деиства за 00. Това е комбинатсиа от триците с мляко, и приклекналата поза при....в 00 за които прочетох тук и благодаря на тези дюканки (  smile3527 амнезия) които споделиха. При мен деиства по 2 пъти на ден а днес до сега 3 пъти  newsm09 .

Сутрин изпивам 200гр топла вода, сварявам млякото и докато се вари му слагам триците , подсладителя и канелата и веднага го махам от котлона. След като истине( 5 мин) го ям. След това изпивам още поне 300гр. топла вода и тичаммммм   smile3550 . А за позата в 00 слагам малко легенче под краката си и държа коленете един до друг  tooth .

Надявам се да съм Ви била полезна

Лек и много усмихнат ден.   bouquet


Ко речИ  #Shocked
Аз това го прочетох поне 10пъти,ама ..... за ко викаш е легенчетУ  newsm78
Утре и аз ше пробвам,ама в по преклекнала форма....а ако потопя краката в топла водичка,дали ше е по лесно  newsm78

# 62
  • Мнения: 2 425
 Боби1973, успех миличка  Hug
Марчелка, тенкс  Heart Eyes Hug
nelsun  Hug
veneras , завидях ти  Heart Eyes. Много красиво място  Peace
Nyala,  Hug записах си рецептата. Яйца, не яйца, ще я направя и аз. Смятам че няма да е толкова фатално, пада се по 1 яйце на ден.
кали 08 Hug, да си призная, точно тръпчив  Sick, но аз големия ми амел... ядох го така. На пъпа ми беше излязло че  Crazy. Ще го пробвам с нещо да си го наготвя. Абе разнообразие, че в менюто като нямам и яйца и много е оскъдно.

# 63
  • Мнения: 485
Добро утро банда на годината  wavey

Честит рожден ден на  Baby_doll   newsm38

Padme честити ти достигнати килограми и   newsm20 пред волята ти!

Искам да споделя нещо което много добре ми деиства за 00. Това е комбинатсиа от триците с мляко, и приклекналата поза при....в 00 за които прочетох тук и благодаря на тези дюканки (  smile3527 амнезия) които споделиха. При мен деиства по 2 пъти на ден а днес до сега 3 пъти  newsm09 .

Сутрин изпивам 200гр топла вода, сварявам млякото и докато се вари му слагам триците , подсладителя и канелата и веднага го махам от котлона. След като истине( 5 мин) го ям. След това изпивам още поне 300гр. топла вода и тичаммммм   smile3550 . А за позата в 00 слагам малко легенче под краката си и държа коленете един до друг  tooth .

Надявам се да съм Ви била полезна

Лек и много усмихнат ден.   bouquet


Ко речИ  #Shocked
Аз това го прочетох поне 10пъти,ама ..... за ко викаш е легенчетУ  newsm78
Утре и аз ше пробвам,ама в по преклекнала форма....а ако потопя краката в топла водичка,дали ше е по лесно  newsm78

Вещи, извинявай за спама

Чета този пост и бърша сълзи, а колежката пита притеснена какво ми е станало, едва намерих въздух да кажа- "хиля се" и продължих.

Тонито, легенчето май се слага обърнато надолу, да послужи за повдигане на краката и т.н.- аз така го разбирам

# 64
  • Мнения: 769
Момичета, на няколко места прочетох че чакате да ви свърши МЦ за да помръдне кантарчето...та исках да попитам значе този период оказва влияние върху задържането на кг, така ли?Защото аз съм пред МЦ, чакам го всеки момент и от 10-тина дни не съм млъднала на Cry

# 65
  • Мнения: 359
Весито всичко виждаш ти Hug.
Бисквитките бяха майтап-мойта беше само за снимка Joy.
Трапезата беше страхотна, и хапнах си аз по малко от всичко, все пак съм в края на трета и мога като гала вечеря.
Даже и троянска сливова пийнах 50 гр. hahaha.

Банския е същия и всичко си беше на 6.

 Hug Hug Hug

# 66
  • Мнения: 850
        Правилно си разбрала hrissy_379  , преди иповреме на МЦ то не се сваля , поне повечето жени , а даже има и плюс , но след това всичко се нарежда , само бъди режимна и няма проблеми ще има минус и то голям  Heart Eyes Hug

  Niya_Petrova , добре дошла и не се чуди а запомвай , има резултат само режимност се иска !   bouquet

  кали 08 , мерито БРАВО на вас страхотни резултати !!!  Heart Eyes

Последна редакция: вт, 02 дек 2008, 12:15 от shushy80

# 67
  • Мнения: 31
Кали 08, пу-пу да не му е уроки на кантарчето. И това при условие, че не съм му правила още стриптийз и не съм го цункала. Laughing
По бельо го уважавам.
k_savova, аз съм от Шумен и по принцип съм навита, поне засега не се очертава да имам някакъв ангажимент. Но други твърде няма сякаш. И да има сме много малко.

А моя мъж опита Ескуизата и каза, че му му наподобявала едновремешно мазно краве масло. Но аз си бях купила две и за почти месец съм използвала кутия и половина, смятам, че не е много.

# 68
  • Мнения: 255
Добър ден дами и Туни  Hug
ВенераС както винаги ,страхотна мацка си  Peace и тоя басейн с топла водичкааааааа мммм идилия ,за минутка бях при вас.Много обичам да се цамбуркам и аз  Mr. Green

При мен нищо ново след 3 бързи минуса,после 1 кг отгоре ама нали МЦ чакам(дочаках го)дано утре вече си отива това кило нежелано Mr. Green
Едната вечер изпих литър кола лайт и толкова вода и ХОП сабахлямКА килцето се настани на кантара,явно съм го задържала от МЦ-то ама и като се наливам в последните минутки преди да заспя....за бой съм
Та равносметката е минус 24 затвърдени,кантаря показа 81,900

# 69
  • София
  • Мнения: 98
А за позата в 00 слагам малко легенче под краката си и държа коленете един до друг  tooth .

Надявам се да съм Ви била полезна

Лек и много усмихнат ден.   bouquet


Ко речИ  #Shocked
Аз това го прочетох поне 10пъти,ама ..... за ко викаш е легенчетУ  newsm78
Утре и аз ше пробвам,ама в по преклекнала форма....а ако потопя краката в топла водичка,дали ше е по лесно  newsm78


Лелеееееееее, това съм го пропуснала  hahaha Joy Joy Joy hahaha hahaha rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 70
  • Мнения: 4 202
Дами, искам да ви се похваля, но не със свалените килограми, които са факт отдавна, а с липсата на какъвто и да е било целулит.
Абе от известно време все се вглеждам, стискам, ама портокалова кожа няма  Crazy

# 71
  • Мнения: 451
До "red shoe" - Дай да видим де - покажи Stuck Out Tongue Winking Eye

# 72
  • Мнения: 12
Който много спи пропуска навата тема  ooooh!
Е , добър ден на всички ранобудни!
Вещи , благодаря за темата . Теб май сън не те хваща smile3508 .
С миналата свалих повече от килограм въпреки МЦ. Хайде, пожелавам ви повече свалени килограми в новата.. Зарибихте ме с тези канелени бисквитки. Пиша и си хрускам мммм...
А сега започвам да чета, че с този сън ви отървах Embarassed
Лек и отслабващ ден , банда на годината! Hug

# 73
  • Мнения: 31
Момичета, една позната е на нашия режим и я виждам, че не е удовлетворена нещо. В смисъл такъв, че мен си ме кефи режима, не ми тежи. Но тя - яденетата били буламачи, пиенето на вода я мори, слагала малко олио и т.н. "Диета, диета ама - хапнах малко тиква." - цитирам. И аз я питах защо се мъчи? А тя ми обяснява, че го прави за пречистване, чувствала се добре и имало ефект за някакъв проблем с краката, който имала. А тя е на режима от една седмица само.
И понеже аз не съм много в час - някой може ли да обясни "по-научно" дали има някакъв пречистващ ефект точно този режим. Знам, че храненето си е здравословно, но за себе си искам да изясня въпроса.
Благодаря предвартелно.

# 74
  • Мнения: 451
До "RADAA" - В 12:26 часа, след обяд, да кажеш на другите, че са ранобудни е доста откачено  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт