Децата на България пътуват по света

  • 39 654
  • 518
  •   1
Отговори
# 435
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
MariaF , получих презентацията ти по имейла. Много е интересна, поздравления  bouquet Сега ще е чакам и по пощата.
В понеделник ще имаме среща с останалите момичета от пловдивската тема и с тях ще обсъдим подробности около проекта.

# 436
  • Мнения: 3 932
Мили, и аз мога да ти пратя презентацията си + една образователна игра на имейл. А екстрите, по-късно по някой презокеански пътник;0

# 437
  • Мнения: 872
Мили,  Hug Сестра ми ще ти ги изпрати в най-скоро време

# 438
  • Мнения: 3 932
постинг на Лорис в тяхната си тема:

...продължаваме с държавите ,до края на седмицата ,говорих с Боби да представи Испания и Диди -нейната Норвегия

Ди ,вече се при нея материалите от Джи и  Ники 1 за САЩ и на Манаврета и Снежи за Канада ще ги систематизира и през уйкенда ще бъдат презентирани на ДДРЛГ Надежда
излязохме от графика ,но няма никакъв начин
аз не мога през седмицата да изляза ,абсурд ,както ходех през делничен ден с Вас .Както вече си говорехме ,работата мии изискванията от мен  се утроиха  и нямам никаква възможност
,но тава не пречи на понатъшните планове..........

# 439
  • Мнения: 1 271
Здравейте, днес тръгва колета на Вал от Испания!Адреса на, който ще пристигне в БГ е Асеновград, някъде след седмица!  Simple Smile

# 440
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Силрай4е ,мерси Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 441
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Да попитам, проекта за  за Испания направо в дома ли ще пристегне? За да предупредя директорката.

# 442
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Да попитам, проекта за  за Испания направо в дома ли ще пристегне? За да предупредя директорката.
Не,колета Ще пристигне на адреса който ми даде МИли Wink,най_вероятно когато 4овека стигне в града Ще се обади по тел,да се разберат кьде да отидат да го вземат

# 443
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Бързам да пиша, че току що взех колета от Испания  bouquet

# 444
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Не мога да повярвааааам Party Party Wink Wink Wink Wink Party Party Party Party.Ех този колет колко изтьрпя милият Joy.Е радвам се,4е е пристигнал наи_накрая Hug

# 445
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Мили,  Hug Сестра ми ще ти ги изпрати в най-скоро време
Колета вече е при мен  bouquet Всичко по списъка е в наличност Peace

Засега двете държави са напълно достатъчни. Нека да стартираме, да видим как ще се приеме инициативата и ще решаваме в движение как да продължат нещата. Благодаря още веднъж за изпратените проекти.  bouquet Много са хубави и интересни, надявам се, да се хареса идеята и на децата.

# 446
  • Мнения: 3 932
Samo da popitam koq e drugata strana oswen Ispaniq?

# 447
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Samo da popitam koq e drugata strana oswen Ispaniq?
Белгия.

# 448
  • Мнения: 872
Мили,  много се радвам  Hug
Момичетата от Белгия с голямо желание се вклЮчиха, събирахме картички , всяка една от нас писа по малко по презентацията... Сега топката е във ваши ръце, забавлявайте се, но най-вече децата... Надявам се да се хареса, ако не - поне по картичка да има за спомен  Hug

Очаквам да ни пишеш как е минала презентацията, как се е приела, някакви забележки, коментари ... За снимки - само ако е удобно  Hug
Очаквам някаква обратна връзка изобщо  Hug

# 449
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
MariaF , ще започнем след 15-сти юни. Така се разбрахме с директорката. Веднага след първата ни презентация ще пиша как е минало. Следващият месец децата са на море  и ще подновим занятията през август.

Общи условия

Активация на акаунт