Децата на България пътуват по света

  • 39 643
  • 518
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 131
Здравейте мили мами, извиявам се, че така се намесвам в темата, но я открих случайно и страшно много ме заинтригувахте.Мисля, че проекта ви е страхотен и се надявам да приключи с успех.  bouquet
Да кажа и по същество-живея в САЩ и бих желала и аз да помогна,затова се обръщам към Джи и Ники 1.Тъй като по-горе прочетох, че материалите ви са вече във Видин имам въпрос.Ще събирате ли още картички и сувенири за следващия дом?Очертава се това да е дома в Асеновград.Мога да помогна с картички и сувенири-живея в Atlanta,но мога да купя такива, които представляват цялостно САЩ. Laughing

# 451
  • Мнения: 2 381
mikey_82, 3 сме със Зора Simple Smile Пакетите се предават от дом на дом, така, че няма нужда от допълнителни неща за всеки отделен. Поне така разбрах Simple Smile Ако момичетата от ДБМ са ок с приемането на повече информация от страни е друг въпрос. Благодаря за включването Simple Smile

# 452
  • Мнения: 2 257
Моите неща би трябвало да са непокътнати и неизползвани от Видин, тъй че препоръчвам да отиват в същия вид към следващия дом. В този смисъл не виждам необходимост да изпращам нищо допълнително.

# 453
  • Мнения: 780
Джи, ти поне знаеш, че всичко е получено и е във Видин. Аз дори не знам дали колета е получен... отпреди почти 3 месеца. Презентацията ми стои тук незавършена.. умът ми не го побира това безотговорно отношение. За мен беше нещо голямо, значимо, важно, отговорно, но явно за другата страна не е точно така. Разочарована е слабо казано!

Някой писал ли е лично на lorys или в тяхната тема да я покани да се включи тук?

# 454
  • Мнения: 134

Момичета,не се разочаровайте и не  се дразнете.....това ,което правите е важно и ние го оценяваме,Предполагам,че сме малко тромави тук защото сме шепа хора ,а ангажиментите около домовете са много.Материалите за първите 2 презентаций-Белгия и Испания са тук в Пловдив и вече сме насрочили дни за тях.Имаме намерение да обогатим прекрасната ви работа с характерни кулинарни изкушения и музикални теми от всяка държава.Ще ви покажа снимков материал,за да видите любопитните деца,който сте ощастливили  bouquet

# 455
  • Мнения: 134
Прочетох по-подробно темата и разбрах нуждата ви от конкретна информация-първата презентация в Асеновград ще бъде на 30 юни,вторник. Възможно най-бързо ще ви кача и снимков материал.Темата на урока е БЕЛГИЯ bowuu

# 456
  • Мнения: 872
 newsm10 Успех, чакаме с нетърпение репортаж  Mr. Green

# 457
  • Мнения: 134
Здравейте,
Ден преди уговорената дата за презентацията ,ръководството на дома ни уведоми,че отлагат мероприятието за след летните лагери,защото децата са  крайно превъзбудени и си събират багажа.Знам всичките ви въпроси,възмущение ,неразбиране.....ние се чувстваме по същият начин.И когато срещнеш подобно отношение и нежелание за сътрудничество от страна на дома,а си положил усилие,отделил си време и средства ти се иска да се откажеш.....но,не,няма да стане.Не в децата е причината,те са отворени и ни чакат с нетърпение,всички ние сме светъл лъч за тях.Затова за пореден път,казахме -Добре,веднага,след като се върнат....
Ще ви пиша допълнително!

# 458
  • Мнения: 1 271
Silvana i Eva , според мен правилно са постъпили преподавателите.Найстина когато деца очакват такова нещо като ваканция, море или планина, са крайно превъзбудени и трудно може да ги заинтригуваш с нещо.Съдя по моите  Mr. Green
Приятно лято на всички пожелавам и наесен с песен!   bouquet

# 459
  • Мнения: 872


Silvana i Eva, Не разбирам  smile3506 , но е хубаво, че ни информираш. Това уговорката го нямат за нищо, дадена дума - тц...  smile3516
В България хората толкова енергия влагат за да те убедят КАК ЕДНО НЕЩО НЕ МОЖЕ ДА СТАНЕ ...  ooooh!

Разбира се че децата не са виновни, затова и не се отказваме 

Весело лято на всички ....


# 460
  • Мнения: 134
Днес проведохме първата презентация на Белгия в дома в Асеновград.Публиката ни беше разнородна по възраст,но затова пък любопитна и нетърпелива.Опитахме се да поднесем информацията по достъпен и забавен начин,и в резултат получихме многобройни въпроси....Най-голямата награда за разказвача!Потанцувахме на детските песнички,посмяхме се на чудатият език,децата се възхищаваха на красивата архитектура.Похапнахме шоколад в духа на Белгия.Раздадохме част от картичките като спомен от урока,прекрасните книжки за оцветяване запазихме,защото нашите деца скоро получиха дарение с подобни,преценихме,че ще са по-полезни в друг дом.Беше интересно и непринудено.С нетърпение очакват следващите презентации. Ще ви разкажем и за тях.Материалите за Белгия,очакват следващите любопитковци.........!

# 461
  • Мнения: 3 932
Юп-и-и-и, най-сетне екшън  Party
Брава mоmичета, пращаm и аз презентацията за Канада. Незнаm обаче кога ще mога да пратя нещата...ще пиша допълнително.

  bouquet  bouquet  bouquet

# 462
  • Мнения: 1 271
Silvana i Eva , поздрави за всички момичета в Бг-страхотни сте   bouquet Както и всички, които се включиха в изработването на материалите   bouquet Страхотни сте!!!

Много се радвам, че всичко е минало добре и още повече от добре   bouquet

Хайде кога е Испания ? Чакам с нетърпение отзивите на децата!!!Дано им хареса!!!  Heart Eyes

# 463
  • Мнения: 3 932
Имам имейла на мили.м, става ли там да пратя нещата?

# 464
  • Мнения: 134
Става разбира се,чакаме ги!  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт