Прекрасен НОЕМВРИйски, светъл ден - донесе щастието и при мен!

  • 16 660
  • 291
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 34
Здравейте и от нас!  breastfeeding smile3515

За колажа, ако няма да е късно в неделя да кача снимка, че без мъжа ми да си е в къщи достъпа ми до компютъра е силно ограничен.  smile3541 Малкото чудо не ми дава мира.  baby  Едва смогвам да ви чета.  ooooh!

Мими, ти сигурно вече се прибра докато успея да ти напиша.  Embarassed Ние сме на кърма, но от шише и хапва около 80мл. максимум. (на 16 дни)

Валя, и аз само зяпам бебето в очите с интерес това тъмно сиво какъв цвят ще стане.  Thinking Много искам да е синеоко,  Praynig но не вярвам  newsm78 При нас положението с цветовете е същото.  Mr. Green
Цитат
Бебетата, които са вече на месец промениха ли очите в постоянния им цвят?  Аз ги следя с голям интерес, защото моите са кафяви, таткото е със зеленикакви   а в родата има и синеоки, та да видим чии очи е прихванала момата, засега ми изглеждат светли, но още си има бебешкото сиво.

Честито на новите мами и стискам палци на Алекса!  Praynig Hug




# 226
  • Мнения: 3 818
Fairy и аз вече си мечтая за момента в който ще свършат тея колики  Praynig толкова ми е жал за моето жабче, остави че аз се зомбирам, ами като го видя как се свива и го боли......... Cry

А, що Феъри, при нас още не са се усетили тези благинки Laughing Половината ми рода казва, че му е още рано за колики (да бе да, като че ли на каката не й почнаха на седмия ден), другата половина казва, че явно ще го подминат, но аз не смея да се надявам на чак такова благо. За момента Косето се отчита само с някое проплакване насън, но докато стигна до него и той се е успокоил.  Simple Smile Иначе от каката имам спомен, че някак неусетно спряха, имаше една седмица по-голям зор и после полека-лека изчезнаха от хоризонта.

За очите, аз също се дзверя постоянно и се моля да не стават сини Laughing В моите роди всичко живо е със светли очи, предимно сини, моите са сиви и понеже цял живот съм живяла със светлооки хора, сините очи въобще не ме впечатляват Wink. Винаги съм умирала за черни очи. За съжаление няма как децата ни да са с такива, защото на мъжа ми са зелено-кафяви. Но се надявам поне очите на Косето да са като неговите. На каката са сини, няма нужда от още един синеок на хоризонта Laughing

....

Ей сега разгледах бебешките снимки на каката и установих, че някъде на три месеца очите й вече са станали такива, каквито са в момента. Но знам, че понякога може и до годинката да се променят.

Последна редакция: чт, 04 дек 2008, 22:53 от Fairy

# 227
  • Мнения: 297
Здравейте и от нас искам да ви кажа че съм качила малко снимки на нашата мацка и снимка за колажа(същата снимка може да се качи на 1ва страница)Благодарско на мамата която го прави Hug Спокойна нощ на всички
Всички бебешоци са невероятни  Heart Eyes Party

# 228
  • Мнения: 30
Аз пък умирам за сиви очи... толкова са редки и екзотични... Моите са зеленки а на таткото - сини и малката вероятно ще е светлоока, но едва ли ще са сиви. Харесвам формата им - дръпнати са. А цвета май се фиксира след края на кърменето...

Поздравления за колажа, идеята е страхотна, ще стане красиво. Но не мога да избера снимка... все още нямаме много снимки. Все чакам моето грозничко патенце да понапълни бузичките и тогава да я щракам повечко  Simple Smile

# 229
  • Мнения: 3 818
Лошото на сивите очи е, че непрекъснато те убеждават, че са ти сини Laughing Аз вече съм загубила битката с околните да им обяснявам, че очите ми са сиви, а не сини. В допълнение на това, те си менят цвета в зависимост от цвета на дрехите ми, та става пълна обърквация Laughing

При първата ми бременност си бях пожелала момиченце, което да има формата на очите на баща си и си го получих.  Heart Eyes Сега си бях пожелала момченце с тъмна коса, но за момента не мога да определя дали ще е тъмна или светла. Simple Smile

# 230
  • Бургас
  • Мнения: 130
Юхууу мами виждам за колики си говорите....! Мога да споделя един "бабин метод", който при нас за сега дава резултат! Взимате на върха на нож мъничко индийско орехче и давате на бебо с лъжичка мляко (ако имате цяло орехче, а не стрито на прах - още по-добре, остъргвате малко с ножа) - след около час бебо се успокоява и спи цяла нощ, а ако давате вечер с последното хранене и някъде след обед - нямате проблем! При нас действа и поне не е скъп опит! Laughing
Феъри за очите аз съм със синьо-зелени, нашият тати е със сини въпрос е бебо с какви ще бъде, като моите или като на татко си! И моята рода си е цялата светлоока, ама аз нещо тъмни очи не харесвам, което разбира се е въпрос на вкус..., та за да елиминирам възможността бебо да е тъмноок специално му търсих тати със светли очи Joy Joy Joy! Hug
Да са живи и здрави дечицата на ЯКИ И ПЕТЕНЦЕТО!  bouquet  bouquet  bouquet
Лека и спокойна вечер на всички!

# 231
  • Попово
  • Мнения: 687
такааааа, смених снимката за колажа, успях да щракна Василената с отворени очи  Mr. Green
за коликите- при нас понамаляха Wink не съм давала нищо, и знайте че бебенцата си ги преживяват... просто търпение  Peace
цвят на очите- и двамата ми сина са кафяво- чернооки, като татко си, беба сигур и тя ще е така живот и здраве  Praynig иначе моите са зелени към кафяво, и както каза Феари от тоалетите се променят  Crazy

# 232
  • Мнения: 3
Добро утро и от нас с Митенце.Гледам за очите си говорите е ние и двамата сме с кафяви така че сигурно и той ще е така (освем ако не земе от прабаба си -която е със сини).
Ох много ми харесва идеята за колажа ,но два дена се мъча и не мога да кача снимка в албума ни Embarassed Twisted Evil newsm45

# 233
  • Мнения: 252
"Знам, че боли, мила.Скоро ще ти мине."
Ей за тази реклама се сетих сега. Да има кой да ми даде две дъвки и да ми минеее...И ние с Ники се присъединяваме към зомбитата. Вече не помня кога това дете яде сериозно, кога повърна и кога ние успяхме да придремем. Ей сега повърна върху мен, себе си, покривката на леглото и пода. И това след като е изкъпана и преоблечена след безкрайното нощно фиаско.

А за очите, при нас определено ще е изненада. Аз съм със сиво-зелени (поне така съм натурално, че от операции едното ми око е станало кафяво-зелено Wink). Разбрах, че донорът е бил с тъмни очи (като на Ники). То Яна наистина повече на Ники прилича. Laughing
Та сега мога само едни карти да хвърля какъв цвят очи и коса ще имаме като излезем от кърмаческия период.

Снимка за колажа определено ще сложа в неделя с надеждата, че дотогава детенце ще се усмихне.

# 234
  • Монтана
  • Мнения: 1 011
Добро утро и от мен и Маги.
Само ние ли си спинкаме добре, събужда се веднъж през нощта папка и веднага заспива, а колики незнам дори дали защото когато заплаче и е взема на ръце веднага се успокоява иначе и давам 2 пъти инфакол за 24 часа на последното хранене което ни е в 21 или 22 ч. и на обедното към 12ч.
Това е от нас.

# 235
  • Мнения: 30


Феъри, злато си  Hug Повтаряше ми непрекъснато да слагам бебка на по-празната гърда и резултата е налице - страшно болезнено тази нощ там слизаше много мляко а тя едва успяваше да гълта. Все още не изцеждам кой знае колко от нея с помпата, но важното е, че се пълни и сега ще се кърмим нормално. Мерси за всички напътствия за кърменето Hug

Да ви кажа, нашето дупенце се беше зачервило от... Хъджиса. Исках да съм сигурна от какво е преди да пиша. Преди два дни ги смених с Памперс и започна да се оправя, тази сутрин вече няма зачервяване. Жалко, защото харесвах тези пелени а сега половин пакет ще замине в торбата за помощи. А са едни такива мекички и дълбочки... Памперс по сравнение с тях са като хартиени салфетки. Но...

Пепенка, я разказвай повече, само минаваш тихомълком с някое изречение и изчезваш  Grinning   bouquet

# 236
  • Мнения: 252
Вече измита и освестена и аз да кажа Добро утро! Grinning

Лора, това кафе със зора определено помогна Hug

# 237
  • Мнения: 30
Вече измита и освестена и аз да кажа Добро утро! Grinning

Лора, това кафе със зора определено помогна Hug

Пълно е със залези  Grinning
Бубе... извини ме за тъпия въпрос, но ти спомена донор... Малката така ли е зачената... Аз се регистрирах малко късно в сайта и не съм чела първите теми...
Защо повръща толкова? Как повръща?

# 238
  • Мнения: 280
Здравейте мамчета!  Hug

Моля за малко помощ - Езичето на вашите бебоци - хубаво червено ли е или белее. Лекувахме се от инфекция на устенцата и немога да разбера минала ли е вече  newsm78 В понеделник сме на консултация, но ще съм ви благодарна, ако ми отговорите. Благодаря!

Усмихнат ден!

# 239
  • Мнения: 252
Марожинке, розово си е. Само след хранене белее. Разликата от млечницата е, че гъбите седят точно като налепи и ги има и по бузите.

Лора, и аз се появих късно Laughing. Яна е резултат от дълги и напоителни опити да забременея. Имаме си богат набор инсеминации и всичките са с донорски материал. Да ми е живо и здраво момчето, но много добре приема нещата и от сърце обича Яна. Даже май забравяме понякога как стана всичко. Мисля, че съвсем ще забравим след време.
Яна не повръща много, но колкото да оплеска пейзажа.
А за залезите, и на мен ми навя на талова, ама викам да не съм сбъркала посоката на слънцето. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт