какво става бе хора, ще се побъркам вече...

  • 3 888
  • 86
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 183
Лека нощ, Мили... То тук, за сведение на мамите в другото полукълбо, е ве4е 1,15 след полунощ, ама аз нали съм си заплес ... а и защото сте страхотни, ще полафя още малко, пък каквото ще да става ... Утре сутрин ще му мисля, като ми се спи, а Дон Томазо /така го нари4а един наш приятел/ иска да му обръщам внимание и да ходим на разходка...

# 76
Марш двете по леглата  Grinning

# 77
  • Мнения: 5 183
Марш двете по леглата  Grinning
само още мъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъни4ко, плийз Praynig Blush

# 78
  • Мнения: 4 244
Марш двете по леглата  Grinning
само още мъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъни4ко, плийз Praynig Blush
А бе вие нямате ли насита
Айде и аз да ви пожелая лека нощ  Hug

# 79
  • Мнения: 5 183
Ми какво да правя като единственото време, когато съм пред компа, е времето за сън на малкия бандяга ... Но сте прави. Ориентирам се към приклю4ване ве4е.
Бай

# 80
  • Мнения: 1 238

Колко голям е викаш  Flutter
Ааааааааааа я не се опитвай да сватосваш Елито зад гърба ми  Naughty  Mr. Green

Аааа...Фиди, голяма е твойта мома голямааааа....
На Томас му трябва по-млада госпойца Grinning Grinning Grinning Grinning
Не бе Лили, тя пита за Елито, а аз съм си заплюла Елито за снаха
Тя мойта мома не я знам дали ще си търси тука мъж щото си е заплюла вече едно германче  Laughing

Е тогава и вълкът сит и ярето цяло. Заплюваме си красивия Томас за нас! Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink

Заплювате си вий, ама Томас най-близо до нас, дет се вика по чехли можем да идем smile3549

Ааааааааа.......няма пък! Ний си го заплюхме първииииииииии smile3534 smile3534 smile3534 smile3534 smile3534

# 81
  • Мнения: 5 183
Ааааааааа.......няма пък! Ний си го заплюхме първииииииииии smile3534 smile3534 smile3534 smile3534 smile3534
Шъ съ разберем бе свате:) Немаи грижи, ама виж там не ни разваляй снахи4ката с тез вегетариански идеи, 4е мойто Томи си е голям фен на мръвка и рибка, така 4е не знам как ще се оправят  newsm78
 Joy Heart Eyes

# 82
  • Мнения: 734
Torni, след едномесечни нощи с по 2 часа сън и бебешки плач мисля че те разбирам...
Педито каза че при момиченцата се забелязва по силна привързаност към бащите както вече са ти го написали другите момичета. Факт е че в истерични периоди единствения начин да я успокоя е ако и дам да суче, докато баща й - само я взема , гушва - и нашата е щастлива.
Друго което забелязах е свойството на водата да успокоява. Изпадне ли в неудържим плач, пълня й ваната и я къпя ( понякога по 3-4 пъти на нощ).
Да ти е жива и здрава съседката.

# 83
  • Мнения: 1 238
Ааааааааа.......няма пък! Ний си го заплюхме първииииииииии smile3534 smile3534 smile3534 smile3534 smile3534
Шъ съ разберем бе свате:) Немаи грижи, ама виж там не ни разваляй снахи4ката с тез вегетариански идеи, 4е мойто Томи си е голям фен на мръвка и рибка, така 4е не знам как ще се оправят  newsm78
 Joy Heart Eyes

Ааа...нали знаеш- "Зеленчуци който не яде..." Wink Naughty Naughty Naughty Naughty Naughty Naughty

# 84
  • Мнения: 980
Ааааааааа.......няма пък! Ний си го заплюхме първииииииииии smile3534 smile3534 smile3534 smile3534 smile3534
Шъ съ разберем бе свате:) Немаи грижи, ама виж там не ни разваляй снахи4ката с тез вегетариански идеи, 4е мойто Томи си е голям фен на мръвка и рибка, така 4е не знам как ще се оправят  newsm78
 Joy Heart Eyes

Ааа...нали знаеш- "Зеленчуци който не яде..." Wink Naughty Naughty Naughty Naughty Naughty Naughty

Тъй,тъй zа гарнитура

# 85
  • Мнения: 1 238
Ааааааааа.......няма пък! Ний си го заплюхме първииииииииии smile3534 smile3534 smile3534 smile3534 smile3534
Шъ съ разберем бе свате:) Немаи грижи, ама виж там не ни разваляй снахи4ката с тез вегетариански идеи, 4е мойто Томи си е голям фен на мръвка и рибка, така 4е не знам как ще се оправят  newsm78
 Joy Heart Eyes

Ааа...нали знаеш- "Зеленчуци който не яде..." Wink Naughty Naughty Naughty Naughty Naughty Naughty

Тъй,тъй zа гарнитура

Да ама в песничката не се пее за гарнитураааааааааа smile3534 smile3534 smile3534 smile3534

# 86
  • Мнения: 5 183
Така де. Томито и зелен4уци хапва, 4е и плодове ... ама най-набляга на туй, дето е расло на кокал. А и нали знаеш, 4е за да се усвои добре желязото от месото и други, е необходимо да се консумира с Вит. Ц. така 4е СПОКО - дишай дълбоко Joy и за зарзавата има място .... като добавка ... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт