Просто искам да се оплача

  • 8 293
  • 202
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 1 341
Питща, за последно се разписвам в темета ти.

Само искам да ти кажа, че си направих труда да изчета цялата тема и да дам обективно мнение! И на всичко отгоре съм злобарка. Ами не, не съм съгласна, всеки си е напънал гъза, за да ти отговори и даде съвет. Не е нужно да го приемаш като злоба, защото аз не видях такава. Има някои по-директни изказвания, но не и злоба.
"Няма невъзможни неща", се казва в едно предаване, което е много актуално за темата ти!

ПП. мебду другото, малко по-горе където си се самоиноризирала....има много истина.

ПП. сега видях какво си писала преди мен. Ами да беше написала в първия си пост да пишат само хора, които те разбират, и не ти казват да направиш нещо по въпроса, ами да търпиш това положение. Това не е разбиране , а мечешка услуга!
Тук е форум и всеки може да дава мнения по дадена тема. Когато не си готов да чуеш различно от твоето мнение, то тогава не пускай тема!

# 196
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Питаща,като пусна темата нали не си мислеше,че ще пишат само хора,които мислят като теб?  Rolling Eyes Наивно е-не всички мислят като теб.

Идеята е да прочетеш различни мнения и гледни точки.Така да стигнеш до твоето решение или да постигнеш душевен мир .

# 197
  • Мнения: 459
Питаща, отидох в темата за свекървите да прочета малко, ми те направо са цвете пред теб  Laughing

Ай заключвайте темата вечИ

# 198
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Северина ти чувстваш ли се по добре като натякваш на някой колко се оплаква?! Щях да цитирам твоя публикация, където си писала че авторката просто искала да сподели със сродни души, за да й олекне? Ти как преценяваш кое е мрънкане и жалване и кое е споделяне със сродна душа? Или просто днес като си се събудила си стъпала с грешния крак на земята?

Сега чак видях, че има питанки към мен.
Охх, самият факт, че не виждаш разликата между двете теми и описаните проблеми, трябва да те накара да се замислиш. В темата, която споменаваш, авторката е бремена, самотна и мъжа и и изневерява и се обяснява в любов на друга. Тя не е имала избор така да се получи, случващото се с нея, не зависи от нейната воля и избор. Тук е огромната разлика с теб. Това, от което се оплакваш е твоят избор, съзнателно направен и както чета, упорито отстояван. На какво основание тогава се оплакваш!?!?! Това дразни, как не го проумя!?
Мисля, че няма смисъл от повече мнения по темата. Ти си заела позиция, на всяка цена да ни докажеш колко не сме прави и колко сме лоши, като не ти съчувстваме. Дори и да е имало вероятност да вникнеш и приемеш някои от съветите тук, то тя вече е равна на нула. Както казаха момичетата, темата повече те натоварва, отколкото е конструктивна.
Желая ти да решиш проблемите си по най-безболезнения за всички ви начин. Бъди умна! Simple Smile

# 199
  • Мнения: 1 062
За злобарките - намерете си друга тема! Тука шоуто приключи!


Но пък да ми се явяват разни мърли, дето нито са ни в къщата, нито знаят всичко, най-малкото не са чели и разбрали всичко  - и тези хора да ми размахват пръст - аз коя съм и какво право имам, що не ходя на квартира - ще ме прощавате, ама дръжте си съветите за вас  Naughty Айде де, намерили, че премерили!

 



Ще ме прощаваш, обаче се оля. Не, направо се о*ра. Злоба? Прочети си собствените изказвания, тогава ще разбереш що е то. И все пак ти пожелавам да успееш да живееш с това, което имаш в сърцето, защото не е лесно.
А ти, опитай поне веднъж, да се видиш отстрани, защото това, което показваш тук е много, ама много грозно и отблъскващо.
Аз, приключвам с тази тема, стана грозно вече. Поздравявам близките ти, за търпението, което имат с човек като теб. Не им е лесно.

# 200
  • Мнения: 12 662
Да не се беше кръстила питаща, а просто хленчеща и обвиняваща.

# 201
  • Мнения: 804
Ако съм на мястото на сестрата никога не бих пуснала детето си да общува с Питаща. Ще стане същия невъзпитан, нагъл и нахален готованец.

# 202
  • Мнения: 8 769
Струва ми се, че ако не се заключи темата,спора ще ескалира в откровен женски бой. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт