На АГ преглед с мъжа

  • 5 317
  • 118
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 236
Даже би било престъпно да не отидете заедно. Мъжът ми винаги, когато е имал възможност е идвал с мен и това е страхотен момент, не го изпускай!!! Peace

# 46
  • България
  • Мнения: 181
На всички прегледи, през цялата ми бременост, мъжът ми присъстваше.

# 47
# 48
  • Мнения: 188
няма проблем, моят мъж почти всеки път беше с мене - стига той да иска

# 49
  • Мнения: 512
След като мъжа ти изявява желание да присъства на прегледа, мисля че не би трябвало да има пречка.

# 50
  • Мнения: 7
Естествено че може и моят маж е винаги с мен на всяка консултация newsm10

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
На всеки преглед мъжа ми е с мен.Той държи и не е имало проблем  Peace

# 52
  • Мнения: 27 524
Винаги е влизал с мен. Но съм го молила да си гледа от столчето напред, все пак не ми е особено приятна позата  Rolling Eyes

# 53
  • Мнения: 1 428
Стига да искате и двамата може  Peace

# 54
  • Мнения: 2 172
Моят мъж винаги и при всички прегледи докато бях бременна е влизал с мен  Simple Smile Според мен няма проблем  Peace
newsm10АБСОЛюТНО ВИНАГИ Е БИЛ С МЕН.НИКОГА НЕ СЪМ ХОДИЛА САМА НА ЛЕКАР И ДО ДЕН ДНЕШЕН Е ТАКА Peace



И ние сме така  Peace

# 55
  • Мнения: 641
Естествено,че може.

# 56
  • Мнения: 5 577
Изобщо не виждам каква работа има мъж при гинеколог, без значение, че прегледа е с коремен УЗ.
 Нито в родилна зала.

# 57
  • Мнения: 1 512
Стига да има желание може.

# 58
  • под кривата круша
  • Мнения: 294
Аз открай време ходя сама на гинеколог, мъжа ми също не е фен да влиза в кабинета. Но щом и двамата имате желание, едва ли някой ще го изгони.

# 59
  • Мнения: 641
Изобщо не виждам каква работа има мъж при гинеколог, без значение, че прегледа е с коремен УЗ.
 Нито в родилна зала.
Например да види бъдещото си дете на видеозона.Не забравяй,че и те се радват на това да видят как живота расте в нас.
Виж за родилната зала съм съгласна.

Общи условия

Активация на акаунт