Каква е тази акция в София?

  • 1 632
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 430
Ремонтите не съм забелязала,може би защото тук при нас няма такива.Но от два дена наблюдавам засилено присъствие на патрулки,вчера само в Люлин отсечката от 12ДКЦ(където се разделят тролеи 6 и 7,май триъгълника му викат) до 26ДКЦ бяха на 4 места,а в Младост още след кръговото се бяха заредили буквално на всеки километър!
 Затова като прочетох заглавието на темата ти си помислих,че за такава "акция" пишеш

# 16
  • Мнения: 5 647
http://www.dnes.bg/article.php?id=61977
'къФ кмет си имаме - СЛЪНЦЕ Sunglasses "Ние ги хващаме, те ги пускат Laughing"
Дали след като отремонтират ремонта кметът ще дойде да резне лентата пак newsm78? Тази ще е 101вата улица  Mr. Green

Ама разбира се. Да не би някой да си е помислил, че няма да има нещо за поправяне. То преди време и Цариградско шосе така го "доработваха".

# 17
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Ами днес точно ми направи впечатление, че отново чистеха канала м/у Орлов мост и Военна академия. Стана ми странно защото съвсем скоро почистиха основно коритото на реката. Освен това са плъзнали метачи из квартала, на няколко пъти ги засичам, а и сложиха колчета на една от улицата (което си е похвално). Сега остава да сложат колчета и на др улица и много ще им се радвам, пък ми е все тая от какъв зор го правят.

# 18
  • София
  • Мнения: 932
Другото, което ми е много интересно: До колко направеният ремонт на Стамболийски е качествен, имайки предвид, че се прави в студено и мокро време? Това, че се прави сега, а не в отпускарския сезон, когато има по-малко хора и съотв. ще създаде затруднения на по-малко хора, не го коментирам.

А мен ми е интересно ще оправят ли тротоарите които разбиха, те и преди не бяха много хубави , особено след  ул. Одрин., а сега се съвсем разбити на места, да минеш с количка с бебе си е приключение.
Иначе видях че по Стамболийски , пешеходните са направени така че няма как да не ги забележат шофьорите в ярък цвят.
А и на нашата улица "Одрин" от лятото има пешеходна , не знам дали е свързана с изборите  Laughing, ама на повечето шофьори не им дреме , че я има.

# 19
  • Мнения: 5 647
Другото, което ми е много интересно: До колко направеният ремонт на Стамболийски е качествен, имайки предвид, че се прави в студено и мокро време? Това, че се прави сега, а не в отпускарския сезон, когато има по-малко хора и съотв. ще създаде затруднения на по-малко хора, не го коментирам.

А мен ми е интересно ще оправят ли тротоарите които разбиха, те и преди не бяха много хубави , особено след  ул. Одрин., а сега се съвсем разбити на места, да минеш с количка с бебе си е приключение.
Иначе видях че по Стамболийски , пешеходните са направени така че няма как да не ги забележат шофьорите в ярък цвят.
А и на нашата улица "Одрин" от лятото има пешеходна , не знам дали е свързана с изборите  Laughing, ама на повечето шофьори не им дреме , че я има.

Вчера минах по Стамболийски. Какво да ви кажа, малко дунавски вълни, но все пак никой не е очаквал настилката да е гладка като стъкло. Разбира се, да направиш десен завой по Опълченска при МОЛ-а си е приключение. Такситата, както винаги са наспирали в лентата за десния завой и пречат на движението. Е, така и така разбиваха булеварда, не можаха ли да поразширят платното и да направят места за паркиране, които да не пречат на иначе "спокойното" движение?

Общи условия

Активация на акаунт