да живееш без ток

  • 2 257
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Живях на времянка почти цяла година аз, ужас и безумие, 8 години след това още го 'благославям' строителя.
Но поне опитах от всичко, специалист съм по подсилване на бушони Mr. Green
Е, понякога тръчках да ги сменям с апрески на бос крак и по хавлия, 'щото поредния пад ме заварваше сапунисана в банята, а въпросното табло беше точно 6 етажа по-надолу Twisted Evil
Слава богу, бяхме само 2-3-ма души в цялата кооперация, иначе щях да намажа и аз от безточието.

Е как без ток? Съвсем без никакъв от никъде ли? Не мога да си го представя.
И това може.
Времянките се водят на инвеститора и на практика той трябва да плаща консумираната енергия.
Ако не иска - с топ не можеш да го помръднеш, дърпа шалтера и това е.
Нашият беше омазал и с други неща пейзажа, освен със забавянето, така че си плащаше като поп без и дума да каже.
Просто дойдохме с багажа и си влязохме в жилищата (на собствената си земя), ако не го бяхме направили тогава, можеше и досега да нямаме Акт 16.

# 16
  • Мнения: 4
Благодаря на всички за мненията. Не отговорих по рано, защото нямахме ток. Ние също сме на времянка. Проблемът е, че комплексът е много голям и времянката не издържа на напрежението, т.е.почти през цялото време сме без ток. Мисля да напиша молба до ЧЕЗ за по - бързо разрешаване на проблема, от името на живущите в блока. Подозирам, че няма да има ефект, но вече нямам други идеи, а и бих могла да използвам входираната молба за пред медиите.

Общи условия

Активация на акаунт