За първа година в детската градина, Дядо Коледа с шейна ще мине! - 14 част

  • 13 288
  • 302
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 2 315
Сега в "Часът на мама" говорят за тръгването на детска градина и адаптацията.

# 271
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
И аз чух, че говорят, но Ачко е доста по-гласовит от тях Mr. Green

# 272
  • Мнения: 479
Ами хайде споделете какво казаха за адаптацията в градините в Часът на Мама.

Аз съм на работа и не мога да го гледам, за съжаление. Ама нещо така не ми се работиииии......... Whistling искам празници, почивка  Sunglasses

Дано утре да харесам нещо в Джъмбо за подарък на Васи.

# 273
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Вчера в градината писали писмо до дядо Коледа; закачили са списък кое дете какво иска за подарък.Имаше доста интересни желания.
Моят синковец пак влак иска, но този път истински ooooh!. До тук има 3, но не му стигали.
Купих един вчера вечерта, но, тъй като ми се струва скъп, решихме, че това ще му е големият подарък.

# 274
  • Мнения: 5 393
Много е готин Жорко, пу пу, жив и здрав Heart Eyes

Нещо изпуснах аз какво се случва в градината, кога са тържествата и т.н. Тия дни само таткото го води и взима, а той хич не се сеща да пита или да прочете съобщенията Crazy  Днес ще гледам да се класирам аз да го взема, та да разбера новините.

Нещо се опитва да кашля пак, през ноща го чух, сутринта нищо нямаше.Дано да не се разболее пак, че ми писна вече. Tired

# 275
  • Мнения: 929
Здравейте!

Жорко е сладур голям, чак се замислих да почвам да работа по въпроса за второ.

Аз още нищо не знам за тържеството на малката.Вчера пратих мъжа ми да плати таксата и да провери какво става, ама мъжка му работа свършил я на половина.

# 276
  • Мнения: 2 315
Ами хайде споделете какво казаха за адаптацията в градините в Часът на Мама.


Ами все едно са чели нашата тема в първите издания Grinning.Раздели,ревове ,вземане по обед и това в общи линии,нищо непознато за нас GrinningОбсъждаха и алтернативи на детската ,ама нищо практично не се каза.

Елси ,за какво плуване става дума ,в градината ли?

# 277
  • Мнения: 1 666
Елси ,за какво плуване става дума ,в градината ли?

Аха! Имат си басейн в градината, съответно - които деца искат (или по-скоро родителите им), могат да плуват два пъти седмично. Разбира се, "плуване" в първа група е силно казано, но все пак се плацикат и играят нещо там във водата. Всичко това е фрии, не плащаме допълнително като за някаква екстра.
Преди някой да ме е попитал коя е градината, да уточня, че не става въпрос за София, а за градина в малък провинциален град  Wink

За детските градини в Часът на мама аз хванах случайно един момент, в който говореха за нещо като градина на доброволни начала от страна на майките - т.е. определен кръг майки се редуват да си гледат децата.... или поне това разбрах, готвейки.

# 278
  • София
  • Мнения: 44 229
А как опазват 30 деца да не се удавят???

# 279
  • Мнения: 331
Е хайде здравейте и от нас  Hug,

Честито на мама Амбър за прекрасния син, да им е жив и здрав и много да ги радва

На Спящата красавица много целувки и благодарности за подкрепата и помощта  bouquet

Иначе Ема е на градина, тържеството и е на 17.12 и разбира се в писмото до дядо Коледа си е поискала СИНЬО БЕБЕ  Mr. Green, ще е 8 в къщи Tired ама какво да се прави. Партито ще е само с децата, а родителите ще носят сладки за почерпка, а аз ще нося сок.
Смятам, че трябва да купя и нещо за госпожите, лелките и Директорката, а Вие ще им правите ли подаръци?

Аз съм много за басейн в градината, поне в моята имаше и много му се кефихме. При нас басейна беше пълен само до коленцата ни.  А това за "градина на доброволни начала от страна на майките" настина има при нас поне, но е кръг от баби и мами

# 280
  • Мнения: 702
Голям проблем! Никъде не мога да намеря подаръка, който трябва да донесе Дядо Коледа. Поръчката е два коня. Преди време видях в един магазин два коня, които теглят каляска, но са ги продали Sad Ако видите някъде в някой сайт за електронна търговия, моля ви пуснете ми линк  Praynig

# 281
  • Мнения: 1 666
А как опазват 30 деца да не се удавят???

Никога няма 30 деца едновременно в басейна! Всяка група има отделен час за плуване. И не ходят всички деца от групата, защото не е задължително, а е по желание. А и басейнът е детски, не е дълбок. С тях там е госпожата, която им води физическото, мед. сестра и лелката.

шоши, виж тези кончета вършат ли работа - кон с каляска, два коня с каляска, друг кон

# 282
# 283
  • София
  • Мнения: 44 229
http://store.playmobilusa.com/on/demandware.store/Sites-US-Site/ … d=Maerchenschloss може да се обадиш в комсед да питаш дали го имат налично и дали може да ти го пратят....ако ест ти харсва...иначе съм виждала само отделни кончета или каляска с 1 кон и принцеса....
http://www.njoymarket.com/bg/catalog/65/ тук има също някакви, на втората страница има с  2 коня.

Последна редакция: ср, 10 дек 2008, 13:44 от Angel_Dust

# 284
  • Мнения: 1 666
Докато ги копна и Елси ме е изпреварила.  Laughing



Ти за сметка на това си намерила повече варианти! Peace
И доставката е безплатна независимо от стойността на поръчката! Гарантирам от опит! Познайте от къде пазарувам подаръци за деца в последно време  Wink

Общи условия

Активация на акаунт