oкеания клуб

  • 3 042
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 724
Фрода, благодаря ти, очевидно няма такъв дискаунт, за юни от агенциите ми оферираха 206 евро на вечер за 2 възрастни и 2 деца в двойна стая. Ще мислим, за тия пари спим в Тасос в малък хотел, но на прекрасен бряг, май не ни се сменя романтиката с лукса.Все още не сме взели решение.
Мина, благодаря за инфото. Да , Гърция си е за лятото,в краен случай за пролет. Миналата година за НГ бяхме в Порто Карас, същата ситуация, каквато описваш, само, слава богу, без българи... Както казвамза Тасос, където летуваме от 4 години, "Хубаво е, че не идват българи,така само ние  се чуваме да викаме на децата..."

# 31
  • Мнения: 280
Фрода, благодаря ти, очевидно няма такъв дискаунт, за юни от агенциите ми оферираха 206 евро на вечер за 2 възрастни и 2 деца в двойна стая. Ще мислим, за тия пари спим в Тасос в малък хотел, но на прекрасен бряг, май не ни се сменя романтиката с лукса.Все още не сме взели решение.
А от агенциите какво ти казват за тази оферта за ранното записване,че изобщо няма такова ли?
Да не би да е само ако се направи директно с хотела,т.е. през страницата им?Защо не драсенш няколко реда до хотела да ги питаш каква е тая оферта?
  bouquet

# 32
  • Мнения: 1 221


shrek ,
на трети, видях една двойка да комуникира на високо ниво с възпълничката мома от рецепцията.
Да не си била ти?!
Таз девойка почти ме отчая, но не се отказах да се разправям.
В крайна сметка ни осигури "биг бед", след като я поканих да спи на щеркиното  Mr. Green

Мина,не съм била аз. Ние си тръгнахме на втори. Аз комуникирах с девойките по телефона, след като се прибрахме. Оказа се, че сме си забравили багаж в хотела  ooooh!
Иначе споделям твоите впечатления. Определено летен хотел-няма топла връзка между отделните корпуси. Иначе външните басейни са много хубави, както и гледката, която се открива пред хотела. Единствено за запасяването не съм забелязала, но пък след като съм виждала какво правят румънците на Албена, вече нищо не може да ме учуди.
Аз съм доволна, че имаше детски кът, че иначе зор щяхме да видим.

# 33
  • Мнения: 280
Цитат
няма топла връзка между отделните корпуси
Това е нещото,което най-много ме дразни в този хотел. Twisted Evil
Излизам от басейна и докато стигна до стаята си умирам от студ.Иначе съм се подсушила,облякла и т.н.,ама пак ми беше студено,хич не е доизмислено това нещо  Naughty

# 34
  • Мнения: 114
И мен това ме дразнеше,но все пак хотела е летен!....И за тези които не са ходили ...вземете нещо против комари!Нас ни изядоха!!!Малкия ми син се прибра с 8 ухапвания само на лицето! #2gunfire

# 35
  • София
  • Мнения: 1 724
Фрода, благодаря ти, очевидно няма такъв дискаунт, за юни от агенциите ми оферираха 206 евро на вечер за 2 възрастни и 2 деца в двойна стая. Ще мислим, за тия пари спим в Тасос в малък хотел, но на прекрасен бряг, май не ни се сменя романтиката с лукса.Все още не сме взели решение.
А от агенциите какво ти казват за тази оферта за ранното записване,че изобщо няма такова ли?
Да не би да е само ако се направи директно с хотела,т.е. през страницата им?Защо не драсенш няколко реда до хотела да ги питаш каква е тая оферта?
  bouquet
Казаха, че ранното записване било с 30% отстъпка за записвания до края на декември, но не съм съвсем сигурна дали е така, ще гледам тия дни да пиша до хотела.

Общи условия

Активация на акаунт