Още една операция

  • 3 703
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 9 857
Много се радвам за Милост!
Мая,пиши как е детенцето като имаш време!  bouquet

# 31
  • Мнения: 1 710
Мила от снощи диша сама - махнали са апарата. Вече е будна и много живичка. Показателите и са отлични и докторите даже смятат, че е готова утре сутрин да я свалят в интензивно. Казали са да и носят играчка, за да не скучае. Просто...съм на седмото небе от радост. Дано така продължава. Ще ви държа в течение.

# 32
  • Мнения: 3 540
Мила от снощи диша сама - махнали са апарата. Вече е будна и много живичка. Показателите и са отлични и докторите даже смятат, че е готова утре сутрин да я свалят в интензивно. Казали са да и носят играчка, за да не скучае. Просто...съм на седмото небе от радост. Дано така продължава. Ще ви държа в течение.

 smile3501 newsm44 smile3501

# 33
  • Мнения: 175
Мила от снощи диша сама - махнали са апарата. Вече е будна и много живичка. Показателите и са отлични и докторите даже смятат, че е готова утре сутрин да я свалят в интензивно. Казали са да и носят играчка, за да не скучае. Просто...съм на седмото небе от радост. Дано така продължава. Ще ви държа в течение.

 smile3501 newsm44 smile3501
: Grinning Grinning Grinning

# 34
  • Мнения: 1 040
Браво на малката героиня newsm51 smile3501  love001 newsm17 newsm44

# 35
  • Мнения: 487
Браво на детето! Дано повече да няма проблеми, да расте здраво и щастливо, за радост на мама и тати!

# 36
  • Мнения: 1 710
Днес Мила вече е свалена в интензивно отделение - това означава, че се подобрява много бързо. Надяваме се, че така ще продължава... А ние просто сме щастливи и благодарни - д-р Митев свърши една невероятна работа - не, невероятна е твърде малко казано. Благодарим ти!!!!

# 37
  • София
  • Мнения: 1 333
Мая, надявам се новините да са само хубави за Мила.
Пиши моля те как е малкото слънчице!

# 38
  • Мнения: 1 710
Не мога да не споделя с вас - Мила я изписват утре. Просто не мога да повярвам... слава Богу, всичко е наред. Доктор Митев, благодаря... още едно дете има шанс за хубав живот.
Пожелавам си преди Рождество - повече такива добри новини в този форум, повече преборили се деца, повече доктори, които отзивчиво помагат, повече радост...

# 39
  • Мнения: 311
Браво на малката Мила Hug пожелавам да расте едно здраво и щастливо дете за радост на мама и тате!

Поздравления д-р Митев,благодаря ви за всичко което правите за дечицата,поздравления и за екипа и всички лекари и сестри в отделението,те са истински професионалисти Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 337
БРАВО!!! Много, много се радвам!!! Дано занапред малката героиня да расте жива и ЗДРАВА!!! Много, много щастие и късмет и пожелавам от все сърце!  Heart Eyes


Относно чудесата, които прави др. Митев - те са налице. Браво ДОКТОРЕ!!!

# 41
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
Много се радвам за малката Милост .
На мен преди няколко дни едно пиленце ми каза , че вече е в интензивно
и изглежда супер. Даже е ходила на гости по стаите... Grinning
Дано от тук нататък животът и да е цветя и песни .  Hug

Общи условия

Активация на акаунт