AVON- обсъждане на продукти за 17-та и 01-ва кампания

  • 14 898
  • 204
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 3
Здравейте,искам да ви попитам нещо понеже аз си нямам и на представа,ако вие знаете-кога са датите за порачка в К01,защото вече нямам да събирам поръчки от К17 и клиентите искаха вече другия каталог.Нямам такъв кампаниен календар и немога да им кажа със сигурност кога да очакват продуктите.Ако някой знае  Embarassed Предварително ви благодаря   bouquet
Това зависи от това коя зона си, за всяка зона има различни дати за поръчки и доставки, най - добре се обърни към координаторката си! Peace

 offtopic  Знам, че отговора ми не е за тази тема, моля да ме извините! Просто исках да помогна на колежката - датите вече са публикувани в сайта.  Peace Не мога да ти кажа твоите кои са, защото съм друга зона!  offtopic  Пак се извинявам!  smile3505  smile3525

# 106
  • София
  • Мнения: 958
Получих си днес поръчката - комплектът с пръстена, колието и обиците е наистина страхотен и има чудесен блясък. Много стилно изглежда и е точно мой тип.

Отделно получих златна и платинена карта, тъй като поръчката ми беше голяма и може и да ползвам намалението на парфюма от следващата брошура.

# 107
  • Мнения: 32
Здравейте,моля ви ако някоя от вас си е поръчала чантата Philippa,да напише отзиви.Интересува ме много ли е лачена и лъскава и хубаво ли стои?Благодаря!

Последна редакция: сб, 13 дек 2008, 21:44 от mila_elena

# 108
  • Мнения: 13 813
Много ти благодаря за разяснението   bouquet

...
Миме, а дълготрайното червило, нали обеща  bouquet
ooooh! Оох, знаех си, че забравям нещо... , , . Не успях да направя по-ясни снимки. Червилото е много хубаво и мирише страхотно. Доста тъмно е, но след нанасяне на гланца придобива доста естествен и приятен цвят. Колкото до трайността му, след един пакет Popcorn изчезна.

Забравила съм да снимам и чантата и портмонето Matrha Crazy За моя, бих казала приятна изненада се оказаха много тъмно кафяво или червено (не мога да преценя на изкуствената светлина от лампата) Много са сполучливи, според мен Laughing Ето ги:  тук
И все пак мисля, че би трябвало да пишат цветовете да продуктите, защото клиентите се разочароват. Очакват черна каишка, идва бронзова, очакват черни чанти идват кафяви #Crazy, сещам се и за Anushka...

Миме , разгледах с интерес линка с албума ти със снимки на продуктите и забелязах че имаш снимка на комплекта Julie с преплетената тройка нишка от разноцветни перли. Кажи ми моля те как изглежда на живо, интересува ме като за подарък на близка .
Предварително благодаря.

# 109
  • София
  • Мнения: 4 052
...
Миме , разгледах с интерес линка с албума ти със снимки на продуктите и забелязах че имаш снимка на комплекта Julie с преплетената тройка нишка от разноцветни перли. Кажи ми моля те как изглежда на живо, интересува ме като за подарък на близка .
Предварително благодаря.
Ами, всъщност беше за клиентка, която много го хареса. На мен също ми се стори много приятен. За издръжливост, не мога да кажа нищо, но не съм чула оплакване. (това е клиентка, която ми е връщала бижу, защото цвета му не бил, като на роклята)

# 110
  • Мнения: 13 813
Ами, всъщност беше за клиентка, която много го хареса. На мен също ми се стори много приятен. За издръжливост, не мога да кажа нищо, но не съм чула оплакване. (това е клиентка, която ми е връщала бижу, защото цвета му не бил, като на роклята)

Требва ми за свекърва ми за имен ден. Не искам нито да е прекалено набиващо се на очи, нито пък да е много простовато тъй като тя работи в женски колектив на бюро и се гледат една друга кой какво носи. За издържливостта му ми е ясна ситуацията, трябва да се носи акуратно и всичко ще е наред.   bouquet

# 111
Момичета, някоя от вас знае ли как ухаят ароматните пръчици, които се предлагат сега в нетна 1 Simple Smile

# 112
  • София
  • Мнения: 4 052
Ами, всъщност беше за клиентка, която много го хареса. На мен също ми се стори много приятен. За издръжливост, не мога да кажа нищо, но не съм чула оплакване. (това е клиентка, която ми е връщала бижу, защото цвета му не бил, като на роклята)

Требва ми за свекърва ми за имен ден. Не искам нито да е прекалено набиващо се на очи, нито пък да е много простовато тъй като тя работи в женски колектив на бюро и се гледат една друга кой какво носи. За издържливостта му ми е ясна ситуацията, трябва да се носи акуратно и всичко ще е наред.   bouquet
Мисля, че ще е много подходящо. Peace

Момичета, някоя от вас знае ли как ухаят ароматните пръчици, които се предлагат сега в нетна 1 Simple Smile
Доколкото си спомням коментарите, е с типичния аромат на серията.

# 113
  • Мнения: 13 813
Миме   bouquet

# 114
Момичета, някоя от вас знае ли как ухаят ароматните пръчици, които се предлагат сега в нетна 1 Simple Smile

Доколкото си спомням коментарите, е с типичния аромат на серията.
[/quote]

на планет спа ли ?

# 115
  • София
  • Мнения: 4 052
Момичета, някоя от вас знае ли как ухаят ароматните пръчици, които се предлагат сега в нетна 1 Simple Smile

Доколкото си спомням коментарите, е с типичния аромат на серията.

на планет спа ли ?
[/quote]

На Liiv Botanicals Peace

# 116
  • Мнения: 1 045
Здравейте!
Искам да попитам за мнения относно "Парафинова терапия за ръце и стъпала Хавайски термален вулкан". Някоя от вас ползвала ли я е и доволна ли е?

# 117
  • София
  • Мнения: 1 914
Не знам колко е добра (ползвала съм само старата, която е супер), но е за последен път в каталога, така че мислете по- бързо.  Grinning

# 118
  • Мнения: 29
Някой виждал ли е чантата Филипа мисля ,че се казваше?Една лачена изглежда добре.Ако имате инфо моля помогнете да реша дали да си я поръчам.

# 119
  • Мнения: 1 045
Не знам колко е добра (ползвала съм само старата, която е супер), но е за последен път в каталога, така че мислете по- бързо.  Grinning
Благодаря за бързия отговор. smile3525 Мисля да я поръчам за мъжа ми, че е много зле с ръцете. Пръстите му се цепят. Дано да е ефикасна.

Общи условия

Активация на акаунт