AVON- обсъждане на продукти за 17-та и 01-ва кампания

  • 14 906
  • 204
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1
Здравейте момичета.Имате ли отзиви за чанта Сана или Таити?

# 136
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 718
Спиралата за силно извити мигли, която в к 1 е 6,90 хубава ли е?  newsm78

# 137
  • Мнения: 3 414
Спиралата за силно извити мигли, която в к 1 е 6,90 хубава ли е?  newsm78
Използвах я преди време -СИЛНО извити мигли не видях...

# 138
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 718
Някой ще ме светне ли как се използва маската със зехтин от Спа серията с маслина? Не мога да си отлепя упътването отдолу.  Confused

# 139
  • Мнения: 3
Предполагам става въпрос за маската за коса. Измиваш косата със шампоан, нанасяш маската на мокра коса, оставяш да престои 10-15 мин. и отмиваш с вода. Маже се косата, но не и корените. Аз я ползвам и съм доволна. Надявам се и ти да си!  Peace

# 140
  • Мнения: 1 045
Аз бих ти препоръчала крем за суха кожа Dry Skin SOS ...
Благодаря за съвета, обаче ако имаш снимка на крема ще съм ти благодарна да ми изпратиш, за да го видя. Нямам каталози при мен и не се сещам кой е. Можеш да ми го пуснеш и на лични.

Последна редакция: пн, 22 дек 2008, 11:07 от roslem

# 141
  • Мнения: 3
Dry Skin SOS в момента е в брошурата на стр. 135 http://www.avon.bg/PRSuite/e-brochure/e-brochure.html

Другия го няма в момента, но ще се появи в Каталог 1/2009 http://www.album.bg/dimislava/images/8872079/56024 стр. 118 №2 Интензивен крем и т.н. Надявам се да останеш доволна!   bouquet

# 142
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
На мен пък ми е чудно защо на сайта на Ейвън не излизат спечелилите от предната кампания със скреч карти.

Като настина на списъка с победителите ми излизат само маймунки  ooooh!

Някой да знае нещо по въпроса?  Thinking

# 143
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Търся си някакъв крем за лице, който да не е много мазен и бързо да попива. Има ли такъв, че лично аз все попадам на мазни.  Confused
И още малко помощ ако е възможно: Имаше едни перлички за лице в по-розова гама. Нещо май са се изгубили или аз не ги виждам.  Rolling Eyes

А някой да е ползвал Дълбоко овлажняващия крем за лице  Rich Mousture? Показан е в нетна 01 на стр. 4 под номер 8 - http://www.avon.bg/REPSuite/download/netna%20oferta01.pdf

Благодаря ви за отговорите предварително!   bouquet

Последна редакция: пн, 22 дек 2008, 15:41 от zwetellina

# 144
  • Мнения: 3
Гел-крем за мазна кожа (стр. 122), 24h хидратиращ (стр. 124). Аз лично ползвам серията Anew - доволна съм - не са мазни, попиват бързо.

Крема за лице от Нетната ползвам за тяло за сина ми. Той е за момичета с нормална кожа, без никакви специфики и проблеми. Този тип кожа се нарича още "бебешка". На 28 е малко вероятно да имаш такава, но не е невъзможно.

Перлите за лице са на стр. 16 - розовия комплект.   bouquet

# 145
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Pisank@ Благодаря ти!  Hug
Предполагам говориш за к17. А тези перли дали ги има в к01? Поне аз немога да ги открия.
Кой от кремовете на Anew е за мазна кожа?

# 146
  • Мнения: 3
  Nature Snowman  Честита Коледа на всички момичета във форума!  santa2 

Перлите наистина ги няма в К1, но ги има пак в К2  newsm10 . Кремовете Аню са за всякакъв тип кожа.  Избираш си серия в зависимост от възрастта и наличието на бръчки (или тяхната липса). Например жени на 30 години с мазна кожа имат по-малко бръчки от жени на същата възраст, но със суха кожа. Първата серия е Rejuvenate - "първи следи от остаряване". После идва Alternative. Ultimate е за над 40 години. Силно препоръчвам измиващия гел от серията 2в1. За всяка възраст. Ако искаш повече подробности - пиши, ще се постарая да помогна! Тук също има информация http://www.avon.bg/PRSuite/download/anew%20mini%20site/your_regimen.html .   bouquet

# 147
  • Мнения: 1 875
Здравейте,
може ли някой да ми каже кой е най-светлият нюанс на подмладяваща пудра Anew SPF 15?
Гледайки картинките в К1 изглежда, че е Soft Beige - отговарят ли си цветовете?

# 148
  • София
  • Мнения: 2 430
TheBlackWidow,
честита ти рожбичка  bouquet
Да е жива и здрава,да радва много мама и татко.
  bouquet  bouquet  bouquet

# 149
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Madam Stasita Много благодаря!!!!!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт