Бяла зима е дошла, ОКТОМВРИйчетата кичат коледна елха!

  • 24 377
  • 220
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 1 254
Ерка, Краско изглежда като 5-6 годишен Simple Smile))

# 181
  • София
  • Мнения: 1 320
Еми днес например бяхме на пазар да му взема пролетно-лятни дрехи и маратонки. Дрехите взехме за 6 години, а маратонките 30 номер!  Crazy
Станал е 111 см  и 20,200 кг!!! Мъжленце!

Последна редакция: сб, 07 фев 2009, 23:25 от запазена ма®ка

# 182
  • Мнения: 212
Привет!
Ани, Краси направо е... голямо дете! Оная снимка с прическата на бодлички му е страхотна! Не знам оня ден преди срещата дали си ми получила смс-а, следващия път може и по-рано да се сетя да те каня  Mr. Green
Хора, аз съм в шах. Вчера ходихме с Нена на театър, на сладкарница, разходихме се по Графа... Всичко ОК. После отидохме на Перник, да я оставя, че сега съм на работа, та да се погледат малко с баба си. Легна си тя да спи, аз пък реших да остана и да я изчакам да се събуди и тогава да се прибирам. Това добре, обаче става тя и вика "Лошичко ми е..." Мерим Т - 38.2  Shocked Тичам аз до аптеката, купувам Нурофен, вит. С и Осцилококцинум... Водихме я на лекар, нещо й няма - гърди и гърло чисти, не кашля, некакви други симптоми... Решавам аз, че ще остана, че на всечкото отгоре майка ми нещо не беше наред с кръвното, та все пак да съм там. Нощес в 1.30 пак Т - този път 39! Давам Нерофен, след час пак мерим - 38.3  ooooh! Айде мокри кърпи с оцет, едно накисване... След още един час вече беше 37.7. Към 6ч. пак същата история, само дето този път само със сиропче се оправи. И сутринта в 9ч. става - кукуряк  #Crazy Все едно нищо никога не й е имало... ТОва просто ме довърши... Днес пак ще ходят с майка ми до докторката, знам ли, тая Т все от нещо трябва да е...
Та това покрай нас.
А за театъра да ви кажа - много ни хареса. Гледахме Котаракът в чизми, другата събота ще играят Трите прасенца и мисля ако сме тук пак да я заведа. Ако някой проявява интерес - давайте да се съберем повечко  Grinning

# 183
  • Мнения: 56
Здравейте, момичета!
Ние вече сме си у дома и реших да ви драсна два реда, че почти нямам време за нищо вече Tired Благодаря ви за милите думи и за поздравленията, много ми стана драго Blush Ади, ти си голяма разведка бе, как ме излови Wink А за Пепино надявам се скоро да се оправи, че се измъчи и детенце и ти Praynig
Ани, Краси е станал страхотен красавец, няма да му липсва женско внимание Wink
Мандаринке, и Ивчо е голям сладур, абе въобще едни плейбойчета са се нароили тука Grinning
Верич, абе какви са тия манекенски размери, бе жена, ти все едно не си раждала, направо ме уби, евала newsm51 А малките са страхотни сладури Party
Много се радвам, че ще имаме нови бебчета живот и здраве, стискам палци и ви пожелавам лека бременност момичета  bouquet
Моето раждане мина що годе леко, нали знаете, че съм такъв карък, че винаги нещо се обърква, но слава богу на финала и аз и бебо бяхме добре. Възстановявам се доста добре, чак да не повярваш, че толкова бързо ще се върна към стария ритъм, мислех, че ще се влача като куче поне две седмици, но не би, на четвъртия ден се чувствах прекрасно. Кърмим се, малкия е леко мързеливичък, ама се надявам да наддава добре, иначе кърма имам засега, дано и занапред да е така. Каката още не е свикнала с присъствието му и това много ме тормози, защото не мога да й отделям вниманието, което иска, тя страда от това, отделно въобще не се съобразява, че вече не може да крещи  и вика на воля и имаме  скандали по този въпрос, аз се чувствам виновна като й се карам и въобще голяма гадост Sad Ама ще свикнем, просто трябва време.Това е с две думи около нас, като имам дупка пак ще пиша Wink
Поздрави  и целувки от нас, ще кача снимки скоро Grinning

# 184
  • Мнения: 7 803
emym, успех с каката и и се карай, повтаряй и по-честичко, че е кака и трябва да се държи подобаващо  Peace и да помага
Mirinda, при нас си има име това заболяване, тридневна температура му викат. няма други симптоми никакви, вдигат Т най-много за 3 дни и нищо им няма  Peace
Краско и Ивчо са верно плейбои  Hug моите и те са от големичките деца, никой не вярва, че са на 3  Embarassed или че са близначки. Тонито и на акъл си е по-голяма, преди 2 месеца нареди пъзел за 7 годишно, 100 части  Crazy като изсипя 30 пъзела и ги омешам здраво, на мига може да ти каже коя част от кой пъзел е, а на мен ми отнема време да го измисля  Embarassed

# 185
  • София
  • Мнения: 203
Здравейте! Преслава е с нова екстра - варицела. Просто вече ме избива на истерия. Но пък, нали за баба Шарка се меси питка, която се маже с мед, та да се похваля - успях да омеся питка (за сефте) и дори е хубава. Дринка, при кой пулмолог ходихте за Пепи и какво ви каза?

# 186
  • София
  • Мнения: 4 578
 Joy Гледам още коледа мъдрим, та викам да се запиша, барем я изпишем тая тема. Време е да подкарваме морската. hahaha
Пък и с тези големи "мъже", да пиша и като майка на дребосъчеста девойка. Няма да казвам мерки и теглилки, да не решите, че държа децата на диета.  Mr. Green
Кофти за боледуващите, надявам се по-леко да мине.
ММЗ, сигурно ли е, че е варицела? Правиха ли изследвания? Да не прави реакция с обрив?
Миринда, какво стана с Т? Сега е сезонът на шарките, понякога почват с Т, без друго? Имате ли контакт с болни?
Много се радвам за срещата, бяхме малко, но качествени  Mr. Green, много бързо мина времето. Иска ми се по-често да се виждаме, но нещо се разпаднахме...
Еми, добре сте дошли  Hug, бързо да се адаптирате един към друг. А кака ви й обръщайте повече внимание, не че не е свикнала, а ревнува. Досега е била сама....Но пък имаш достатъчно време, докато бебо спи, да се гледате. Ще я пускаш ли на градина?
Мишленце - върна ли се ? Опоска ли магазините в Рим? Айде, че ми домъчня....
Наде, къде се загуби? пусни малко снимки да ви видим, забравихме ви...
Айде, отивам да гладя за утре, а и домашно имам да пиша.....
 Hug

# 187
  • Мнения: 56
Спокойна, спрях я миналия месец, защото ходихме 5дни и сети се след това две седмици болни, а пък и доктора и всички около мен ми препоръчаха като се появи малкия поне за месец, месец  инещо да не я пускам, че недай си боже нещо да му лепне голям зор ще видим Rolling Eyes Та затова сме си у дома Confused Тя милата направо полудява, ама какво да направя, страх ме е за бебо и същевремеменно ми е жал за нея, че я мъча, не че ходеше с такъв възторг, ама си й беше интересно, а сега е като затворник, ужас Sad Добре, че нашите помагат та ми остава време да я изведа поне на разходка ooooh!

# 188
  • София
  • Мнения: 4 578
Еми, това ме връща повече от 3 години назад, когато се роди Вал. Вкъщи - сама, с две деца/две бебета/. Направо не я мисля Зори. А и много от вас. Вечрето ще я пропусна, при нея сигурно е веселба  Mr. Green  Heart Eyes. Гледай положително, идва пролет, ще се стопли, ще ходите навън. Това е по-добрия вариант от градински сополи. ooooh!

# 189
  • София
  • Мнения: 203
Официално сме с варицела  Mr. Green

# 190
  • Мнения: 2 433
ММЗ миличка,  какво да ти кажа????
И да не си сама в неволите, и да не потъваш в по-голяма дупка....не си сама миличка Hug
Затова на две на три да опиша нашите неволи...и да видиш че живота е гаден понякога...но го преживяваме. И този път съм сигурна че ще го преживеем!

Миналата седмица понеделник се оказахме с много голяма финансова загуба, която е в процес на изясняване обаче и за това не ми се говори. Поне не още!
Къци е на инжекции от сряда. Натоварена става и не може да се разгъне. Къде я е натоварил ли???? Да не мислите ,че на работа?? На фитнес-а!!!!!
в четвъртък - дебелият рокер дето се опита да ме затрие!
С две думи да разкажа:
Тъкмо свивам по едно кръстовище....и лююююссс нещо се изплющява пред мен
не нещо...а НЕЩО!!!!
Нещото се оказва рокер на огромен мотор , ама така се изплющя, че мотора 10м. напред отиде пързаляйки се. Бързо поглеждам жив ли е човечеца... и се оказва че това е едно СТАРЧЕ - 150кг с един мръсен парцал около врата и кожено якепри това... стана отупа се... и нищо му нямаше.
Мен ми изкара акъла обаче.../

А в неделя върхът на айсберга бе че ми изгоря пералнята ooooh!
А днес ПОНЕДЕЛНИК НОВА СЕДМИЦА  и Галин падна при монтаж и се контузи. / няма счупено но доста натъртвания и дълбоки охлузвания. Ходихме при лекар да му направят превръзки тук там, ама утре сигурно ще боли повече - вече не е на 20   Cry


това е момичета. Не ми се пишеше, ама нещо ме избива на рев и трябва да се съвзема!!!


Последна редакция: пн, 09 фев 2009, 18:20 от JuliS

# 191
  • Мнения: 1 046
 Джулка   Hug

# 192
  • София
  • Мнения: 4 578
Джули - големи прегръдки от мен, нали знаеш  Hug. Пратила съм ти днес нещата. Насреща съм, ако ти се заговори. Поздрави Галин и да се държи.  Praynig
Мандарински, пусни ми скайп като можеш, да питам за кухнята нещо,а?
Ер-ка, кажи нещо за вас, загуби се. Как е Мими?
ММЗ, стискам палци да минете лесно шарката. Аз питки не месих, ма минахме с по 3 пъпки.

# 193
  • София
  • Мнения: 1 320
Джули, целувки! След лошото винаги идва добро! Няма как да е все хубаво, ако не ни разтърси нещо лошо, инече как бихме могли да се зарадваме и да уценим след това хубавите неща в живота ни! Аз това си го повтарям все по-често!
Лошото е, че при мен лошото е вече близо 10 месеца.... Голяма радост ще падне, когато някога дойде доброто! Все пак не спирам да вярвам, че ще дойде!
Танче, Мими е на диета, слабее! Прави ни разни диетични кремчета и десерти и ние с Краско послушно умитаме всичко! Инече какво да ти кажа, няма с какво да се похваля, тече си животеца и те така! Само Красето да ми е здрав на този етап ми е достатъчно, а на мен малко повече сили да мога да се грижа за всичко! Той ходи на градина през седмицата, аз действам по работа и задачки. Съботата е с баща си, а за мен е ден за чистене и мотане с приятелки. В неделята докато се замотаме, приготвиме за градина раницата и то деня се търкулнал и така пак от начало!

Целувки!

# 194
  • Мнения: 285
Пак се вясвам, почвам ви по домова книга:

MMZ, това е ужасно! Салмонелата мисля се предава от ядене на кофти яйца. Как са ви отровили!!! Оплакахте ли се някъде, по медиите вдигнете шум поне?!

Дринка, какво ви е подгонило? Да няма някакви лоши очи около вас? Тъпо звучи знам, и налудничаво. Но помисли си все пак.

Ерка, не ви бях виждала 2 години. Краси ти е одрал кожата, много сте сладки!

А на Мандаринка да кажа - момиченце, каква ви е разликата с по-малкото ви братче?

Миринда - искрено и най-благородно ти завиждам. Вече така съм закопняла за бебе, само се умилявам по детските колички и цвиля от удоволствие на всяко бебе наоколо. А преди не бях толкова зле, помните нали?

Емим, честито бебенце! Пожелавам ти да е здрав, щастлив, послушен и разбивач на женски сърца!   bouquet

Спокойна, аз от 2 години съвсем угаснах, наистина. По-долу пускам снимки на Виктор, да го видите порастналия мъж.

Джули, седмицата наистина е била ужасна! Но искам да ти кажа, че това е сигурен знак, че от тук нататък ви престоят само хубави емоции!!!!

Отивам малко да поработя, пак ще мина после.
Ето го батко ви Виктор за утеха докато ме няма http://picasaweb.google.bg/val.zahariev/rcqXuH?authkey=tDmiHBdLD … 93074843959583970

Общи условия

Активация на акаунт