ЗАБРАНЕНА ЛЮБОВ - 5!

  • 22 945
  • 444
  •   1
Отговори
# 345
  • София
  • Мнения: 448
Така и не дадоха нищо за епизода утре

# 346
  • Мнения: 6 562

от кого? тя изобщо правила ли секс?

Сигурно е болна от неизлечима болест и сега Явор ще й даде орган за присаждане или ще й преливат кръв  Sick

# 347
  • София
  • Мнения: 625
Имаше наистина уникални лафове:

К: -Бяхме на ветеринарен лекар!
М: -Е и кво ще живееш ли?

# 348
  • Мнения: 0
Момичета... не мога да ви смогна, да не взимате стимуланти? Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Как не се метна Бойко да помага на Елица... това не го разбрах! Simple Smile Simple Smile Simple Smile Нали е пожарникар! Simple Smile

Ами затворника също ми е много смешен.... с тия снимки!

# 349
  • Мнения: 2 751
Изпуснах го тая вечер  Shocked Че пихме с две приятелки  Laughing
Чакам някъде да го качат  Party

# 350
  • Мнения: 0

от кого? тя изобщо правила ли секс?
отговори на някои от въпросите:
Да, Елица прави секс с мъжа си Крис. Действието се развиваше паралелно с екшъна, който се разиграваше на строежа между Валери и Мартин.
Заекът оживя. Оказа се преял с маруля.
Да, Елица е бременна. Лових бас с колежките, че няма да свърши с това серията, но явно прекалено много ми се искат някои други работи Joy

# 351
  • Мнения: 2 131
Е, как от кого е бременна. Не се ли сещате - с Кристиян върху масичката и т.н...
Много ми бяха смешни всички на този т.нар. прием. Ужасни прически на Кристиян и Васил. На Ана - също, тоест прическата не беше лоша, но, според мен, не й стои добре. Ужасна рокля на Силвия. Бойко Борисов беше много изкуствен.
През цялото време бях убедена, че все пак Явор ще се появи на приема след разговора си с Емилия, но...
Май вече и други забелязват искрите между София и Мартин, визирам Кристиян с коментара му, че "си е намерил майстора".
Хареса ми серията, двамата с мъжа ми я изгледахме.

# 352
  • Мнения: 0
ПОДКРЕПЯМ!!!ПОДКРЕПЯМ!!!ПОДКРЕПЯМ!!!
НЕ СПИРАЙТЕ СЕРИАЛА!!! НЕ СПИРАЙТЕ СЕРИАЛА!!! НЕ СПИРАЙТЕ СЕРИАЛА!!!
П.С. В днешната серия имаше само една сцена между Крис и Валери, но каква Mr. Green Кристиян как може да наранява Валери така?! Той не знае ли, че всичко се връща?!

# 353
  • Мнения: 3 336
Умориха ме от смях в този епизод, Крис с тези физиономии като настъпен гущер по време на танца с Елица Joy И как вдъхновено обясняваше на Валери как бил намерил човека и двамата лъжеха и мажеха, май само Елица вярваше Joy И въобще танците като цяло, кой танцува така в днешно време, освен в клубовете по състезателни танци ooooh!

На Мартинчо най-натрая някой му намери цаката, кефи ме Софи Whistling Страшни лафове от сценаристите, а пък и много й отиват Peace

Моите днес си прихванаха 2 лафа - мойто пате към Андрейчо в килията и шут, не знам откаде в сериала, та преди лягане сам отова повтаряха и се хиреха като репи Laughing

Марина и тя изплиска в тази серия, не съм очаквала да я видя в такава светлина ooooh!

След днешната серия вече чакам да видя кога Силви ще намери дневника на щерка си.

Само закъснях 5 минути не разбрах какво стана със заека, добре че сте писали Crazy  Mr. Green

Бойко беше обичайно схванат, но от Цветанка Ризова не очаквах да пелтечи репликите и да се държи като глътнала бастун, все пак не й е първо ръкостискане с бат Бойко Rolling Eyes

# 354
  • Мнения: 0
Урааа.... на сайта на сериала zabranenaliubov.novatv.bg има видео какво ще стане утре и от това се разбира, че Елица или е бременна или ще заболее от мистериозна болест - преполагам - зъбизъм!  Laughing Laughing Laughing

# 355
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Абе аз пак изтървах нишката /а уж гледам много осторожно/, Защо се разтревожи Силвия, какво я притесни, като разбра, че Норчето е учителка по танци на Васил?

Мнее, сигурно ще  е болна и единствено братчето ще може да я спаси! Peace bowuu

# 356
  • Мнения: 2 131
Абе аз пак изтървах нишката /а уж гледам много осторожно/, Защо се разтревожи Силвия, какво я притесни, като разбра, че Норчето е учителка по танци на Васил?
Каза на Борис, че се е почувствала стара. Но все пак дали не се усъмни, че палавата й дъщеричка, дето яко я пердаши хормона, може да е хлътнала по учителя?

# 357
  • Мнения: 0
Умориха ме от смях в този епизод, Крис с тези физиономии като настъпен гущер по време на танца с Елица Joy И как вдъхновено обясняваше на Валери как бил намерил човека и двамата лъжеха и мажеха, май само Елица вярваше Joy И въобще танците като цяло, кой танцува така в днешно време, освен в клубовете по състезателни танци ooooh!

На Мартинчо най-натрая някой му намери цаката, кефи ме Софи Whistling Страшни лафове от сценаристите, а пък и много й отиват Peace

Моите днес си прихванаха 2 лафа - мойто пате към Андрейчо в килията и шут, не знам откаде в сериала, та преди лягане сам отова повтаряха и се хиреха като репи Laughing

Марина и тя изплиска в тази серия, не съм очаквала да я видя в такава светлина ooooh!

След днешната серия вече чакам да видя кога Силви ще намери дневника на щерка си.

Само закъснях 5 минути не разбрах какво стана със заека, добре че сте писали Crazy  Mr. Green

Бойко беше обичайно схванат, но от Цветанка Ризова не очаквах да пелтечи репликите и да се държи като глътнала бастун, все пак не й е първо ръкостискане с бат Бойко Rolling Eyes
Крис се мъчеше сам себе си да убеди и същевременно си изкарваше злобата от безсилието си върху Валери.
Цветанка Ризова сякаш не беше във филм, ами в репортаж. Беше много зле и спечена от притеснение. Ма това не е живо предаване, бе мила;)
Бойко Борисов ме изненада с естественото си държане.

# 358
  • Мнения: 622
Много готина серия, много готини лафове, смях се от сърце!  Mr. Green Горкия заек, закъсал го е яко със стопанката си!  hahaha Мартинчо какви бисери ги ръсеше, не е истина. А бат Бойко и Цветанка- много скована работа...  Crossing Arms  ooooh!
Според мен Еличка е бременна.

# 359
  • Мнения: 2 131
Крис се мъчеше сам себе си да убеди и същевременно си изкарваше злобата от безсилието си върху Валери.
Въобще не съм съгласна с това, че Кристиян проявява злоба към Валери. Не съм забелязала подобно нещо. За първото може и да си права - че се мъчи сам себе си да убеди. Но злоба към Валери...?!

Общи условия

Активация на акаунт