ЗАБРАНЕНА ЛЮБОВ - 5!

  • 22 900
  • 444
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 0
slashchrisvalery , благодаря ти  bouquet
 и аз такова нещо предчуствах, но имам някои пропуски от сериала и затова ми се губеше нишката.

# 436
  • Мнения: 0
От къде се информирате за чужбинските версии на "забранена любов"?
тук за хърватската версия: http://en.wikipedia.org/wiki/Zabranjena_ljubav
немската:http://en.wikipedia.org/wiki/Verbotene_Liebe

# 437
  • Мнения: 1 745
Ох,до като смогна да ви кажа коя реплика най-много ме изкефи,то стана вдругиден! Mr. Green ooooh!
Та става въпрос за Пецата,дето Андро му вика: Не се занимавай с мене,аз съм боксьор! ,а оня-Е,аз пък съм рецидивист,ама да си ме чул да се хваля! Mr. Green hahaha Mr. GreenМного се смях!А и като се има впредвид,че мъжо е бивш боксьор... Laughing

# 438
# 439
moje li da mi kajete kakwo i kazaha na Elitsa. Kakwa e prichinata za pripaduka i snoshti Simple Smile neshto propusnah nachaloto a nemoga da traq Simple Smile

# 440
# 441
  • Мнения: 106
А, някой може ли да ми обясни идиотското поведение на Явор - да знаеш, че това е сестра ти и да продължаваш да се натискаш с нея   Sick  Любим герой ми е Пецата  Laughing

Той отдавна вече не се натиска с нея!
Освен това, една жена в която си влюбен не може да ти стане сестра за един ден! На човека му трябва време!

Да, добре, че вече се спря. Нормален човек по-скоро би повърнал, отколкото да се целува със сестра си в мига, в който разбере това, да не говорим за един ден. Но всеки има свои разбирания. За мен това е отвратително и недопустимо.

# 442
# 443
здрасти, ел;) ехех, така се радвам, че си тук
по- долу съм описала подробно сцената, инджой;) беше изключително силна. Хаус не може да докара този поглед, когато Уилсън го е вбесил, който докара Валери. 
Направих и клип, само че му трябва малко едит.



Здр  Wink Така е ,но и нещата при Валери и Крис са по-различни от тези при Хаус и Уилсън ,в смисъл Хаус и Уилсън са заедно отдавна ,а Крис и и Валери се познават отскоро Simple Smile
Само че не видях къде си описала сцената? Simple Smile

# 444

Общи условия

Активация на акаунт