ЗАБРАНЕНА ЛЮБОВ - 5!

  • 22 916
  • 444
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 0
На мен ми дойде малко в повече присъствието на Бойко Борисов (гони човека рейтинг) и Цветанка Ризова. Все си мислех, че купона ще бъде пренесен около басейна и да се създаде по друга обстановка, а те набутали 20 човека в две стои - голям бал ooooh! колко ли пари са събрали.
Приемът беше зле режисиран. Всичко беше много хаотично, нямаше постановка. Или са искали да  изглежда точно така за да придадат ествественост на момента.
Но можеха малко по- художествено да го направят.

# 376
  • Мнения: 3 336
На мен ми дойде малко в повече присъствието на Бойко Борисов (гони човека рейтинг) и Цветанка Ризова. Все си мислех, че купона ще бъде пренесен около басейна и да се създаде по друга обстановка, а те набутали 20 човека в две стои - голям бал ooooh! колко ли пари са събрали.

Днес бавачката чела в някакво списание интервюта със Софи и Мартин, че снимали сериите седмица преди да ги дадат, вероятно затова нямаше басейн, вероятно затова няма да има и серии по празниците, все пак и те са хора Laughing

Забравих да спомена Анастасия - хайде маймунки, почвайте да танцувате, че после като свърши бала няма кой да ви гледа, няма не искам, няма недей, бързо към дансинга Joy Сигурно затова Крис се държеше неестесвено, не е лесно да си кукла на конци Rolling Eyes

# 377
  • Мнения: 746
а в анонса за утрешния епизод има сцена между А. и съкилийника му - какво е това мече и какво е посланието? да не стане бой и андро съвсем да го загази  ooooh!

# 378
  • Мнения: 2 558
чакам с нетърпение да разбера дали Елица е бременна и как ще реагира, когато разбере  Rolling Eyes

# 379
  • Мнения: 0
Що ми се струва, че това с пропускането на промото по телевизията е начин Нова да разберат колко са онлайн феновете.  Mr. Green

чакам с нетърпение днешната серия, защото ми се струва, че ще има екшън между Крис и Валери. Joy

# 380
  • Мнения: 746
чакам с нетърпение да разбера дали Елица е бременна и как ще реагира, когато разбере  Rolling Eyes

е.. как как? стил "Елица" -  newsm09 - с широко зяпнала уста  Joy

# 381
  • Мнения: 529
Преди да ги извика Ана за танците  ,Елица пак  с нейната тъпа физиономия искаше да говори с Крис за връзката им.Май пак щеше да го зареже за пореден път.Сега ако е бременна --- незнам какво ще прави,тя досега беше все много уморена,все с един поглед  ще каже човек,че цял ден камъни е носила.За тъпата и прическа на приема нямам думи направо дошла от страната на елфите.

# 382
  • Вече на село
  • Мнения: 569
Аз и така не съм му фенка на бат Бойко, но като ги видях, си казах - всичката Мара втасАла, че и в сериАла. Имах чувството, че се е отбил набързо да го цъкнат, щото важни държавни дела го чакат  Mr. Green

# 383
  • Мнения: 77
Искрено се забавлявам с вашите коментари  Joy Joy Joy
Такаа....
 Елица определено е бременна!Точно това трябва, за да се обърка съвсем положението.Аз я заподозрях още като каза на секретарката,че постоянно й се сменяли настроенията. А накрая като припадна... Крис - Честито!
Бала беше повече от смешен!Кой танцува така в днешно време!?Тук сценаристите можеха да осъвременят малко,а не да ни връщат векове назад.А като се появи  hahaha Елица с тая коронка и веднагически се сетих за Пепеляшка и бала .  Joy
За Яна вече ми е мъчно.Айде супичката да се намеси вече,чеее.... !
Господин Кмета и Цветанка Ризова се държаха все едно за пръв път са пред камера.Очаквах повече от тях! Crossing Arms

# 384
  • Мнения: 77
Да, Елица прави секс с мъжа си Крис. Действието се развиваше паралелно с екшъна, който се разиграваше на строежа между Валери и Мартин.

Действието се развиваше паралелно с ..... БОЯ В КАФЕТО,КОГАТО ЯВОР ЗАЩИТИ СОФИ ОТ НАГЛИЯ ТИП  Peace

# 385
  • Мнения: 106
Така не се бяхме смяли и забавлявали скоро вкъщи. Браво - голяма комедия. Първо трагедията със зайчето, а след това бала с кмета и Цветанка.  Laughing А, някой може ли да ми обясни идиотското поведение на Явор - да знаеш, че това е сестра ти и да продължаваш да се натискаш с нея   Sick  Любим герой ми е Пецата  Laughing

# 386
  • София
  • Мнения: 625
А, някой може ли да ми обясни идиотското поведение на Явор - да знаеш, че това е сестра ти и да продължаваш да се натискаш с нея   Sick  Любим герой ми е Пецата  Laughing

Той отдавна вече не се натиска с нея!
Освен това, една жена в която си влюбен не може да ти стане сестра за един ден! На човека му трябва време!

# 387
  • Мнения: 210
Хайде честито ни бебе baby_neutral baby_neutral baby_neutral
И този Филчо е страшен.Леле каква караница спретнаха със сестра си.Невероятни.За първи път Надето да смени тона ида и се развихри косата Mr. Green

# 388
  • Мнения: 1 949
Тая идиотщина с бала и "хай-лайфа" ББ и Цветанка Ризова, и адреналинките  Whistling  hahaha Коронката на Е кърти мивки  hahaha
Аз подозирах, че е бременна. Нали по филмите от едно сексене обикновено става бебе. Аз за това ви питах аджеба секс имаше ли или не  Joy

Вече не мога да понасям тази физиономия на жертва (Елица), то не беше драма, то не беше нещастие, голямо чудо значи.  Whistling
А за Янето ми е жал Sad Вярно, че не е случила на майка  ooooh!

# 389
  • Мнения: 622
Момичета, кефите ме с коментарите си. Хиля се като тиква.  Joy hahaha

Общи условия

Активация на акаунт