ЗАБРАНЕНА ЛЮБОВ - 5!

  • 22 945
  • 444
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 0
Много готина серия, много готини лафове, смях се от сърце!  Mr. Green Горкия заек, закъсал го е яко със стопанката си!  hahaha Мартинчо какви бисери ги ръсеше, не е истина. А бат Бойко и Цветанка- много скована работа...  Crossing Arms  ooooh!
Според мен Еличка е бременна.
Според мен проблемите са с бебето. Ай сега Нова, да не би да не излъчвате и един друг сериал. Подобни подвеждащи промота са ни познати до болка Mr. Green

# 361
  • Мнения: 0
Крис се мъчеше сам себе си да убеди и същевременно си изкарваше злобата от безсилието си върху Валери.
Въобще не съм съгласна с това, че Кристиян проявява злоба към Валери. Не съм забелязала подобно нещо. За първото може и да си права - че се мъчи сам себе си да убеди. Но злоба към Валери...?!

не  бе човек: ":злобата от безсилието си" да бъде това, което иска. И тъй като Валери го има това, което Крис иска, и е най- близкият му човек, след Марти и Елица и предвид, че не може да си изкара нервния изблик върху Елица или Мартин, защото не е в стаята, Крис си го изкарва на Валери Mr. Green
След това ще съжали. А Валери ще му прости, щото го обича и разбира, но За Момента Крис нарани Валери и Валери наистина го заболя.

# 362
  • София
  • Мнения: 2 296
Да,заболя го,ококори се.Не очакваше такива силни думи от Крис.

# 363
  • Мнения: 622
Ох, забравих да коментирам тоалетите. Силвия и Васил- направо ужас! А Елица с тази коронка на главата- като принцесата на елфите изглеждаше. Хареса ми роклята на Норчето, ама вярно да беше малко по- къса  Laughing. Сцената с Филип, Марина и майка им беше много силна и хубаво изиграна, а тази с Яна и Мая... Съжалих момичето, не е случило на майка. Съкилийника на Андрей много ме радва, голяма шматка е с тези мацки по стените.  Joy

# 364
  • Мнения: 2 131
Да, тоалетът на Нора беше що-годе свестен. На Ана роклята също ми хареса и на Елица, но тази коронка ми дойде в повече.
А репликата на Ана към Силвия: "Личи си, че си я преправяла" беше типично в нейния стил. След последните серии си мислех, че Ана нещо се е "повредила".  Mr. Green

# 365
  • София
  • Мнения: 2 296
Да, и мен ме кефи Пецо ли е Пацо ли? newsm78
И на Ана и на Силвия роклите не ми харесаха.Защо  Анастасия я обличат предимно в лъскав сатен???
То хубаво,ама писва.
Нещата около Мая зациклиха и вече се дразня,особено на Яна.Толкова ли не я усеща?
И адреналинките нещо ми стояха неестествено. SickИначе беше доста свежа серията,посмяхме се.

# 366
  • Мнения: 3 336
На мен ми е жал на Марина, това се вика да си сляп от любов, оня ходил да си развява "смока" и то не веднъж, а тя ще му ходи на свиждане и ще му носи годежния пръстен. Така я върза Андро с тоя годежен пръстен ooooh!

За тоалетите съмсъгласна с любопитко Peace И на Анастасия тоалета беше доста странен, Елица с коронката Sick като Алиса в страната на чудесата Laughing

# 367
  • Мнения: 0
Ох, забравих да коментирам тоалетите. Силвия и Васил- направо ужас! А Елица с тази коронка на главата- като принцесата на елфите изглеждаше. Хареса ми роклята на Норчето, ама вярно да беше малко по- къса  Laughing. Сцената с Филип, Марина и майка им беше много силна и хубаво изиграна, а тази с Яна и Мая... Съжалих момичето, не е случило на майка. Съкилийника на Андрей много ме радва, голяма шматка е с тези мацки по стените.  Joy
Мда, особено добре пресъздадоха драмата на Яна с болната и майка. Яна само как гледаше майка си, безсилна да и помогне с квото и да било;(

# 368
  • Мнения: 2 131
Нещата около Мая зациклиха и вече се дразня,особено на Яна.Толкова ли не я усеща?
Усеща се явно, все пак й скри хапчетата. Но какво да прави, нали й е майка, другиго с няма.

# 369
  • Мнения: 0

хора, къде е новата серия на торент? Вчера за нула време беше качена, а сега нищо:(
Андрендалинките те и себе си не могат да изиграят като хората, милите. Две реплики имаха и тях не можа да кажат.

# 370
  • Мнения: 2 751

хора, къде е новата серия на торент? Вчера за нула време беше качена, а сега нищо:(
И АЗ ТОВА ЧАААКАААММММ   Hug

# 371
  • София
  • Мнения: 1 891
Стига сте плакали  Hug
52-53 епизод

# 372
  • Мнения: 2 751
свалям, сваляяямммм   bouquet Hug

# 373
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 975
На мен ми дойде малко в повече присъствието на Бойко Борисов (гони човека рейтинг) и Цветанка Ризова. Все си мислех, че купона ще бъде пренесен около басейна и да се създаде по друга обстановка, а те набутали 20 човека в две стои - голям бал ooooh! колко ли пари са събрали.

# 374
  • Мнения: 0
отива да си свалям моментчето и си лягам, че ме чака серия на Хаус;)

Общи условия

Активация на акаунт